Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 20:34   #3421
Kod mene je opterećenje minimalno (ispod 10%), i u meniju i kod gledanja videa.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 00:42   #3422
Pitanje za one koji koriste Quasar i Quasar Burst. Koje providere koristite? Vidim da je lista velika, koji su se pokazali najbolji?
Trebaju li se namještati neke posebne postavke ili ste sve ostavili kako je po defaultu? Mislim na one postavke kao buffer size, oni omjeri za download, upload i slicno?
U svakom slučaju, ako netko ima neke preporuke vezane za korištenje Quasara, vezano za postavke, providere i slično, neka podijeli.. ☺️
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 13:50   #3423
Pozdrav, neko vreme nisam koristio Kodi media centar, inače koristim Kodi 16, ali zadnjih par dana kad pokušam da pokrenem bilo koji film preko 1Channel adon-a, izbacuje mi konstantno ovu poruku...



Pre nekih mesec dana kada sam zadnji put koristio Kodi, gledao sam filmove bez problema...Pokušao sam da instaliram i 2.20 verzilu 1Channel, ali dešava se isto, i na drugom računaru instalirao kodi i 1Channel, i ista poruka...Zna li neko kako da rešim ovo ?
Hvala
Beca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:33   #3424
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Pitanje za one koji koriste Quasar i Quasar Burst. Koje providere koristite? Vidim da je lista velika, koji su se pokazali najbolji?
Trebaju li se namještati neke posebne postavke ili ste sve ostavili kako je po defaultu? Mislim na one postavke kao buffer size, oni omjeri za download, upload i slicno?
U svakom slučaju, ako netko ima neke preporuke vezane za korištenje Quasara, vezano za postavke, providere i slično, neka podijeli.. ☺️
za postavke imas na youtube-u,a kaj se tice torrenta Ruhunt,Zooqe,btjunkie,the pirate bay i meni najdrazi MagnetDL
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:39   #3425
Quote:
Beca kaže: Pogledaj post
Pre nekih mesec dana kada sam zadnji put koristio Kodi, gledao sam filmove bez problema...Pokušao sam da instaliram i 2.20 verzilu 1Channel, ali dešava se isto, i na drugom računaru instalirao kodi i 1Channel, i ista poruka...Zna li neko kako da rešim ovo ?
Hvala
Rjesenje:instaliraj exodus,phoenix(biras filmove pod "new realese"),quasar i apollo group < kaj se njega tice mozes gledat filmove samo ako ti sreca nasmjesi i dobijes free slot
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:59   #3426
Quote:
father kaže: Pogledaj post
za postavke imas na youtube-u,a kaj se tice torrenta Ruhunt,Zooqe,btjunkie,the pirate bay i meni najdrazi MagnetDL
Hvala! Sve sam instalirao, podesio postavke i providere i radi.
Ali imam problem s titlovima. Neki put mi rade, neki put ne. Imam titlovi.com,Opensubtitles i podnapise. Za Opensubtitles sam cak i u Quasaru upisao login podatke. Ali jednostavno mi samo nekad rade, a u vecini slucajeva mi izbace neki error(bilo koji od ta tri servisa) Jesi imao možda kakvih problema s titlovima? Inače, sam Quasar je odličan, samo da me ne zezaju ti titlovi.
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:32   #3427
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Hvala! Sve sam instalirao, podesio postavke i providere i radi.
Ali imam problem s titlovima. Neki put mi rade, neki put ne. Imam titlovi.com,Opensubtitles i podnapise. Za Opensubtitles sam cak i u Quasaru upisao login podatke. Ali jednostavno mi samo nekad rade, a u vecini slucajeva mi izbace neki error(bilo koji od ta tri servisa) Jesi imao možda kakvih problema s titlovima? Inače, sam Quasar je odličan, samo da me ne zezaju ti titlovi.
Kod mene je opensubtitles by opensubtitles koji radi izvrsno a i pokazao se boljim nego normalni kod kojeg se moras ulogirati,dalje da li si addonn titlovi.com narihto kako je objasnjeno na njihovom forumu,a podnapisi.net je u 95% slucajeva beskoristan.
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 08:41   #3428
Quote:
father kaže: Pogledaj post
Kod mene je opensubtitles by opensubtitles koji radi izvrsno a i pokazao se boljim nego normalni kod kojeg se moras ulogirati,dalje da li si addonn titlovi.com narihto kako je objasnjeno na njihovom forumu,a podnapisi.net je u 95% slucajeva beskoristan.
Na koja konkretna podešavanja titlovi.com s foruma mislis?

Jučer sam skuzio da mi titlovi ovise i s kojeg providera ide stream. Npr, kad idr preko magnetdl onda sve radi, ako ide preko btjunkie, onda mi uopće ne želi pokazati titlove, a ako recimo preko zooqle, onda mi pokaže titlove za odabir, ali ih kasnije ne prikazuje u filmu.
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:14   #3429
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Na koja konkretna podešavanja titlovi.com s foruma mislis?

Jučer sam skuzio da mi titlovi ovise i s kojeg providera ide stream. Npr, kad idr preko magnetdl onda sve radi, ako ide preko btjunkie, onda mi uopće ne želi pokazati titlove, a ako recimo preko zooqle, onda mi pokaže titlove za odabir, ali ih kasnije ne prikazuje u filmu.
da li skinuo fork za titlovi.com,ako nisi evo link
https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi
1. Skineš zipani fajl.
2. U Kodiju - system - add-ons- install from zip file- označi skinuti fajl
3. resetiras box
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 18:40   #3430
Quote:
father kaže: Pogledaj post
da li skinuo fork za titlovi.com,ako nisi evo link
https://github.com/mikimac/service.subtitles.titlovi
1. Skineš zipani fajl.
2. U Kodiju - system - add-ons- install from zip file- označi skinuti fajl
3. resetiras box
Da, to sam vec prije napravio.. Inace mi titlovi uredno rade u addonovima poput exodusa, samo u Quasaru zezaju kod streamova odredenih providera..
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 23:35   #3431
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Da, to sam vec prije napravio.. Inace mi titlovi uredno rade u addonovima poput exodusa, samo u Quasaru zezaju kod streamova odredenih providera..
jos jedino kaj mi pada na pamet da napravis update addonsa za titlove,i da instaliras opensubtitlesbyopensubtitles a norm deinstaliras
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:40   #3432
Quote:
father kaže: Pogledaj post
jos jedino kaj mi pada na pamet da napravis update addonsa za titlove,i da instaliras opensubtitlesbyopensubtitles a norm deinstaliras
Okej, hvala, poigrat ću se još malo s tim..
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:38   #3433
Jel ima ko za preporucit nesto za Soccer streams?? Po mogucnosti Arena?? Isto tako hrvatske kanale??

Tenks
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:55   #3434
Quote:
scooby10 kaže: Pogledaj post
Jel ima ko za preporucit nesto za Soccer streams?? Po mogucnosti Arena?? Isto tako hrvatske kanale??

Tenks
Iptv serbia

Sent from my MI 5 using Tapatalk
father is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:55   #3435
jeli moguce da kodi streama ono sto trenutno prikazuje unutar lokalne mreze. npr gledas film i u jednom trenu hoces ici napraviti kokice al ne zelis pritisnuti pauzu nego samo otvoris lokalni stream na telefonu i odes u kuhinju 😁
otilam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 01:22   #3436
Quote:
otilam kaže: Pogledaj post
jeli moguce da kodi streama ono sto trenutno prikazuje unutar lokalne mreze. npr gledas film i u jednom trenu hoces ici napraviti kokice al ne zelis pritisnuti pauzu nego samo otvoris lokalni stream na telefonu i odes u kuhinju 😁
Mislim da je moguce, ali trebao bit imat Kodi i na mobitelu. A bez Kodia mislim da onaj daljinski za android koji sluzi za Kodi(zove se Yatse na google play storeu) ima opciju da nastavis playback lokalno.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:17   #3437
Jedno tehničko pitanje....

Imamo Media box Minix Neo x6 koji je na KitKat v4.4.2
Nedavno nam Specto Genesis više ne radi. Pretpostavljam da ga moramo update na noviju verziju koja je stvorena za Kodi Krypton v17.
Krypton je stvoren za (mislim, ispravite me ako griješim) lollipop što znači da Kodi više ne možemo updatetat jer je Minix na KitKat.
Na temelju toga pretpostavljam da ćemo trebati kupiti novi Media Box

Ukoliko sam krivo shvatila molim da mi objasnite kako da instaliram Krypton v17 s obzirom da to ne možemo.
Da li doista moramo u nabavku novog Media boxa?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:20   #3438
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Jedno tehničko pitanje....

Imamo Media box Minix Neo x6 koji je na KitKat v4.4.2
Nedavno nam Specto Genesis više ne radi. Pretpostavljam da ga moramo update na noviju verziju koja je stvorena za Kodi Krypton v17.
Krypton je stvoren za (mislim, ispravite me ako griješim) lollipop što znači da Kodi više ne možemo updatetat jer je Minix na KitKat.
Na temelju toga pretpostavljam da ćemo trebati kupiti novi Media Box

Ukoliko sam krivo shvatila molim da mi objasnite kako da instaliram Krypton v17 s obzirom da to ne možemo.
Da li doista moramo u nabavku novog Media boxa?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
Probaj prvo exodus add on jel ti radi na verziji koju imas.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:25   #3439
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Jedno tehničko pitanje....

Imamo Media box Minix Neo x6 koji je na KitKat v4.4.2
Nedavno nam Specto Genesis više ne radi. Pretpostavljam da ga moramo update na noviju verziju koja je stvorena za Kodi Krypton v17.
Krypton je stvoren za (mislim, ispravite me ako griješim) lollipop što znači da Kodi više ne možemo updatetat jer je Minix na KitKat.
Na temelju toga pretpostavljam da ćemo trebati kupiti novi Media Box

Ukoliko sam krivo shvatila molim da mi objasnite kako da instaliram Krypton v17 s obzirom da to ne možemo.
Da li doista moramo u nabavku novog Media boxa?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
Koji chip ima u sebi?
Najbolje bi bilo da pitaš na temi o android boxocima dolje malo niže
https://www.forum.hr/showthread.php?t=737550&page=425

Ako postoji mogućnost instalacije libreeleca ili andorid upgradea
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:47   #3440
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Koji chip ima u sebi?
Najbolje bi bilo da pitaš na temi o android boxocima dolje malo niže
https://www.forum.hr/showthread.php?t=737550&page=425

Ako postoji mogućnost instalacije libreeleca ili andorid upgradea
Chipset je Amlogic S805. Ne znam da li ide Libreelec, upgrade Androida
sigurno ne, i neće nikad.

Ja imam Minix Neo X8 Plus sa KitKat-om i još sve uredno radi. Ni moj ne može
upgrade sa KitKat-a.

Treba probati Exodus, Salts, Phoenix i Specto addon-ove pa neka vidi.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.