Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 08:56   #501
3008 puca na Tiguana to im je cilj.

Edit: Zašto to mislim? Radi se o polupremiumu kao VW. Vrhunski materijali. I Mat Watson je to rekao.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:07   #502
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
3008 puca na Tiguana to im je cilj.

Edit: Zašto to mislim? Radi se o polupremiumu kao VW. Vrhunski materijali. I Mat Watson je to rekao.
Tiguan je jako cudan... u trendline nije ni do koljena tom pezou i djeloje jeftino...u comfortline je i dalje je sta je...al u highline je extra samo onda cjena ide preko 300000kn, sta je za takav đipić smješno...pogotovo u salonu kad sam vidio za 354000 2.0 tdi 150...pa za taj novac se kupuje auto....ne poviseni golf+ xD

Poslano sa mog Vertu signature touch koristeći Tapatalk
čorba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:31   #503
Đipić? Šta je đipić?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:14   #504
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Đipić? Šta je đipić?
Šta ti nije jasno...kako mi je jako kad se tu ekipa hvata svakog slova.....baš me zanima dali tako i u stvarnom životu...
Uglavnom, uvaženi gospodine ova fraza se odnosi za suv vozilo manjih dimenzija.

Poslano sa mog Vertu signature touch koristeći Tapatalk
čorba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:40   #505
Sve ih vise vidam po svome gradu.
Jako lijep auto...

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 19:39   #506
DAl itko zna zasto u hrvatskoj nema u ponudi 1.2 benzinac ni 2.0 hdi sa 150ks. Sve susjedne drzave i ostatak svijeta ih imaju, a kod nas pug hrvatska spekulura nesto?
franeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 23:18   #507
to ovisi o uvozniku
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 14:34   #508
Sto misle da se dizel sa 150ks nece prodavati ili osnovni benzinac, kojeg vani hvale usprkos 3 cilindra. U 9mj se ocekuje kod nas dolazak veceg 5008... samo se nadam da i njega nece ponuditi samo sa tim motorima.
franeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 07:03   #509
Nemaju dovoljno proizvodnih kapaciteta za dizel 150ks pa ga isporučuju samo na važnija tržišta A stari 3008 se u jačoj dizel varijanti prodavao možda tek 10% ili manje, novi je skuplji pa valjda računaju da jači motor ionako neće puno nedostajati.
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:47   #510
"Vaznija trzista" ???
Sad gledam i BiH imaju u cjeniku 1.2 benzin i 2.0hdi 150ks... uz srbiju, sloveniju... Malo mi je cudno da za njih imaju kapaciteta za te motore, a za nas ne. Ima tu jos nesto... uz lijenost uvoznika...
franeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 07:10   #511
Onda ne znam. Znam da je davne 2000. u ponudi hrv. zastupnika bio picasso sa 90ks hdi i slabiji benzinac 1.6 sa 88ks. Ja sam htio kupiti 1.8 sa 117ks. Ali nije bilo šanse jer nitko nije htio prodavati taj model, s obrazloženjem da bi se takav prodavao u svega 10-tak % pa se to njima ne isplati. Očito je onda i sad lijenost i nedostatak razuma domaćih zastupnika.

