Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2013., 16:08   #1
Need For Speed: Rivals [*]

Kao sta i naslov govori, krajem godine nam stize jos jedan nastavak u nizu serijala Need For Speed koji nosi naslov ''Rivals'', koji bi nam mogao isprati gorki okus u ustima koji je ostavio njegov predhodni ''Most Wanted 2012''.
Ova igra je identicna naslovu ''Hot Pursuit'', sto znaci da ce opet glavni fokus biti na policijske potjere, ovaj put uz iznimku da se radi na novom engineu Frostbite 3, isti engine na kojem se priprema i novi svepopularni Battlefield 4.
Igra zasada nosi prilicno dobre ocijene, sto bi moglo ponovo privuci i stare NFS fanove.



E3 Awards and Nominations for Need for Speed Rivals
Quote:
The critics at E3 absolutely loved Need for Speed Rivals. Our Cops versus Racers Trailer and E3 Gameplay Video made quite an impression on fans and journalists alike. Check the list of E3 awards and nominations we've received: (link)
Ovdje imamo first look/trailer:
[Extended Trailer] Need for Speed - Cops vs Racers (Official E3 2013)

Gameplay:
Need for Speed Rivals - E3 Gameplay Video (Official E3 2013)






Cops vs Racer drifting


Koenigsegg Agera Cop Car
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 17:25   #2
hype hype hype... dosta puta su me opekli, više ne pušim te fore
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 17:28   #3
A kuzim te, ali bar mozes s torrenta isprobat kakav je, to te nece nista kostat.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 18:56   #4
Uzeli su Hot Pursuit i samo promijenili ime, paf novi NFS TA-DA.
sapun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 19:07   #5
Da se samo radi o ''promjeni imena'', mislis li da bi imao kvalitetne kritike i ocijene?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 21:26   #6
Cim sam vidio gameplay, vidio sam da ne valja.Ne moras biti genijalac da znas da taj "novi" NFS nece valjati.Previse puta su zahebali da bi pusio iste fore.(a bio sam velik fan serijala)
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:21   #7
Jos jedna slika policijskih kola
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:49   #8
Prema traileru, cisto arkadno smece. Al grafa je do jaja. Ne fakat. Je.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 23:05   #9
I mora bit jer je na najnovijem engineu. Bit ce DX11 only.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:10   #10
Uostalom, takvi fotorealistični screenshotovi su još od Carbona, a onda kad upališ igru vudiš koliko photoshopa fali. Ono što sam vidio iz gameplay videa - auti su opet nekako tromi, tutnje na mjestu, čudno poskakuju, i takav model se već dugo provlači koz NFS, a vozni model u ovom zadnjem je bio toliko katastrofalno loš i odvojen od smisla da mi se nije dalo ni piratku prelazit.


Ja čekam da ekipa koja je radila Shift nastavke napokon dovrši svoju Project C.A.R.S simulaciju
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 12:55   #11
zadnji dobar NFS je bio originalni Most Wanted. sve ostalo su bila lutanja i kopiranja fora s drugih racing igrica.
ovaj iz 2012 me toliko zivcira da to nisu istine. ubacili su "realnost" pa se auto trga, svaki sudar malo vecom brzinom uzrokuje prevrtanje auta,prekid igre i prikaz sudara.
uzasno,uzasno iritira
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:22   #12
Bringing Personalization back to Need for Speed





*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:41   #13
Dobar je NFS, imam cak fetish na taj serijal. Pobogu, pa nitko ni ne ocekuje realnost tipa GT ili FM vec je ponosna arkada sa brutalnom grafikom na koju cu se opet uobicajeno izdrkavat kao sto ugl. svakodnevno radim u Unleashed
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:42   #14
a felge, bodykitovi kaco? najvjerojatnije ce staviti ta 2-3 "skina" u igricu za pojedini auto i ostalih 150 naplacivati po cijenama tajlandskih djevica...ipak je to €A
sapun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:54   #15
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 19:09   #16
Quote:
sapun kaže: Pogledaj post
a felge, bodykitovi kaco? najvjerojatnije ce staviti ta 2-3 "skina" u igricu za pojedini auto i ostalih 150 naplacivati po cijenama tajlandskih djevica...ipak je to €A
Sjecam se da je to bio gromazni problem kod NFS World, nadajmo se da nece i ovdje izrabljivat eurice za customizaciju auta
Sta ce donositi sve, vidjet cemo s vremenom.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 17:27   #17
NFS je nakon Underground 2 izgubio svaki smisao. Neću ni vrijeme trošit za ovo skinut. Samo ih štancaju a svaki je isti, tu i tamo neki novi auto.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:51   #18
Quote:
markic444 kaže: Pogledaj post
NFS je nakon Underground 2 izgubio svaki smisao. Neću ni vrijeme trošit za ovo skinut. Samo ih štancaju a svaki je isti, tu i tamo neki novi auto.
X

Jedno te isto Fast&Furious preseravanje koje je davno postalo izlizano. Nego baš gledam, Underground je izašao prije 10 godina što vrijeme leti..
Već desetljeće rade igre na isti kalup, eh..
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:01   #19
Quote:
Jolly Roger kaže: Pogledaj post
Prema traileru, cisto arkadno smece. Al grafa je do jaja. Ne fakat. Je.
da, razočaranje, zadnji dobar MW a najjači ikad PU
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 23:20   #20
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
X

Jedno te isto Fast&Furious preseravanje koje je davno postalo izlizano. Nego baš gledam, Underground je izašao prije 10 godina što vrijeme leti..
Već desetljeće rade igre na isti kalup, eh..
I Fast&Furious su bili fora...prva tri dijela, a kasnije forsiranje. Ne kužim kako je ljudima to još uvijek dobro. Da, brzo leti vrijeme. Treba neka nova ideja, a ne auti i radnja.
markic444 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.