Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2016., 13:37   #1
NBA 2K17



NBA 2K17 is a basketball simulation video game developed by Visual Concepts and published by 2K Sports. It is the 18th installment in the NBA 2K franchise and the successor to NBA 2K16. It was released worldwide on September 20, 2016, for Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, and Xbox 360. Players who pre-ordered the game received it on September 16, 2016. Paul George is the cover athlete for the regular edition of the game, while Kobe Bryant is the cover athlete for the 'Legend Edition'. In Italy, the cover athlete is Danilo Gallinari, and in Spain, the cover athlete is Pau Gasol.

NBA 2K17, like the previous games in the series, is based on the sport of basketball; more specifically, it simulates the experience of the National Basketball Association (NBA). Several game modes are included, such as MyCareer, where the player creates a customizable player and plays through their career, MyGM and MyLeague, both franchise modes where the player controls an entire organization, and MyTeam, where the player creates a team to compete against other players' teams. Along with current NBA teams, other teams are included, such as classic NBA teams, national teams, and EuroLeague teams. The game's soundtrack, which features 50 licensed songs, was curated by Grimes, Imagine Dragons, and Noah Shebib.

Platform(s): PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360.
Izlazi: 20. rujna 2016. (vani)

WWW - https://www.2k.com/games/nba-2k17
STEAM - http://store.steampowered.com/app/385760/
TRAILER (YT) - https://www.youtube.com/watch?v=cunKB_QIqA4
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 13:42   #2
Tko igra?

Sam gameplay mi je nekako bolji. Lakše je nekako raditi finte.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 13:48   #3
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Tko igra?

Sam gameplay mi je nekako bolji. Lakše je nekako raditi finte.
Planiram kupi kroz 3 tjedna

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 17:32   #4
igram ju na ps4..pa mozemo bacit koju online ako ima ikog
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 13:24   #5
Pozdrav,

jel igra neko na ps3 španicu ? koji vam je gameplay simulation ili casual ili svoje na custom nariktate. lp
lunatics is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:13   #6
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
igram ju na ps4..pa mozemo bacit koju online ako ima ikog
imaš neki savjet kako igrat u postu?
Mislim okrenem se u post sa centrom ali onda ne znam kako izvest suvisli okret prema košu..svaki put izvede neku nebulozu jebenu
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:47   #7
Ako ima itko na pc-u neka me doda http://steamcommunity.com/id/nickgeoffross/
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:54   #8
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
imaš neki savjet kako igrat u postu?
Mislim okrenem se u post sa centrom ali onda ne znam kako izvest suvisli okret prema košu..svaki put izvede neku nebulozu jebenu
ne znam ni sam kako objasnit...improviziram dok protivnik nenasjedne na neki ''fake'' ...al nije bas da sam nesto previse uspjesan iz posta...
ali ajde iznudim dosta slobodnjaka sa centrima...
iako imam najlosiju ekipu u jednoj ligi sto igram (igram sa sixersima) tak da...
a ova ozbiljna liga koju igram mi pocinje za 2 tjedna...krece se sa fantasy draftom pa onda multiple seasons..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 21:25   #9
Pozdrav!
Ja igram(pokusavam) na pc-u sa steama. I igra mi se vrti ko da imam komp iz 2001g.
Imam i5, 8gb rama i nvidiu 940, i vrti mi igru jedino na full low postavkama a to izhleda presmijesno da bi se igralo.
Ima tko istih problema na pc?
ageler1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 09:02   #10
Quote:
ageler1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ja igram(pokusavam) na pc-u sa steama. I igra mi se vrti ko da imam komp iz 2001g.
Imam i5, 8gb rama i nvidiu 940, i vrti mi igru jedino na full low postavkama a to izhleda presmijesno da bi se igralo.
Ima tko istih problema na pc?
GTX940M? Nije to neka kartica za igranje na laptopu...loše je to, gtx950M je neki minimum
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 09:44   #11
Do sada sam sve igrao i sve je vrtilo. Ovo mi sad prca ovakva situacija. A nis, bum ponovo kupil playku i bok ��
ageler1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 10:25   #12
Quote:
ageler1 kaže: Pogledaj post
Do sada sam sve igrao i sve je vrtilo. Ovo mi sad prca ovakva situacija. A nis, bum ponovo kupil playku i bok ��
A gle, možda imaš još neki problem koji dodatno dovodi do štekanja, ali stara je to i slaba kartica, a 2k17 je ful nova igra

Koliki ti je disk i koliko slobodnog prostora imaš?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:41   #13
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Ako ima itko na pc-u neka me doda http://steamcommunity.com/id/nickgeoffross/
dodacu te cim dodjem kuci

inace, danas:

__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:43   #14
0 ASTS ... nemoj dodat, nemoj...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 19:35   #15
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
0 ASTS ... nemoj dodat, nemoj...
hehehehe ma igrao sam sa nekim pravo normalnim likom, stalno smo vrtili p'n'r 22:0 smo dobili-



on je susret zavrsio sa 0 PTS, 0REB, 11 AST :klap:
__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 19:44   #16
Super, sljedeci cilj je ti je dostić ovog gospona iz avatara.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 20:33   #17
Misliš ovo?

CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 18:55   #18
svake godine useru nešto, lani je bilo neizvedivo on fly izmjene napravit,
a ove godine ni na timeoutu nemožeš izmjene napravit, nego treba ić na subs.
2k14 dalje najjači bio (izuzevši grafiku)
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 17:19   #19
Slazem se, 2k14 ocito i ove godine nastavljam. Jednostavno se ne mogu naviknut na nove nastavke.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 17:57   #20
Na timeoutu se mogu napraviti izmjene, samo treba znati kako.

Samo zato što je nešto novo ne znači da je lošije. Ovo je najbolji NBA 2K do prvog patcha do danas.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.