Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2016., 22:16   #1
Kako se prestati bojati dobrih pički

dobra noc, dame i gospodo
iz naslova bi se moglo dati zakljuciti da sam ja picka (u dusi), ali ne. ova tema i pitanje su pokazatelj snage

a ne, fakat, ajmo bit iskreni i priznati da nam (dobro, mozda ne svima) nije svejedno kad naletimo na zensku za koju mislimo da je izvan nase lige.
jos ja mislim da je to kod mene naglaseno vise nego sto je zdravo, da ne kazem pozeljno, jer je ovo za mene apsolutno nepozeljno i bespotrebno

ovdje kad god trazim neki savjet, obracam se starijim kolegama prdonjama. ja sam klinac, ali sam imao pičoza.
problem je sto te picoze koje sam ja imao moze imati svako, a ja sam sasma solidan. mogu imati bolje.
kad se nadjem u situaciji da upoznajem nove cure, ja nesvjesno vise ocijukam sa onom ruznom i, prirodno, sa ruznom cesce poentiram.
desavalo mi se da neke dobroizgledajuce cure otvoreno pokazuju interes za mene i traze me, ali im ja nadjem neku nepostojecu manu i vratim se barenju spodoba

u svoju odbranu moram reci da me je jednom jedna naSkaliLjepote 10-ka zavodila, zavodila i kad sam me je totalno zavela, povukla se. to je ostavilo dubok trag na mojoj dusi

da ne serem vise.
da vidimo ko ce poniziti psihologe
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 23:35   #2
Poradi na samopouzdanju i prestani patit za pickom.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 00:59   #3
ok,
ali i prije nekoliko godina sam imao isti problem a nije da nista nisam uradio od zivota
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 01:22   #4
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
dobra noc, dame i gospodo
iz naslova bi se moglo dati zakljuciti da sam ja picka (u dusi), ali ne. ova tema i pitanje su pokazatelj snage

a ne, fakat, ajmo bit iskreni i priznati da nam (dobro, mozda ne svima) nije svejedno kad naletimo na zensku za koju mislimo da je izvan nase lige.
jos ja mislim da je to kod mene naglaseno vise nego sto je zdravo, da ne kazem pozeljno, jer je ovo za mene apsolutno nepozeljno i bespotrebno

ovdje kad god trazim neki savjet, obracam se starijim kolegama prdonjama. ja sam klinac, ali sam imao pičoza.
problem je sto te picoze koje sam ja imao moze imati svako, a ja sam sasma solidan. mogu imati bolje.
kad se nadjem u situaciji da upoznajem nove cure, ja nesvjesno vise ocijukam sa onom ruznom i, prirodno, sa ruznom cesce poentiram.
desavalo mi se da neke dobroizgledajuce cure otvoreno pokazuju interes za mene i traze me, ali im ja nadjem neku nepostojecu manu i vratim se barenju spodoba

u svoju odbranu moram reci da me je jednom jedna naSkaliLjepote 10-ka zavodila, zavodila i kad sam me je totalno zavela, povukla se. to je ostavilo dubok trag na mojoj dusi

da ne serem vise.
da vidimo ko ce poniziti psihologe
Boldano nema apsolutno smisla.
Po tome, prije bih rekao da imaš fetiš na spodobe
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 01:53   #5
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
u svoju odbranu moram reci da me je jednom jedna naSkaliLjepote 10-ka zavodila, zavodila i kad sam me je totalno zavela, povukla se. to je ostavilo dubok trag na mojoj dusi
Pa nije te više zavodila jer je vidjela da te sad može imati pa joj više nisi bio nikakav izazov.
Straha se riješiš tako što pokušavaš i izbaciš se iz te tvoje comfort zone.
Drugi put kad se budeš družio s nekom za koju te boli kurac što će mislit o tebi pokušaj zapamtit taj svoj stav, kako se ponašaš i primjenjuj ga i kod ovih koje ti se jako sviđaju + naravno budi zabavan.
Mister Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 02:47   #6
Dao bih ti puno savjeta, ali ne vidim potencijal i samo ću ti reći konzumiraj alkohol.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 07:34   #7
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 08:46   #8
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ok,
ali i prije nekoliko godina sam imao isti problem a nije da nista nisam uradio od zivota
Ne prstis bas od samopouzdanja.

Upisi jiu jitsu.


Ili se obogati.




Ili oboje.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 08:57   #9
bolje vrabac u ruci, nego golub na grani
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:03   #10
Bolje kurac u ruci, nego picka na grani
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:19   #11
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
dobra noc, dame i gospodo
iz naslova bi se moglo dati zakljuciti da sam ja picka (u dusi), ali ne. ova tema i pitanje su pokazatelj snage

a ne, fakat, ajmo bit iskreni i priznati da nam (dobro, mozda ne svima) nije svejedno kad naletimo na zensku za koju mislimo da je izvan nase lige.
jos ja mislim da je to kod mene naglaseno vise nego sto je zdravo, da ne kazem pozeljno, jer je ovo za mene apsolutno nepozeljno i bespotrebno

ovdje kad god trazim neki savjet, obracam se starijim kolegama prdonjama. ja sam klinac, ali sam imao pičoza.
problem je sto te picoze koje sam ja imao moze imati svako, a ja sam sasma solidan. mogu imati bolje.
kad se nadjem u situaciji da upoznajem nove cure, ja nesvjesno vise ocijukam sa onom ruznom i, prirodno, sa ruznom cesce poentiram.
desavalo mi se da neke dobroizgledajuce cure otvoreno pokazuju interes za mene i traze me, ali im ja nadjem neku nepostojecu manu i vratim se barenju spodoba

u svoju odbranu moram reci da me je jednom jedna naSkaliLjepote 10-ka zavodila, zavodila i kad sam me je totalno zavela, povukla se. to je ostavilo dubok trag na mojoj dusi

da ne serem vise.
da vidimo ko ce poniziti psihologe
Povećaj samopouzdanje. Kad nešto vidiš idi za tim, bez obzira što će ona misliti o tome.

