Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2016., 16:24   #81
boli me briga, samo mi nije jasno da toliki ljudi puše reklamu i propagandu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 16:26   #82
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
boli me briga, samo mi nije jasno da toliki ljudi puše reklamu i propagandu
vidim da te prilicno opterecuje
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 16:35   #83
Ma mene zaboli na kaj rulja trosi lovu (ja se zadnja mogu javit po tom pitanju tak i tak ) ali mene vise od cijene muci tolka kolicina mesa.
Mesa ima vise nego iceg drugog, kolko vidim. Nisam ja za takve seme, nemrem zvakat samu mesinu sa nekim mrvicama pride a brijem da je drito takav dozivljaj

Mislim, spominjala sam Zloburger koji je velki i to sve ali je razmjerno velik, nemam dojam da zvacem samo meso ili samo pecivo. Uzrujava me previse iceg u/na burgeru
Blank Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 16:41   #84
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
Ma mene zaboli na kaj rulja trosi lovu (ja se zadnja mogu javit po tom pitanju tak i tak ) ali mene vise od cijene muci tolka kolicina mesa.
Mesa ima vise nego iceg drugog, kolko vidim. Nisam ja za takve seme, nemrem zvakat samu mesinu sa nekim mrvicama pride a brijem da je drito takav dozivljaj
ja sam covjek od mesa, ne od kruha i meni onaj burger tak dobro izgleda da bi najradje polizao monitor.

a pecivo se moze i kompletno izostaviti (sto npr trazim u rougemarinu u dijetnim trenucima)
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:06   #85
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ja sam covjek od mesa, ne od kruha i meni onaj burger tak dobro izgleda da bi najradje polizao monitor.

a pecivo se moze i kompletno izostaviti (sto npr trazim u rougemarinu u dijetnim trenucima)
Da, ja nisam ni od mesa ni od kruha. Burger mi je ok ako je uravnotežen (lako preživim manje mesa doduše), ako nije, ne zanima me niš; ni cijena ni (kvalitetni) sastojci ni ambijent ni svaki pojedini sastojak posebno.

Ovo na ovim slikama mi je koma, doslovno nejestivo. (ok, salata jako fino izgleda, priznam)


btw, kaj nije burger bez peciva tzv. pljeskavica?
Blank Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:07   #86
'Ajmo se fino koncentrirati na temu, a to su burgeri.

O (ne)isplativosti kupnje burgerastog pripravka odlučuje vlasnik lisnice.
To se neće promijeniti opetovanim trollanjem (koje ćemo morati adekvatno nagraditi).
Jedino moguće rješenje je napisati projekt za povlačenje love iz EU fondova kojima bi se namirivala razlika između realne cijene burgera i poželjne cijene od kojih 15kn.
Kad takav projekt prođe i bude implementiran u burgernicama diljem lijepe naše, tada smijete nastaviti u dosadašnjem reviJALNOM tonu.

Isto tako, raspravu o psihološkom utjecaju propagande na odluku u mogućem preplaćivanju hranidbenog pripravka komentirajte na primjerenijim igralištima (menaĐment, ekonomija, psihologija masa i sl.).

Dakle, dobar tek svima i vratimo se burgerima!

Zadnje uređivanje body halleck : 12.04.2016. at 19:30.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:47   #87
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
btw, kaj nije burger bez peciva tzv. pljeskavica?
ovisi o razvijenosti maste i kako gledas na salatu (i nesto umaka)
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:10   #88
S obzirom da je ovo forum i svatko ima pravo reći svoje mišljenje, ne može se samo pisati o kvaliteti mesa jer u Zagrebu ima 10 poštenih burgerdžinica i svi znamo (oni koji su probali novovalne burgere) da je trenutačno u Submarineu najbolji burger što se tiče okusa, ali što se tiče cijene i količine nije u skladu s našim (konkretno mojim) prilikama.

Meni je jedan od važnijih kriterija prilikom odabira restorana omjer cijene i kvalitete, a sad ispada da o tome ne smijemo
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:15   #89
Danas oko 19:40 u Burger Baru - nema Regular burgera. Samo Large. Cijena Regular Bacon Deluxe otišla sa 17 na 21 kn. Uz psovku sam se okrenuo i otišao doma jesti špek i češnjovku...

