Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2017., 15:24   #3461
Baš se neki dan vozio za ovom "čađarom." Kod svakog pritiska gasa dimna zavjesa veća i bolja od starih FAP - ova, TAM - ova i ostalih. Nije ni čudo što je mijenjao diskove i pločice kad vozi kao luđak i radi slalom svako malo. To je jako očuvan auto.

http://www.njuskalo.hr/auti/mercedes...oglas-22479109

Tablice su skrivene na slici, i nisu u pitanju neke tipske nego baš nova s plavom naljepnicom. Čim sam vidio predimenzionirani znak umjesto nišana, znao sam da je neki seljo u pitanju.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 17:21   #3462
https://cackalo.hr/oglasi/727-skoda-...-se-fabija-1-2

zvao. kaze auto ko sa slike, na pitanje tko je vlasnik njegova tetka.. reg istice kroz par dana..
nisam isao gledat auto.. covjek ni ne prica o njemu..
ono sto sam saznao da je sad na 5.vlasniku po redu (prepisanom)
auto je 2012godine imao 195tisuca... sad ima 165 na satu... netko je tada skinuo na 111tkm..

zvao ga opet kak moze prodavat auto sa skinutim km.. kaze on da to njega ne zanima bla bla.. i prekine...
eto bacio 30kn za tehnicki i kunu na zivkanje -.-
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 17:31   #3463
Škoda FabiJa
x23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:11   #3464
Pun Jakuševac nedjeljom nečaka koji iz usluge prodaju tetkine aute. Ali doslovno se valjda svi šverceri predstavljaju kao nečaci i svi prodaju aute a malom kilometražom.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:11   #3465
Naježnin se od tih naših preprodavača, kokošara, ili neznan kako ih više nazvati. samo da je đaba koju kunu zaradit... koliko mi je muka vidit takve, još mi je žalosnije vidit ljude koji kupe od takvih. takvih je more i ovdi u DE.
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 20:17   #3466
Quote:
jolekralj kaže: Pogledaj post
Naježnin se od tih naših preprodavača, kokošara, ili neznan kako ih više nazvati. samo da je đaba koju kunu zaradit... koliko mi je muka vidit takve, još mi je žalosnije vidit ljude koji kupe od takvih. takvih je more i ovdi u DE.
takvi lopovi i postoje jer su ljudi skrti dati 500 kn da povedu majstora u kupovinu, pa kupci poslije popuse 10-20-30 puta vise, nisu bolje ni zasluzili. ako se ne kuzis u nesta ne kupuj sam.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 20:28   #3467
ja san prije 2 miseca kupija mali autić, pisalo u oglasu "registriran do 9/2017", aj nije mi pasalo jer mi je ova prva auta isto u 9 misec, al ajd. uglavnom doša ja po autić, gledan papire, registriran do 16.8. pitan ja čovika "šta ovo 16.8? pa šta nije pisalo u oglasu do devetog miseca?" - "aj bogati ka da ga moraš registrirat na dan, moš i za 15 dana to ti je deveti misec"
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:52   #3468
To sa registracijom svi rade. Uredno možeš skinuti mjesec dana sa velike većine oglasa.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 07:47   #3469
Lol prvi put cujem za to.

znaci do kad je auto regan

do 9/2017

ali pise u prometnoj do 15.8.Tad sam na moru, nikako mi to ne odgovara, a pisalo je da je do devetog mjeseca regan?

da al ako imate srece , ne zaustavi vas nista , nikog ne lupite i nitko vas ne lupi dok se vracate s mora , mozete ga regati 1.9, s tim da na tehnicki idete ko po jajima.Tako da je zapravo do devetog mjeseca regan.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 07:55   #3470
Fuj. Plinska komora

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 07:55   #3471
Fuj. Plinska komora
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 08:15   #3472
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Pun Jakuševac nedjeljom nečaka koji iz usluge prodaju tetkine aute. Ali doslovno se valjda svi šverceri predstavljaju kao nečaci i svi prodaju aute a malom kilometražom.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
A ne mora uvijek biti tako... Trenutni auto kojeg imam, kupljen je od švercera, a tadašnji vlasnik je bio njegov nećak ( provjereno iz više izvora ), žurilo mu se s prodajom tog auta pošto je kapario novi iste marke pa mu ga je dao za cijenu po kojoj su se tada prodavali takvi s više od 300tkm a tom je tada bilo 243tkm i s njim su išle 4 čelične sa zimskim gumama.