p.s. ovdje sam padobranac
No nisam mogla ne komentirati jer vidim dosta po gradu super zgodnih dečkiju/muškaraca sa ne baš zgodnim curama,pa me zanima da li je taj fenomen povezan sa tvojom temom?
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:25   #12
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Bolje kurac u ruci, nego picka na grani
je, ako si žemska
a može i: bolje dva kurca, nego nijedan


Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Povećaj samopouzdanje. Kad nešto vidiš idi za tim, bez obzira što će ona misliti o tome.

p.s. ovdje sam padobranac
No nisam mogla ne komentirati jer vidim dosta po gradu super zgodnih dečkiju/muškaraca sa ne baš zgodnim curama,pa me zanima da li je taj fenomen povezan sa tvojom temom?
nije, taj fenomen ti je povezan za time što smo na 16tom meridijanu, i time što je mraz uranio ovog proljeća, a okasnio ove jeseni
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:47   #13
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post

u svoju odbranu moram reci da me je jednom jedna naSkaliLjepote 10-ka zavodila, zavodila i kad sam me je totalno zavela, povukla se. to je ostavilo dubok trag na mojoj dusi
preositljiv si prile. jedna. aj da je 10-ak pa nekako. i šta kad karaš ''spodobe'' jesi sritan.

to su sve obrambeni mehanizmi, jbg i ta pička kad tebe vidi nađe i ona tebi odma 10 mana ne boj se, al ako ideš i imaš mota, sve se more, ka.

rađe drkica nego spodobica.

rađe drkica nego spodobica.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:12   #14
Ne jebe lepi nego onaj s kojim se žena osjeti posebna.
Ukratko, to što ne licis na nesto ne znaci da neces i ne mozes jebati dobru pičku. Nisu zene kao mi muski pa da gledaju samo ili uglavnom ljepotu. Zena gleda prvenstveno sebe i svoju tastinu, ako joj prodas pricu koju ona zeli cuti o sebi, vec si skoro jeba. Ona mora u tvojim ocima sebe viditi onaku kakvu ona zeli biti i misli da je. Dakle ključ ti je u taštini žena i jebat ćeš pičke svih vrsta ko salate...
Ajde sad, idi i jebi...
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:38   #15
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
dobra noc, dame i gospodo
iz naslova bi se moglo dati zakljuciti da sam ja picka (u dusi), ali ne. ova tema i pitanje su pokazatelj snage

a ne, fakat, ajmo bit iskreni i priznati da nam (dobro, mozda ne svima) nije svejedno kad naletimo na zensku za koju mislimo da je izvan nase lige.
jos ja mislim da je to kod mene naglaseno vise nego sto je zdravo, da ne kazem pozeljno, jer je ovo za mene apsolutno nepozeljno i bespotrebno

ovdje kad god trazim neki savjet, obracam se starijim kolegama prdonjama. ja sam klinac, ali sam imao pičoza.
problem je sto te picoze koje sam ja imao moze imati svako, a ja sam sasma solidan. mogu imati bolje.
kad se nadjem u situaciji da upoznajem nove cure, ja nesvjesno vise ocijukam sa onom ruznom i, prirodno, sa ruznom cesce poentiram.
desavalo mi se da neke dobroizgledajuce cure otvoreno pokazuju interes za mene i traze me, ali im ja nadjem neku nepostojecu manu i vratim se barenju spodoba

u svoju odbranu moram reci da me je jednom jedna naSkaliLjepote 10-ka zavodila, zavodila i kad sam me je totalno zavela, povukla se. to je ostavilo dubok trag na mojoj dusi

da ne serem vise.
da vidimo ko ce poniziti psihologe
znaš di je problem? s tim ligaško ocjenjivačkim stavom ćeš automatski i objektivno dobre ženske srozati ako su sa tobom, pa opet nećeš bit zadovoljan. jer da su stvarno dobre valjda ne bi bile s nekim van svoje lige, jel. al nema tu spasa, to vam je valjda generacijski bag, ta površnost i jednodimenzionalnost.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:49   #16
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
znaš di je problem? s tim ligaško ocjenjivačkim stavom ćeš automatski i objektivno dobre ženske srozati ako su sa tobom, pa opet nećeš bit zadovoljan. jer da su stvarno dobre valjda ne bi bile s nekim van svoje lige, jel. al nema tu spasa, to vam je valjda generacijski bag, ta površnost i jednodimenzionalnost.
istina
recimo prije tridesetak godina omladina je gledala mnogo dublje
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:51   #17
Žene se dijele u tri kategorije, nikakve ljestvice do 10 to je za budale.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:52   #18
nisam to rekla, uvijek omladina isto gleda. a i besklasna omladina je tako gledala, sjećam se frendice iz škole koja je ostavila dečka jer su joj druge rekle da je preružan za nju.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:53   #19
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Žene se dijele u tri kategorije, nikakve ljestvice do 10 to je za budale.
zene se ne dijele
nikome
sve zadrzis za sebe
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:53   #20
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Žene se dijele u tri kategorije, nikakve ljestvice do 10 to je za budale.
jebat, ne jebat, a šta je treća?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger