Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2010., 19:42   #1
Question Modelarstvo

Neznam ima li ovakva tema na forumu,pa me zanima ima li netko nacrte starih brodova(jedrenjaka) u bilo kojem formatu ili stranice gdje bi se mogli nacrti skinuti
matand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 20:16   #2
Quote:
matand kaže: Pogledaj post
Neznam ima li ovakva tema na forumu,pa me zanima ima li netko nacrte starih brodova(jedrenjaka) u bilo kojem formatu ili stranice gdje bi se mogli nacrti skinuti
ja za posao svoj 3d koristim nacrte sa ove stranice kad nest trebam, registriraj se samo da mozes full formate skinuti i printati.

http://www.the-blueprints.com/blueprints/

sretno
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 20:33   #3
Očekivao sam da će ipak biti više informacija o ovoj temi jer i mi imamo vlastite brodove kroz povijest pa bi bilo lijepo da netko ponudi nacrte u razmjenu
matand is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:20   #4
Maketarstvo - brodovi

zanima me dali netko zna nekakvu stranicu gdje imaju modeli brodova, preko zime nemam bas puno posla pa sam mislio da pravim nekakve brodove, ne nesta pre komplicirano. ako ima neko kakav site sto bi pomogo slobodno postavi komentar ^^
marijo211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 19:48   #5
evo, ja vec skoro godinu dana gradim Titanic... nisam pronasao neku posebnu stranicu, ali sam u google trazilicu upisao titanic deck plans ili titanic blueprints i pronasao dosta nacrta no, mjera nigdje pa sam ''od oka'' gradio brod... kaj se tice materijala, ja sam ljubitelj kartona jer ga mogu oblikovati kako zelim... Titanic sam gradio od same konstrukcije kostura do paluba, a onda kostur oblozio plocama...bas onako kao na pravom titanicu... tako da ti predlazem, ako zelis graditi brod gradi od kartona jer je jeftiniji i lakse ga je oblikovati...i ljepilo ti nije skuplje od 6kn...ja koristim magnetin ljepilo... sretno...napisi koji ces brod graditi...
KiLe7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 23:31   #6
maketa glisera ''FORMULA 2000'' - trebam savjet za daljinsko upravljanje

pozdrav
Prijatelj i ja smo napravili ''gliser'' FORMULA 2000'' veliku 1,6 m i ugradili motor od kosilice premda u nešto lošijem stanju ali ipak pali i prilikom ugradnje komandi na daljinsko upravljanje testirali smo gliser na suhom međutim kad se upali motor, osovina se počne vrtjeti i očito proizvodi nekakve frenkvencije koje počnu djelovati na komande daljinskog upravljanja pa serva počnu sama dodavati i smanjivati gas i nekontrolirano okretati kormilo....
ima li netko neki savjet ....u čemu je greška i što napraviti.... znam da je najlakše kupiti drugi manji model ali želimo da ta fantastična maketa zaglisira pod kontrolom daljinskog upravljača...
hvala
__________________
ja nisam kao moj brat...da je on tu...on bi te odma pita... a ja nisam takav nego ako mi daš daš....
GONZALES8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 23:34   #7
maketa glisera ''FORMULA 2000'' - trebam savjet za daljinsko upravljanje

pozdrav
Prijatelj i ja smo napravili ''gliser'' FORMULA 2000'' veliku 1,6 m i ugradili motor od kosilice premda u nešto lošijem stanju ali ipak pali i prilikom ugradnje komandi na daljinsko upravljanje testirali smo gliser na suhom međutim kad se upali motor, osovina se počne vrtjeti i očito proizvodi nekakve frenkvencije koje počnu djelovati na komande daljinskog upravljanja pa serva počnu sama dodavati i smanjivati gas i nekontrolirano okretati kormilo....
ima li netko neki savjet ....u čemu je greška i što napraviti.... znam da je najlakše kupiti drugi manji model ali želimo da ta fantastična maketa zaglisira pod kontrolom daljinskog upravljača...
hvala
__________________
ja nisam kao moj brat...da je on tu...on bi te odma pita... a ja nisam takav nego ako mi daš daš....
GONZALES8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 19:05   #8
daljinsko upravljanje

zna li netko gdje mogu nabaviti set za daljinsko upravljanje
usaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 11:22   #9
Zanima me jel tko kupuje reviju Veliki jedrenjaci i
slaže jedrenjak?

http://deagostini.com.hr/index.php
scorpion87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.