To je više bila uslužna prodaja i švercer nije ništa zaradio na autu a niti izgubio koji euro. Inače ne bi skužio da je lik švercer dok mu nije sin došao s papirima o punomoći te računom za posredovanje u prodaji ( izdavanje kupoprodajnog ) i da sam ga slijedećih mjeseci viđao na autosajmu da prodaje druge aute koji su brzo odlazili. A i općenito je čovjek bio fer ( oko 60 godina ), tih i nenametljiv te pošto smo bili prvi ozbiljno zainteresirani od njih puno koji su samo kružili oko auta i slikali brojeve da se odluče moš' mislit kad, korigirao je malo cijenu mada je i ovako bila dobra.

Jednom me pitao dal' bi mu nazad prodao auto, što sam glatko odbio.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 10:50   #3473
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Lol prvi put cujem za to.

znaci do kad je auto regan

do 9/2017

ali pise u prometnoj do 15.8.Tad sam na moru, nikako mi to ne odgovara, a pisalo je da je do devetog mjeseca regan?

da al ako imate srece , ne zaustavi vas nista , nikog ne lupite i nitko vas ne lupi dok se vracate s mora , mozete ga regati 1.9, s tim da na tehnicki idete ko po jajima.Tako da je zapravo do devetog mjeseca regan.

OFFTOPIC: Možeš bilo koji dan u tom mjesecu obaviti registraciju bez gubitka "datuma" Znači ako ti rega traje do 30.08. ti možeš napraviti sve i 01.08. a i dalje će u prometnoj pisati 30.08.
Isto tako, ako je auto na tebe, možeš i na moru to obaviti (ili ako imaš osobnu vlasnika)
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 14:37   #3474
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
To sa registracijom svi rade. Uredno možeš skinuti mjesec dana sa velike većine oglasa.
nisan to zna da budem iskren. računa san ako tako piše da je tako, ali fala ti na informaciji
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 00:36   #3475
Quote:
jolekralj kaže: Pogledaj post
Naježnin se od tih naših preprodavača, kokošara, ili neznan kako ih više nazvati. samo da je đaba koju kunu zaradit... koliko mi je muka vidit takve, još mi je žalosnije vidit ljude koji kupe od takvih. takvih je more i ovdi u DE.
Kad je to samo tako zasto ti ne zaradis "đaba" koju kunu?
Mislis da svaki od njih ne riskira da ga sjebe prijasnji vlasnik auta?
Znas li ti dok sam nekada kupovao preko oglasa aute koliko su mene puta sje... 1. vlasnici?
Ako mislis da je to laka zarada pocni se baviti time pa onda reci. Ako sam dobro shvatio ti zivis u D pa time jos bolje, bolje i jace trziste je.


Kod kupnje treba vise gledati auto,a manje vlasnika auta, ne kupujete vlasnika, vec auto.

Nije da ih branim, ali tamo ima svakakvih, a isto takva stvar je i sa stvarnim vlasnicima. I ti kokosari kako ih ti nazivas su negdje i od nekoga morali kupiti auto, a to je bio prijasnji vlasnik vozila.

Druga je stvar sto ce malo tko normalan uzeti neku kramu koja se ne moze srediti jer ce imati problema prodat takvo sto.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 19:29   #3476
Otišao s burazom pogledati u subotu Lagunu 3. 1.5dci 110ks, 2009. Auto je od poznanika s 142 000km, on ga je uvezao i garantirao za km. Na oko se vidi da su jedna vrata lakirana i da ima auto sitnih oštećenja, bilo je još nekih sitnica, ali uglavnom ok.
U ponedjeljak bili u Štarkelju s brojem šasije, zadnji servis bio u 10/2014. na 265 000km.

Više poznanika nemam.
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 19:59   #3477
pa šta hoćeš, ostao je na 6 znamenki još uvijek
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:05   #3478
Quote:
Vieri kaže: Pogledaj post
Otišao s burazom pogledati u subotu Lagunu 3. 1.5dci 110ks, 2009. Auto je od poznanika s 142 000km, on ga je uvezao i garantirao za km. Na oko se vidi da su jedna vrata lakirana i da ima auto sitnih oštećenja, bilo je još nekih sitnica, ali uglavnom ok.
U ponedjeljak bili u Štarkelju s brojem šasije, zadnji servis bio u 10/2014. na 265 000km.

Više poznanika nemam.
Bas me zanima kaj si rekao tom poznaniku.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:06   #3479
Pa jesi siguran da ga je on tj da i njemu nisu zavaljali sa već spuštenim km?

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:10   #3480
pa ak je on uvezo a nije sve provjerio kod uvoznika onda je aljkav i želi na brzaka diće pare ...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.