A na njuškalu se stalno nudi 5-6 testnih vozila hdi 150ks koje očito nitko neće jer su preskupi. 270000-285000kn za auto koji nije potpuno nov
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 09:37   #512
Koliko ja znam,tj.koliko sam čuo,radi se o uvoznim kvotama.Naime,kad se uvoze automobili,računaju se u to i teretna gama cijele PSA grupacije,i na početku godine treba dati broj tj.kvotu koliko će ona iznositi,što u benzinskim motorima,što u diesel motorima.
I tako,je nepoznat netko kod nas,već ispucao tu kvotu ranije ove godine,pri narudžbi,koja je bila izgleda premala,tako da onaj dio motora benzinaca,koji bi se trebao odnositi i na ovaj model,je naprosto nedostupan.
Navodno,u srpnju dolaze novi, s benzinskim motorima,tj.biti će ih moguće naručiti..
Primite ovaj info sa zrnom soli,jer kako kažem,čuo sam da je to razlog,dakle rekla kazala varijanta..Možda je napola istinito,možda uopće nije..
__________________
" Reka san: Neću pulitiku u moju butigu "
Finta{a k a}Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:56   #513
Potvrđujem. Uglavnom radi se o tome da je genaralni uvoznik nešto gadno zeznuo sa kvotama. HDi 150 se ugrađuje u čitavi niz PSA osobnih i teretnih vozila, pa je na žalost postao nedostupan za osobne automobile (P308, P508, P3008, ....). Naručiti se može već sada, ali proizvodnja ide tijekom srpnja, a isporuke tijekom rujna.


Quote:
Finta{a k a}Car kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam,tj.koliko sam čuo,radi se o uvoznim kvotama.Naime,kad se uvoze automobili,računaju se u to i teretna gama cijele PSA grupacije,i na početku godine treba dati broj tj.kvotu koliko će ona iznositi,što u benzinskim motorima,što u diesel motorima.
I tako,je nepoznat netko kod nas,već ispucao tu kvotu ranije ove godine,pri narudžbi,koja je bila izgleda premala,tako da onaj dio motora benzinaca,koji bi se trebao odnositi i na ovaj model,je naprosto nedostupan.
Navodno,u srpnju dolaze novi, s benzinskim motorima,tj.biti će ih moguće naručiti..
Primite ovaj info sa zrnom soli,jer kako kažem,čuo sam da je to razlog,dakle rekla kazala varijanta..Možda je napola istinito,možda uopće nije..
Garmin5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:34   #514
Quote:
Garmin5 kaže: Pogledaj post
Potvrđujem. Uglavnom radi se o tome da je genaralni uvoznik nešto gadno zeznuo sa kvotama...
Nije on ništa zeznuo s kvotama. Mi smo auto industriji tržište u rangu BiH i Albanije. Pogledaj koliko se novih auta proda u Hrvatskoj, a koliko u drugim zemljama i bit će ti jasno da proizvođači nama plasiraju aute koje imaju kao višak i sl.
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:21   #515
Acces verzija

Vidjeh ovu osnovnu verziju prvi put,i nevjerojatno koliko poružnjuje interijer ova mizerna gola verzija.Pa eto,izgleda stvarno za ne vjerovati gadno..



__________________
" Reka san: Neću pulitiku u moju butigu "
Finta{a k a}Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:35   #516
Šta je gadno? Odlično izgleda, pogotovo za osnovnu opremu.
Volan kožni, tipke.. odlično. Klima izgleda moderno, nisu stavljali prekidače iz 80ih kao neki dan danas. A i nema praznih neiskorištenih prekidača kao što u VAGu vole trpati. Ekran radia je isto solidno uklopljen, nisu trpali tipke na njega, super da ne forsiraju velike displaye u sve... sve čisto uredno.
Ovo je daaaaleko od mizernog.

Ako si htio bit sarkastičan, jbga nisam skužio.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:48   #517
Meni dobro izgleda.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:55   #518
Sve 5 ,stvar je ukusa,ali kad se oči naviknu na onu drugu verziju,ovoj valjda treba vremena da sjedne
__________________
" Reka san: Neću pulitiku u moju butigu "
Finta{a k a}Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:53   #519
Ako je ovo osnovni paket, uopće ne izgleda tako loše. Čak imaš i digitalni kokpit.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:56   #520
Digitalni kokpit je ružan i jeftiniji u proizvodnji od klasičnih instrumenata. Tako da je to sa moje strane samo minus. Idealno su klasični instrumenti sa LCD-om u sredini. Naravno to je ujedno i najskuplje rješenje.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.