Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2015., 20:54   #41
Pozdrav,
trenutno planiram kupiti neki stol za stolni tenis, čisto rekreativno da igramo doma. Ne mislim trošiti previše novaca (1500 bi bio maximum), a drugi uvjet je da treba biti sklopljivi, odnosno da ga mogu fino pospremit i da ne zauzima previše placa. Tražio sam online dal ima kaj dobrog (i jeftinog ) i našao sam:
OVAJ - spooneta stol s mrežicom
OVAJ - corniellau (prvi put čujem za firmu) također s mrežicom, samo nisam siguran dal je sklopljiv
i OVAJ - bez mrežice
Dakle, najrađe bih uzeo ovaj donji, pa mrežicu onda gore stavio (to ne vjerujem da je više od 100 kn), al je pitanje kolko je stol dobar, ak je za te novce?
Bilo kakva pomoć, a pogotovo sugestije za druge stolove (oko te cijene) bile bi itekako dobro prihvaćene !
Lijep pozdrav
blyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 16:35   #42
Stol koji se isporučuje s mrežicom treba izbjegavati jer je ta mrežica fiksirana za stol i nije predviđena za skidanje.

Obrati pažnju na debljinu ploče. Kažu da je 12 mm pretanko. Moje je mišljenje da je 12 mm dovoljno za kućno pinganje.

Ovo je stol koji je meni bio u užem izboru, pukom srećom sam našao još povoljnije (bez kotača, novo ali s malim oštećenjem).

http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-...-oglas-7612709

Nazovi Butterfly u Preradovićevoj u Zagrebu i pitaj imaju li kakav stol da ti ponude. Znaju imati rabljene, ali vrlo očuvane stolove.

Zadnje uređivanje trnac : 23.01.2015. at 16:42.
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 00:07   #43
Stolni tenis..u paklu..
Velecasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:21   #44
Našao sam još jedan s mrežicom, Stiga.

http://rama.hr/?p=2490
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:26   #45
Definitivno najbolje izbor, ali napisao je da mu treba za max 1500 kn.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 03:10   #46
A ne... Prvi je preskup, mislio sam na donji...
Stiga Action Roller 7170 16 mm plavi – cijena 1599.99 kn
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 02:23   #47
Joj oprosti, nisam skužila donji stol...u svakom slučaju mi se čini Stiga kao najbolji izbor, ipak je to stolnoteniska marka s dugom tradicijom!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:32   #48
najbolja kombinacija ?

Pozdrav!
Treba mi pomoc oko slaganja reketa-izbor guma, drva i ako je jos nesto bitno?
Igram stolni tenis, dobro, nista profesionalno al ne ni pocetnicki,mislim iznad prosjeka,  cak sam neko kratko vrijeme trenirala, pa ajmo reci imam nekog pojma.....
E sad sto se tice stila igre-igram vise ofanzivno (napadacki), ponekad defanzivno. Najcesce napadam sa forhendom. Koristim tehnike rezanja loptica i forhend spin.
Imam zelju napraviti dobar reket al opet ne treba biti nesto ekstra profesinalan posto mislim da nisam na tom stupnju igre a i ne raspolazem sa nekim velikim novcima (do 300,400kn ako se s tim novcima moze nesto dobro sloziti).
Eto,unaprijed puno hvala svima koji se potrude malo razmisliti i pomoci mi!
stenis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:44   #49
Ja sam neke entry level gume platio 400kn, tak da za te novce ni pod razno ne možeš složiti reket. Odi u Butterfly dućan (ako si iz Zg) i pitaj tamo curu/ženu koja radi, ona će ti najbolje znati reći što možeš najbolje dobiti za te novce. Ne znam točno koja je adresa, zguglaj
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 02:40   #50
A nisam iz zg :/ ali svakako hvala na odgovoru

P.s. ako jos netko ima kakav savjet neka napise!
stenis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 17:54   #51
taj ducan jeeeee..hm da..zaobidi, posebno ako ne znas sto trazis od drva/guma..zastupnici su za butterfly, a mos jeftinije na drugim mjestima nabavit butterfly gume

super entry level drva imaš guoyuehua low carbon life na aliexpressu za biber od 12.5$
uzmi verziju sa svjetlijim furnirom, daje malo više rotacije od verzije s tamnim furnirom.

