Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2003., 21:10   #1
Politički vicevi

UN:
Da li imamo uopce dokaza da Iracani posjeduju oruzja za masovno unistavanje?
Bush - Naravno. Sacuvali smo racune.
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 21:43   #2
plojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 14:40   #3
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:34   #4
Kupuje čovjek svaki dan na kiosku novine,plati ih,pogleda i baci u smeće.Nakon mjesec dana prodavačica ga pita:Nerazumijem vas, platite novine,pogledate i bacite,na štoće on:ja vam, čitam samo osmrtnice-ona:ali one su na 35 stranici ..onva će biti na prvoj
very300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 08:23   #5
UN: Iran is building weapons of mass destruction ??
UN: Iran is harboring Al-Qaeda??
UN: Iran is REAL threat to World peace??
...
UN: How do you explain all this was stated for Iraq??

USA: well... Iraq was a typo...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 13:55   #6
Kako se zove novi odjel opće bolnice u Karlovcu? - Karlovačko korner!
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 20:43   #7
Došao Milošević u posjet Crnoj Gori i jednog dana šetaju on i Đukanović ulicom, kad na cesti 100 eura. Priđe Milošević koji se sagnuo kao da će uzeti 100 eura, ali kaže:

- Srbija se saginjati neće.

Priđe Đukanović, uzme 100 eura i kaže:

- Zaštitimo ekološku državu.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 20:45   #8
Druže Tito na onome svijetu,
eto Slobe nosi ti štafetu.
Prvo Babić, pa i ovaj Slabić.
Nasmiješi se, dočekaj ih slatko,
dolaze ti Radovan i Ratko.
Htjeli momci do mora premjestiti Drinu,
pa odoše svi u materinu.
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:56   #9
S kime graniči Rusija?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
S kim hoće.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 17:09   #10
Pape, što je to izdajnik?

Sine, to ti je onaj čovjek koji iz naše stranke prijeđe u drugu.

A kako se zove onaj koji iz druge stranke prijeđe u vašu?

E, to je osvještenik, sine!
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 10:45   #11
Pismo

Quote:
Uzoriti ratni zločinče!

Nadam se da si se odmorio od trenutka slijetanja u Hrvatsku do danas. Uz BiH navijam i za Hrvatsku u Brazilu i ponosan što u Hrvatskoj žive i moji Bošnjaci i Bosanci duže od tebe. Izvini zbog toga. Navijam za onu komšijsku Hrvatsku, normalnu, a ne za tvoju kakvu je ti smatraš, ustašku i isključivu.
Izvini i zbog toga.

Dragi ratni uzniče!

Moje javljanje je prirodne naravi, iz učtivosti, a razlog je svekolika isprika ovim putem za sve nepravde koje trpiš i koje ti se stavljaju na teret.

Vrlopoštovani krvniče!

Da ti se kao prvo predstavim. Ja sam Elvedin Kermo, rodom iz Ahmića kod Viteza. I mislim da je to dovoljno i da je to najkraća biografija ikada napisana.
Ti dobro znaš moje prezime i gdje su Ahmići. Mislim da ti je sve jasno.

Poštovani ratni osuđeniče!

Želim ti se uljudno izviniti što navijam za Hrvatsku jer ne gledam je po onome što budale pale zastave moje države. Izvinjavam ti se što sam ostao živ,
a valjda nisam trebao, po tvojim uzusima. Primi moju ispriku što nisam ubijen tog 16. aprila 1993. godine u Ahmićima jer da sam ubijen tada onda ti ovo
ne bih pisao.

Vrlocijenjeni katile!

Oprosti svim mojim Ahmićanima koji su preživjeli tvoj pokolj, a po tebi nisu trebali. Izvini što su te rastezali po haaškom sudu, što su te razvlačili
i na kraju osudili. Oprosti zbog toga! Ti znaš da si nevin i niko drugi ne mora u to vjerovati.

Poštovani "koljaču"!

Oprosti što nisam bio na svečanom dočeku na aerodromu u Zagrebu kad si kao uznik i moralna vertikala hrvatske jedinice "Jokera" sletio na sveto europsko tlo u Hrvatskoj. Izvinjavam ti se u ime svih nas što nismo bili na tom spektakularnom dočeku. Nikada to sebi oprostiti nećemo jer je to bila prilika da dočekamo našu perjanicu u EU-u. Žalim za tom prilikom. Suze mi same teku. Voljeni moj genocidašu! Nisam biskup koji te je dočekao da ti oprostim grijehe, ali ti mogu obećati jedno, nikada te neću proklinjati jer Božji prokletnici ne zaslužuju ljudsko prokletstvo.

http://www.lupiga.com/vijesti/pismo-...o-sam-prezivio
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 17:33   #12
Kako se na hrvatskom kaže "Money for nothing" ?

Ured bivšeg predsjednika
Atari_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:59   #13
Sjedi penzioner ispred Sabora i maže govna na komad kruha. Izađe Josipović i pita: Što to radiš čovječe? Veli penzioner: Kriza, Predsjedniče, a Josipović će: Evo ti 100 kuna i skloni se, molim te!
Penzioner stavi pare u džep i nastavi da radi isto. Izlazi Milanović iz Sabora i pita: Što to radiš čovječe? Kriza, Premijeru, a Milanović će: Ma maži to tanje, bit' će još i gore! :klap:
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:03   #14
Što odgovara Hrvat kad mu kažu bit' će rata: neka, neka, samo da ne bude oslobođenja!
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.