Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 19:27   #7461
Aha, to već ima smisla.
Balfron is offline  
Old 16.05.2017., 10:39   #7462
Jel vama radi supersport?
ne prikazuje mi stanje na racunu niti listice
Zentrix5900 is offline  
Old 16.05.2017., 20:58   #7463
Quote:
Balfron kaže: Pogledaj post
O čemu ti?? Tko je to zatražio i kojim povodom???
Upravo tako. Ja sam zatražio, jer je previše love počelo olako odlaziti. Od onda sam čist
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 19.05.2017., 21:40   #7464
Zašto supersport nema za ovaj vikend u ponudu zbroj žutih kartona u ligama petice??

pa to je redovito do sad bilo u ponudi
Titanoid is offline  
Old 19.05.2017., 22:01   #7465
pa zadnje kolo prema, bundeslige, primere, talijana... nebi ni ja nudio, ili bi eventualno izbacio na dan tekme
Padrone is offline  
Old 20.05.2017., 14:20   #7466
stavili sad sve
Titanoid is offline  
Old 20.05.2017., 15:22   #7467
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post
stavili sad sve
Odlicne margine su stavili
Rustikzg is offline  
Old 30.05.2017., 10:27   #7468
Pozdrav, ako netko možda ima iskustva s ovim pa da mi objasni. Prvi put sam dobio veći iznos u SS. Kladim se preko računa i nije mi dopušteno prebacit dobiveni iznos u cijelosti.nego nekih 80 %. Može li mi neko reć zašto?


edit: Ne treba, riješeno je preko podrške.
nekitamooo is offline  
Old 30.05.2017., 14:47   #7469
Quote:
nekitamooo kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ako netko možda ima iskustva s ovim pa da mi objasni. Prvi put sam dobio veći iznos u SS. Kladim se preko računa i nije mi dopušteno prebacit dobiveni iznos u cijelosti.nego nekih 80 %. Može li mi neko reć zašto?


edit: Ne treba, riješeno je preko podrške.
podjeli s nama da i mi znamo za ubuduće, šta se dogodilo?
Titanoid is offline  
Old 30.05.2017., 16:39   #7470
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post
podjeli s nama da i mi znamo za ubuduće, šta se dogodilo?
Bacilo mi je obavijest u stilu, kao zbog sprječavanja pranja novaca, nisam nažalost upamtio cijelu poruku, da se određeni postotak novca mora odigrat prije isplate, što po meni nema nikakve logike ako sam ja dobio određeni listić. Nebi smjelo bit limita na ništa. Uglavnom kontaktirao sam i nakon povratnog maila sam mogao izvuć ostatak novaca. Možda je samo sustav automatski se zblesirao.
nekitamooo is offline  
Old 07.06.2017., 08:30   #7471
Pozdrav, dal naše kladionice imaju politiku da moras igrati sa određenim iznosom uplaćenog novca prije nego što ga podigneš? Također,zna li tko kolko uzimaju provizije kod pretvorbe novca sa skrilla u eurima na kune u našim kladionicama? Hvala
zizou5 is offline  
Old 07.06.2017., 19:26   #7472
Quote:
zizou5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dal naše kladionice imaju politiku da moras igrati sa određenim iznosom uplaćenog novca prije nego što ga podigneš? Također,zna li tko kolko uzimaju provizije kod pretvorbe novca sa skrilla u eurima na kune u našim kladionicama? Hvala
Ako se nije ništa mijenjalo u zadnjih dosta vremena, kod Supersporta ovisi na koji način izvršiš uplatu, aal ide od 50% naviše. Kod PSK je bilo da moraš odigrati 25%, dok se kod Germanije moglo dići sve.

Što se pretvorbe iz eura u kune tiče, ne mogu tvrditi 100%, ali rekao bih da to nije do kladionica, već do Skrilla. Trenutno im je tečaj 7,4032...
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Old 07.06.2017., 22:01   #7473
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Ako se nije ništa mijenjalo u zadnjih dosta vremena, kod Supersporta ovisi na koji način izvršiš uplatu, aal ide od 50% naviše. Kod PSK je bilo da moraš odigrati 25%, dok se kod Germanije moglo dići sve.

