Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2010., 13:13   #1761
ljudi ovo je neki prevarant nemojte nasjedati.a ti neka i tebe trebali ljekovi za sve pare koje zaradis prevarom
sikeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 14:14   #1762
Tko je prevarant?
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 14:24   #1763
[QUOTE=mojana;28360414]
Quote:
sunce5 kaže: Pogledaj post
može mo li dobit adresu il broj telefona od te osobe koja pravi ta kreme, kako bi je kontaktiral i došli do nje...ako možeš da saznaš, pa da nam napišeš....[/QUOT


ono što mogu učiniti je dok naručujem za sebe da naručim i za druge,jer ja kao što već rekoh naručim preko nje a kojom putanjom to ide dalje ne mogu reći,tako to ide nekim lancom bar mi se tako čini,jer ni ona nije rekla točno kako,a meni je bit da do kreme dođem a kojom putanjom i kako nije me briga.
Možda se sve skupa gleda sad s nevjericom cijela ova moja priča al imam nalaze gdje mi je utvrđen vitiligo i sad to stanje da se povuklo

ja se prva ne zelim mazati s necim o cemu nemam pojma...
mislim da nebi trebao biti problem nabaviti broj telefona i ime osobe koja " radi " tu kremu

pa probaj prek te svoje prijateljice doci do malo vise informacija, evo mene osobno je briga tko to radi i od ceg ju radi, pa ako moze malo vise info i detalja ili kontakt te osobe, bilo bi odlicno.
__________________
svasta nesto...
TheMoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 15:54   #1764
Quote:
sikeba kaže: Pogledaj post
ljudi ovo je neki prevarant nemojte nasjedati.a ti neka i tebe trebali ljekovi za sve pare koje zaradis prevarom
bjedno ono o čemu pričaš,javila sam se s najboljom namjerom,mene nije briga jel ko vjeruje ili ne,podjelila sam iskreno sa svima Vama ono što me snašlo i kako sam rješila problem,moja dobra volja je to što sam rekla da mogu učiniti za bilo koga tu od Vas da dok naručujem sebi kremu naručim bilo kome drugom,jer je isto to neko za mene učinio
mojana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:09   #1765
[QUOTE=TheMoon;28373668]
Quote:
mojana kaže: Pogledaj post


ja se prva ne zelim mazati s necim o cemu nemam pojma...
mislim da nebi trebao biti problem nabaviti broj telefona i ime osobe koja " radi " tu kremu

pa probaj prek te svoje prijateljice doci do malo vise informacija, evo mene osobno je briga tko to radi i od ceg ju radi, pa ako moze malo vise info i detalja ili kontakt te osobe, bilo bi odlicno.
Ne želim raspravljati o tome što znamo ili ne znamo o nečemu što koristimo.Moj interes je još veći da znam kako se krema zove i ko ju radi ali do toga doći ne mogu.Kremu dobim u plastičnoj kutiji na kojoj ništa ne piše.Zašto?Alternativa,nije medicina i očito tom nekom nije u interesu reći sastav koji je radi konkurencije.
mojana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:55   #1766
I evo taman u vrijeme Gospe, Bog nam pošalje Mojanu.
Napokon čudotvorna kremica! Pa što se mi ovdje mučimo!
Nema veze što ne znamo kako se zove, od koga je, šta je sastav ali zato je samo 100 eura.

100x100= 10 000 eura i evo novog auta...sa full opremom.
crni_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 17:27   #1767
pozdrav