Jučer - Bistro Šalša. Umjesto rare dobio medium pečeno meso, čak više prema well done nego rare. Po drugi puta u zadnje vrijeme. Pa jel tako teško ne prepeći meso? Inače okusom super, po cijeni i dalje među prihvatljivijima pa se kao i do sada namjeravam vračati. Valjda će jednom biti slabiji plamen.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:23   #90
Ja sam u Šalši zadnji put dobio jako dobro ispečen komad na rare. Baš rare, i to me oduševilo

Planiram kroz koji dan ponoviti jer ću vjerojatno biti u kvartu, nadam se da će me potrefit opet
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:46   #91
Znao sam i ja dobiti super ispečeno meso tamo, taman roze boje, ali ne i krvavo. No baš za inat im se potrefilo dva puta za redom da prepeku za moj ukus.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 22:00   #92
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
S obzirom da je ovo forum i svatko ima pravo reći svoje mišljenje, ne može se samo pisati o kvaliteti mesa jer u Zagrebu ima 10 poštenih burgerdžinica i svi znamo (oni koji su probali novovalne burgere) da je trenutačno u Submarineu najbolji burger što se tiče okusa, ali što se tiče cijene i količine nije u skladu s našim (konkretno mojim) prilikama.

Meni je jedan od važnijih kriterija prilikom odabira restorana omjer cijene i kvalitete, a sad ispada da o tome ne smijemo
Čitaj pozornije

Naglasak je na "trollanje" i "jal".

Suvisla je rasprava uvijek poželjna i dobrodošla
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 00:31   #93
Kakva je to glupa rasprava o isplativosti burgera. Mislim stvarno, sta vas muci jel netko prodaje burger za 15 ili 215kn.
Meni su trenutno u djiru burgeri, biftek, i rebarca. I eto jebe mi se sto je biftek kvalitetnije meso, jedem sta mi se jede taj tren. A ne razmisljam koliko gazdu kosta to mljeveno meso ili mi isplativije dodat nesto vise i pojest steak radje.
Tako i bruger jedem gdje mi je okusom finije i eto radje cu izdvojit uvijek za neki tipa sumbarine ili burgeraj jer mi je okus odlican. I pa otkad je junk hrana kvalitetan obrok, cilj je da bude sto socniji masniji

Onaj gore quad iz sumbarinea je odlican inace. Ja volim vise komada pljeske i sira bez salata al pecivo mora bit mekano pod broj 1 inace mi sve pada u vodu. I od ovog mi nikad ne pada tesko na zeludac niti se podriguje il slicno kolko god pojeo. Al istina je da ti trebaju dva obicna ili jedan quad da se najedes kak spada,al tak je na vecini mjesta. Kom je preskupo nek ode se nakrkat cevapa kod srbina i svi sretni. Nisu to nikakva fency mjesta, vise ko skolske kantine zgledaju. Pa je okus je ono sto ih prodaje, a ne nekakvo izbrijavanje.

Danas krenuli u salsu probat napokon i taj, al na kraju otisli u rougmarine na rebarca i burger ko zadnji put(eto ovdje imate zuju za 10kn). No na kraju nije bilo mjesta za burger uopce jer smo neko predjelo uzeli empanade nesto tako. Inace rebarca su odlicna, presao kuhar iz mundoake tamo i rebarca su po principu mundoake, iako su i prije bila odlicna naravno.

Guglajte heart attack quad bypass burgere. e takve zelimo.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 00:38   #94


http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...93689babf9.jpg

Nekima je mozda ovdje ovo gadno. Ja bi ovo probao. Show izgleda. To je nesto sto ne jedes svaki dan, nego kad se zazelis nakrkat junk fooda onda ovako nesto zamislis. Fak jeah. Kladim se da vas ima dosta koji bi takodjer ovako nesto probali.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)

Zadnje uređivanje L3go : 13.04.2016. at 13:39. Reason: img
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 07:50   #95
Bogami ovaj zadnji opako izgleda.


Mislim da sam upravo imao blaži srčani od gledanja slike
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 11:49   #96
Nekidan u Salsi mrknuo burger.
Trazio rare, takvog i dobio.
Jos uvijek mi je najbolji
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:48   #97
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Bogami ovaj zadnji opako izgleda.


Mislim da sam upravo imao blaži srčani od gledanja slike
Ja ne jedem ko ptičica, i usprkos promijenjenim navikama i afinitetima u prehrani, pojam hambija mi je ostao onaj davni , masni i sočni pun umaka... iz draškovićeve... ali brate ovaj zadnji mi izaziva prilično gađenje...
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 23:17   #98
ako je neko jeo cheessteak u Burger baru nakon preuređenja, neka javi jel sad u njemu ima mesa
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 00:32   #99
dubrava Tvrtko Šakota ex chef Mundoake je u suradnji s Rogemarinom zadnjih tjedana posložio novi menu (ima o tome na fejsu Rougea).
U tom smislu tvoja izjava za rebrica me ne čudi.


Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ako je neko jeo cheessteak u Burger baru nakon preuređenja, neka javi jel sad u njemu ima mesa
ček a što je bilo prije ako ne meso?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 00:59   #100
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
ček a što je bilo prije ako ne meso?
meso je bilo ono čega je bilo najmanje... čekček pa bio si i ti tamo i jeo si to isto
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.