Što se pretvorbe iz eura u kune tiče, ne mogu tvrditi 100%, ali rekao bih da to nije do kladionica, već do Skrilla. Trenutno im je tečaj 7,4032...
Probao u Ss, ipak treba cijeli iznos zavrtiti.. Da, da pretvorba ovisi o skrillu. Hvala svejedno
zizou5 is offline  
Old 08.06.2017., 13:49   #7474
Quote:
zizou5 kaže: Pogledaj post
Probao u Ss, ipak treba cijeli iznos zavrtiti.. Da, da pretvorba ovisi o skrillu. Hvala svejedno
Pozz, jesi li probao možda u drugim kladionicama kakvo je stanje tamo? Mene isto ovo zanima. Imam neke novce na Skrillu a ne znam kako da ih isplatim da mi ovi naši ne bi uzeli nekakav porez ili nešto slično.

Ovo sa uplatom na kladionicu pa isplatom mi se čini super ukoliko je to moguće.

Edit: U supersportu se mora odigrati 100% uplaćenog iznosa, kao što je napisano u postu iznad. U germaniji 30% a u PSK se mora odigrati 25% uplaćenog iznosa dok se ostalih 75% se može odmah podići u poslovnici ili na tekući račun.

Zna li netko kako država gleda na to? Primjerice, uplatim 10000kn u kladionicu. Isplatim 7500kn odmah u poslovnici dok ostalih 2500kn moram odigrat prvo na nešto. Ovih 7500kn što sam isplatio u poslovnici ostaje čisto ili ću i za to nešto morati dati/platiti?

Zadnje uređivanje missfortune25 : 08.06.2017. at 15:05.
missfortune25 is offline  
Old 08.06.2017., 16:06   #7475
meni izbacuje kao da je 7.2 tecaj i kod psk i kod germaije
ghostrider750 is offline  
Old 09.06.2017., 14:06   #7476
@zizou5 i @missfortune25 meni treba obrnuti proces,
kad sam u lošem nizu (a to je uzadnje vrijeme često) trebam uplate na skrill (eure). Znači mogli bi se dogovoriti, ja vama uplatim na račun u poslovnici a vi meni protuvrijednost pošaljete na skrill. Povoljnije i za mene i za vas.
nextgame is offline  
Old 09.06.2017., 15:24   #7477
Quote:
nextgame kaže: Pogledaj post
@zizou5 i @missfortune25 meni treba obrnuti proces,
kad sam u lošem nizu (a to je uzadnje vrijeme često) trebam uplate na skrill (eure). Znači mogli bi se dogovoriti, ja vama uplatim na račun u poslovnici a vi meni protuvrijednost pošaljete na skrill. Povoljnije i za mene i za vas.
Meni treba novac na moj račun u banci a ne kladionici, to je poanta Imam pare na Skrillu od nekih stvari šta zaradim preko interneta pa gledam kako to isplatit a da država ne uzme nikakav porez.
missfortune25 is offline  
Old 09.06.2017., 22:05   #7478
Lutrija opet briljira, trenutno 3 nogometne utakmice u live ponudi, nijedna iz kvala za SP

Izgleda da su njima godišnji već počeli
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 16.06.2017., 15:27   #7479
da li netko ovdje igra online preko psk?
zanima me u vezi isplate na tekuci na racun...recimo zelim isplatit danas i pise da ako se stisne isplata do 22:30 da ce novci sjesti sljedecni radni dan..posto je sutra subota zanima me da li ce vec sutra leci pare ili cu morat cekat do pon?
mozda nekome smesno pitanje ali etoo
ernest hali is offline  
Old 16.06.2017., 15:31   #7480
Quote:
ernest hali kaže: Pogledaj post
da li netko ovdje igra online preko psk?
zanima me u vezi isplate na tekuci na racun...recimo zelim isplatit danas i pise da ako se stisne isplata do 22:30 da ce novci sjesti sljedecni radni dan..posto je sutra subota zanima me da li ce vec sutra leci pare ili cu morat cekat do pon?
mozda nekome smesno pitanje ali etoo
U mom slucaju nije bilo pravila... Nekad 1 dan nekad 3. Uzas
nutna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.