Evo mi se već prepisuje da sam koješta-pa da malo razjasnim neke stvarčice.Ono što jesam je osoba obilježena vitiligom.Mnogi su napisali
bio kod dr.rečeno mu to je vitiligo...
Ja sam radila DERMATOHISTOPATOLOŠKU PRETRAGU u Varaždinu gdje mi je učinjena biopsija-skidanje uzorka dijela kože
na oboljelom dijelu-koji je poslan u KBC Zg na ŠALATU,nalaz PHD dobiven za 3 tjedna.
MIŠLJENJE I DG:nalaz se uklapa u dg.Vitiligo.
Pokušala sam na razne načine kao i mnogi od Vas doći o nečeg što će dati
pozitivan rezultat.I došla sam.Nije moja krivnja što ne znam kako se krema radi ni ko ju pravi.I svaki od Vas da se našao na mom mjestu isto bi napravio.Probaš vidiš da pomaže,kupiš,ma zadnje ti u tom momentu ko napravio i od čega.
Da se razumijemo,niti sam trgovac,niti gledam da se okoristim ili prevarim koga.
Obratila sam se s najboljom namjerom,kako je ko protumačio ili će protumačiti
u to ne ulazim,svako ima pravo na svoje mišljenje.Svaki onaj koji bi uzeo moj nalaz i vidio lice shvatio bi da nije laž.I svi Vi koji nemate negativno mišljenje
uvažite moju ispriku,ne želim se upustiti u to da me neko ide da vrijeđa,do lijeka pokušajte nekako doć sami,znajte da postoji.Ako ikad saznam,što mi naravno je cilj,naziv,ko proizvodi i sastav ,objavit ću.
mojana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 17:29   #1768
Quote:
crni_vrh kaže: Pogledaj post
I evo taman u vrijeme Gospe, Bog nam pošalje Mojanu.
Napokon čudotvorna kremica! Pa što se mi ovdje mučimo!
Nema veze što ne znamo kako se zove, od koga je, šta je sastav ali zato je samo 100 eura.

100x100= 10 000 eura i evo novog auta...sa full opremom.
TO BI TI TAKO I NAPRAVIO,SUDIŠ SAM PO SEBI,krasno
mojana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 17:41   #1769
Pozdrav! Draga Mojana žao mi je ako griješim ali zar ne misliš da bi bilo lakovjerno od nas da isti sekund poskočimo i naručimo kremu o kojoj neznamo apsolutno ništa. Nakon svega što smo prošli i provali ipak nam treba malo više od nečije riječi " Evo ja se izličila". A sumnja je tim veća što nikakve podatke nedaš, zaista ne vidim razlog zašto nam ne ostaviš broj telefona te osobe kod koje se to može naručit., da mi to sami naručimo kad nam želiš toliko dobro. Zašto tolika tajnovitost??? Nema logike zar ne? Ako ta osoba prodaje kremu za 100 eura pošteno je da znam ko mi prodaje kremu i obećava izlječenje od vitiliga!
ivančicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:18   #1770
Quote:
ivančicaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Draga Mojana žao mi je ako griješim ali zar ne misliš da bi bilo lakovjerno od nas da isti sekund poskočimo i naručimo kremu o kojoj neznamo apsolutno ništa. Nakon svega što smo prošli i provali ipak nam treba malo više od nečije riječi " Evo ja se izličila". A sumnja je tim veća što nikakve podatke nedaš, zaista ne vidim razlog zašto nam ne ostaviš broj telefona te osobe kod koje se to može naručit., da mi to sami naručimo kad nam želiš toliko dobro. Zašto tolika tajnovitost??? Nema logike zar ne? Ako ta osoba prodaje kremu za 100 eura pošteno je da znam ko mi prodaje kremu i obećava izlječenje od vitiliga!

ko je šta obećao???sad ste već svi malo pretjerali.Ja sam kremu probala ne na ničije obećanje da će mi pomoći,kolegica mi dala od svog djeteta,ona došla do kreme preko ljudi koji isto imaju oboljelo dijete,to tako ide tim nizom,jesam ja ijednom riječi rekla zovite me,kupite,obećavam izlječenje,nisam.Niti mi pada na pamet.Meni je pomoglo.To je sve.
mojana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:10   #1771
helou dragi moji..na terapiji sam l-phenylalaninom (pabom. b-12, folnom) i mogu reci da primjecujem male pomake!nažalost nisam provela terapiju kako spada zbog bolesti a sad sam počela raditi pa nemam vremena suncati se!!uglavnom dati cu sve od sebe da pokušam biti što redovitija jer mi se sviđa ovo što vidim
Imam jedno pitanje za sve upućene..naime frendica mi je iz Amerike zabunom umjesto l-phenylalanina poslala dl-phenylalanine!
Koja je razlika i dali mi je dl za bacit?
thnx
cumpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 00:28   #1772
cumpica, nažalost mislim da dl-pfenylalanin neće bit baš od pomoći.Ali nakon l-verzije , probaj nastavit s tim dl-pfen. da ga ne bacaš pa ćeš vidit jel se pigment i dalje vraća.

