Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 22:08   #41
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
U razvijenom svijetu je barem 50% svih poslova part-time pa ljudi kombiniraju po 2 ili 3 posla dnevno od 4 sata.
da, to znam. al u rh nikad nisam naišla na takav oglas, niti poznajem ikoga da tako radi. pa me zanima gdje toga ima.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:31   #42
ako nekog zanima, bio je nedavno oglas za jedan army shop u maksimirskoj, traže nekog za rad na pola vremena
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:52   #43
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
da, to znam. al u rh nikad nisam naišla na takav oglas, niti poznajem ikoga da tako radi. pa me zanima gdje toga ima.
prosvjeta,trgovina (dm,kaufland,zara,bershka),tur.agencije..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 22:11   #44
ako hocete radit pola radnog vremena najpametnije je to radit van granice hr, jer u ovakvoj drzavi neces nikad bit na cisto koja su ti prava, a ovdje je radnik rob koji ne da radi na puno vrijeme nego na krcato ko sipak vrijeme
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:52   #45
Čitam ovu temu i tražim nešto što bi bilo primjenjivo na moj slučaj, naime radio sam kod jednog poslodavca(zapravo još uvijek radim) na full-time ugovor no moj poslodavac ima više tvrtki i potreban sam mu u njegove dvije tvrtke zbog poslova koje ču obavljati i sad su mi promijenili moj full-time ugovor na dva part-time ugovora po 20 sati tjedno, jedan u tvrtci gdje sam do sad bio prijavljen a drugi u drugoj njegovoj tvrtci. Plača mi je sad podijeljena na dva dijela koja ču dobivati odvojeno ali kako je sa drugim stvarima, tipa božičnica, regres i godišnji. On me naravno uvjerava da ne gubim ništa ali šta recimo ako tražim kredit u banci, gledaju li mi prosjek ukupnih primanja ili?
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:55   #46
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
Čitam ovu temu i tražim nešto što bi bilo primjenjivo na moj slučaj, naime radio sam kod jednog poslodavca(zapravo još uvijek radim) na full-time ugovor no moj poslodavac ima više tvrtki i potreban sam mu u njegove dvije tvrtke zbog poslova koje ču obavljati i sad su mi promijenili moj full-time ugovor na dva part-time ugovora po 20 sati tjedno, jedan u tvrtci gdje sam do sad bio prijavljen a drugi u drugoj njegovoj tvrtci. Plača mi je sad podijeljena na dva dijela koja ču dobivati odvojeno ali kako je sa drugim stvarima, tipa božičnica, regres i godišnji. On me naravno uvjerava da ne gubim ništa ali šta recimo ako tražim kredit u banci, gledaju li mi prosjek ukupnih primanja ili?
sve ti ostaje isto.
za kredit gledaju obe plaće tj.ukupna primanja.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 13:12   #47
bok svima, molim vas ako mi možete pomoći gdje da potražim više info. Naime supruga mi je trudna već 4 mjeseca, a trenutno je zaposlena na 4 sata radi skrbi djeteta s težim smetnjama u razvoju. Poslodavac joj daje plaću oko 2.300 i isto tako dobiva i od države... Radi fizički posao gdje mora stajati na nogama čitav dan i podiže dnevno teške stvari. Zanima me ako bi ona otvorila komplikacije koliko i kako bi joj se obračunavalo i kako bi to sve skupa išlo? Zvali smo u hzzo u našem gradu gdje su nam rekli da se prvi put susreću s tim i da je najbolje da zovemo Zagreb, jer oni najbolje znaju. Naravno od jutra zovem, stalno je zauzeto. Hvala Vam unaprijed!
JOVANČICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.