Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2003., 12:21   #1
Srce

Vec duze vremena prijateljica mi se tuzi da je boli srce. Ima 22 godine tako da ne vjerujem da je ista ozbiljno. Rekla sam joj da vidi kod doktora, ali ona ne zeli.
Jel' se jos nekome ikada desilo ista slicno?
Black panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 12:26   #2
Nisam stručnjak, ali nekako sumnjam da je srce. Zavisi kako ju boli? Jel peče ili baš boli?
Prije bi mogla biti pluća ili nešto drugo. Možda slezena iako je ona niže.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 12:28   #3
Kaze da ju nekako probada. Ni meni nije jasno!
Black panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 13:40   #4
probadanje....

moguca je sinusna aritmija koju ima (mislim) poprilican broj ljudi...

osim probadanja, koje ponekad moze biti jace izrazeno, nema nekih drugih posljedica i sasvim se normalno zivi s tim...

neka napravi EKG...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 22:35   #5
Imam i ja frendicu koju "boli" srce. A bole je i jos neke stvari. Medjutim, nju zapravo boli dusa.

Naravno, uvijek treba iskljuciti organski uzrok bolesti. Nek posjeti kardiologa. Vjerojatno nju ipak boli nesto drugo, a ne srce. Koje uopce simptome ima?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2003., 22:34   #6
A gdje ju probada?

kakva bol, kad se javlja, ostali simptomi?

poneki ljudi imaj ponekad čudne senzacije oko srca, ali nikakva bolest ili poremećaj se ne dokaže.....ali ako ta bol traje duže, neka ide kardiologu, ili barem svojem GP

kod sumnje na bolesti srca, i mozga se ne smije čekati ni malo
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 17:05   #7
...ma kakvo srce...stoposto je ukljestila neki medjurebreni zivac zbog krivog drzanja...

...malo vjerovatno da jke srce boli sa toliko godina osim ako nema neku prirodjenu anomaliju koja se sad manifestira...
MarilynManson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 18:58   #8
Meni je isto tako bilo prije dvije godine,isla sam na ultrazvuk srca i sve je bilo u redu,pa su mi rekli da mi je mozda i od jako niskog tlaka (od kojeg patim)....
I tako mi je svako lito,kad su sparine,lose se osjecam i nekad me zaboli srce...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 19:48   #9
...ma kod mladih je bol u prekordiju najcesce psihogeno uzrokovana, nemorate se bojat ali svakako odite na pregled ako vas cesto boli...
MarilynManson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 20:01   #10
Quote:
lady croft kaže:
Meni je isto tako bilo prije dvije godine,isla sam na ultrazvuk srca i sve je bilo u redu,pa su mi rekli da mi je mozda i od jako niskog tlaka (od kojeg patim)....
I tako mi je svako lito,kad su sparine,lose se osjecam i nekad me zaboli srce...
Vidi stvarno, i ona ima nizak tlak...bas cu joj to reci.Hvala svima puno
Black panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 21:24   #11
evo, vidim da je proslo mnogo godina od pisanja ove teme, ali uvijek je dobro pitati za pomoc.
u zadnje vrijeme i ja pocinjem osjecati da me probada nesto u srcu. kada hocu udahnuti onda me zaboli, ili napraviti neki pokret lijevom rukom. to traje par sec. i onda prestane. malo me je strah zbog toga. ali nevjerujem da je tlak, jer sam ja jos recimo dosta "mala".
__________________
Dobila sam brata ♥♥malenog andela♥♥♥
Megy :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:01   #12
Quote:
Megy :D kaže: Pogledaj post
evo, vidim da je proslo mnogo godina od pisanja ove teme, ali uvijek je dobro pitati za pomoc.
u zadnje vrijeme i ja pocinjem osjecati da me probada nesto u srcu. kada hocu udahnuti onda me zaboli, ili napraviti neki pokret lijevom rukom. to traje par sec. i onda prestane. malo me je strah zbog toga. ali nevjerujem da je tlak, jer sam ja jos recimo dosta "mala".
EKG napravi i svi koji imaju taj neki strah. I ja sam imao isto meni zbog vratne kraljeznice sijekalo mi malo u lijevu ruku a ja odmah digao panika pa kao srce. Kad sam napravio EKG nije bilo nista a strah je odmah prosao!!
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.