Plenks, doza pfenylalanina se na mnogim stranicama spominje, dakle 50 mg dnevno po kilu težine je dozvoljeno a negdje spominju i dozu do 100 mg. Ja sam ga uzimala cijelo prošlo lito, sad ga uzimam također i nemam baš nikakve nuspojave. Svak ima svoj izbor. L- pfenylalanin je prirodni oblik aminokiseline, za razliku od dl- verzije.
ivančicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 18:00   #1773
TheMoon reci mi je li ti dr.stanimirović odmah nakon Dermovata prepisao Protopic 0.01 i sta ti je od suplementata izmijenio??
Steta sto nisi nastavila,imam osjecaj da Protopic na duze staze pomaze,tako barem kazu iskustva drugih o kojima sam citala.Znas li mozda da li se Protopic koristi uz lampu ili sunce...???
hvala unaprijed na odgovoru..
Mirr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 10:48   #1774
Quote:
Mirr kaže: Pogledaj post
TheMoon reci mi je li ti dr.stanimirović odmah nakon Dermovata prepisao Protopic 0.01 i sta ti je od suplementata izmijenio??
Steta sto nisi nastavila,imam osjecaj da Protopic na duze staze pomaze,tako barem kazu iskustva drugih o kojima sam citala.Znas li mozda da li se Protopic koristi uz lampu ili sunce...???
hvala unaprijed na odgovoru..
ne, nakon Dermovate mi je propisao Psorcutan ( mislim da se tako zove ) ali i od te mlijecno bijele kremice nije bilo nikakvog pomaka...

tek nakon "Psorcutana" mi je dao Protopic...a oralno je bilo sve isto, bakar, cink i magnezij, tek nakon nekih 6 mj. mi je uz ovo sve dao jos i Heliocare - kao najjaci i najnoviji antioksidans ( barem po njegovim rijecima ).

e da, sa Protopicom sam imala jos jednu nuspojavu, u slucaju da popijem kap alkohola, mjesto koje sam mazala bi uzasno pocrvenilo i peckalo me, tak da je bilo i grdo za vidjeti...na to mi je dr. rekao da je to normalna nuspojava, ali da se ne dogadja kod svih - znaci u tom slucaju alkohol izbaciti u potpunosti.

vjerujem da pomaze, ali meni je stvarno uzasno smetala ta krema, mazala sam sigurno 2 mj, ali na zalost nisam vise mogla.

a kaj se tice suncanja, za lampu stvarno ne znam, nemam iskustva s tim posto ju nisam nikada koristila.
Pretpostavljam da nebi trebalo smetati, ako ne lampa, onda svakako suncanje - ali pitaj dr. za svaki slucaj.

sad sam na terapiji dr. Vukadin, ide sve uzasno sporo, ali tko zna..treba sve probati.

nadam se da sam pomogla sa malo poduljim postom, javljaj rezultate i sretno, drzim fige da pomogne

p.s. nadam se da ce tebi krema odgovarati
__________________
svasta nesto...
TheMoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 14:27   #1775
za vitiligo nema lijeka i to je sva filozofija
to nije uopce opasno po zivot , mozda samo malo estetki , osoba se naravno mora klonuti sunca i to je to.
duffy27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 14:57   #1776
Quote:
duffy27 kaže: Pogledaj post
za vitiligo nema lijeka i to je sva filozofija
to nije uopce opasno po zivot , mozda samo malo estetki , osoba se naravno mora klonuti sunca i to je to.
Ne bih se nikako složila da nema lijeka.
Kao i svaka bolest, tako je i vitiligo manifestacija nekog problema u našem organizmu.Kad se spozna i otkloni problem, proći će i uzrok.
Treba otkriti uzrok.Organizam nas obavještava da nešto nije u redu i da ga s nečim nepotrebno tlačimo.
Najlakše ali i najštetnije po nas je zatvoriti oči pred problemom.Ali, da li smo učinili za sebe sve što smo mogli?
Test intolerancije na hranu? Jetrene probe? Želudac? Probava?
plenks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 22:27   #1777
Smile

Quote:
duffy27 kaže: Pogledaj post
za vitiligo nema lijeka i to je sva filozofija
to nije uopce opasno po zivot , mozda samo malo estetki , osoba se naravno mora klonuti sunca i to je to.
kao što sam već napisala prije, na terapiji sam kreme i čaja G. rangelova, i nakon odprilike dvije sedmice pojavile su mi se tamne tačice oko očiju gdje imam vitiligo, i kako dani odmiču sve ih je više, gdje se neke i polahko povezuju...
inače se prve reakcije javljaju na licu, a nešto kasnije na drugim djelovima tjela...
dakle, nade ima....pa ako uspjem da se izliječim, ili bar lice što mi je za sad najbitnije javim...


inače, čovjek bez nade je mrtav čovjek.....
sunce5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 23:54   #1778
Quote:
duffy27 kaže: Pogledaj post
za vitiligo nema lijeka i to je sva filozofija
to nije uopce opasno po zivot ...
Ovakve postove nadahnute iznimnom mudrošću ne želimo u ovoj temi.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 01:25   #1779
Pozdrav svima Evo još jedne nove forumašice. Čitam sve ovo već dugo i evo kucnuo je čas da se i ja pridružim malo i podijelim svama svoja iskustva.
Imam vitiligo 5 godina. Počelo je od šake pa dalje svuda okolo. Probala sam neke kineske preparate, čaj,spiruline i raznorazne gluposti...masno platila a niš.
Da ne duljim, nedavno sam bila kod dr.Stanimirovića i dao mi je heliocare,cink,magnezij i dermovate kremu.Kremu sam koristila samo za lice i povuklo mi se skoro sve,sam kaj sam se uprištavila pa sam prestala mazat i sad su mi se neke vratile al blijeđe nego prije. Ugl da ne duljim previše,mislim da je vitiligo izlječiv, jer došao je samo najedanput, znači da se nekaj u organizmu pošeremetilo. Nek svako preispita sebe,sigurno su se prehrambene navike promjenile prije tj poslije vitiliga.
Sabbah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 13:36   #1780
Smile

Quote:
Sabbah kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima Evo još jedne nove forumašice. Čitam sve ovo već dugo i evo kucnuo je čas da se i ja pridružim malo i podijelim svama svoja iskustva.
Imam vitiligo 5 godina. Počelo je od šake pa dalje svuda okolo. Probala sam neke kineske preparate, čaj,spiruline i raznorazne gluposti...masno platila a niš.
Da ne duljim, nedavno sam bila kod dr.Stanimirovića i dao mi je heliocare,cink,magnezij i dermovate kremu.Kremu sam koristila samo za lice i povuklo mi se skoro sve,sam kaj sam se uprištavila pa sam prestala mazat i sad su mi se neke vratile al blijeđe nego prije. Ugl da ne duljim previše,mislim da je vitiligo izlječiv, jer došao je samo najedanput, znači da se nekaj u organizmu pošeremetilo. Nek svako preispita sebe,sigurno su se prehrambene navike promjenile prije tj poslije vitiliga.
Hej, hej, da te malo ugnjavim. Ja sam dobila od dr. Stanimirovica istu terapiju kao i ti, pa me zanima da li ti se od Dermovata koza jako osusila? meni su se ti dijelovi koze gdje mazem tu kremu osusili, a na laktovima mi se pocelo malo i ljustiti...a doktor mi je rekao da je to vise manje normalno, ali mi nije ugodno. Mazem skoro vec mjesec dana i nema pomaka...samo su se bijele flekice malo porozile. Kad si ti primjetila da ti je pocelo tamniti? I da li si imala iste nuspojave?
miss spot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.