za gume se probaj informirati što želiš od gume, možda da za forehand uzmeš neku kinesku tacky(ljepljivu) gumu, tipa dhs hurricane, friendship ritc 729, haifu blue whale ili tako nesto..to je dosta popularno kod rekreativaca..
ili imas par guma kokutaku za isto neki biber od 15$ , pošto si pocetnik bilo sto uzmes a da je malo bolje bit ce ti dobro, s vremenom kad budes znala sto uopce trazis ces lakse i kupovati onda skuplje gume7drva..

imas online hr ducana: pingpong.hr, ali i stranih ttnpp.com i slicno


zasto u klubu gdje igras ne isprobas od drugih igraca kakve gume ti odgovaraju pa ces lakse kupiti?
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 13:57   #52
Ajme kako sam ja ispala iz štosa sa st tenisom...igrala ga 12 godina i sad ne znam dati savjet, a prošla sam sve od napadačke igre do obrambene, običnih glatkih guma, softa, trave, antispina. Baš mi nekad zafali.
Što se tiče Pospiša i Butterflyja, nez ne bi ni ja preporučila odlazak tamo...trgovac je trgovac, on bi tebi odma htio uvaliti nešto vau što ti uopće nije potrebno s obzirom na razinu igranja.

Možeš možda probati u klubu pitati prodaju li kakve pa doći ovdje po komentare na ponuđeno.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 15:06   #53
Ako se kupuje guma za probu, nije loša opcija kupovina rabljene gume.
Za to je dobra opcija forum Sokaza,
http://www.sokaz.hr/forum/index.php

Osobno preferiram Yasaku, www.yasaka.hr
Tibhar je na www.pingpong.hr
Za Butterfly je najbolje nazvati dućan.

Odličan izbor ima www.rama.hr - premda su webshop, imaju veliki lager.

A zadnje što sam kupovao bilo je preko ebaya.
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 21:36   #54
Poštovanje,
tražim partnericu ili partnera ili više ljudi za povremeni pingač,
čisto rekreativne prirode i iz zabave.
Igrač sam amater, nikad trenirao niti se profesionalno bavio time, samouk i ajmo reći da igram dosta dobro za jednog amatera, imam puno volje i želje pa ako ima istomišljenika s kojim/a dijelim isti interes...
Javljam se jer nemam s kime, a fakat mi se igra i čeznem za danima dok sam rokao defakto danonoćno.
Ne mora to biti previše često, ali eto barem tri, četiri puta mjesečno bilo bi već prilično dobro.
Igralo bi se samo negdje u Zagrebu ili Zaprešiću.
Ako ima takvog/takvih, bilo bi dobro da mi se jave u inbox da se dogovorimo.
Mnogo cijenim, hvala puno!
mirafiori77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:04   #55
Quote:
mirafiori77 kaže: Pogledaj post
Poštovanje,
tražim partnericu ili partnera ili više ljudi za povremeni pingač,
čisto rekreativne prirode i iz zabave.
Igrač sam amater, nikad trenirao niti se profesionalno bavio time, samouk i ajmo reći da igram dosta dobro za jednog amatera, imam puno volje i želje pa ako ima istomišljenika s kojim/a dijelim isti interes...
Javljam se jer nemam s kime, a fakat mi se igra i čeznem za danima dok sam rokao defakto danonoćno.
Ne mora to biti previše često, ali eto barem tri, četiri puta mjesečno bilo bi već prilično dobro.
Igralo bi se samo negdje u Zagrebu ili Zaprešiću.
Ako ima takvog/takvih, bilo bi dobro da mi se jave u inbox da se dogovorimo.
Mnogo cijenim, hvala puno!
Pogledaj www.sinni.hr
odnosno
http://www.sinni.hr/sinni/index.php?...d=4:obavijesti

Pingaju na 3 lokacije u ZG - Velesajam, Vjesnik i Prečko
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 13:04   #56
Quote:
mirafiori77 kaže: Pogledaj post
Poštovanje,
tražim partnericu ili partnera ili više ljudi za povremeni pingač,
čisto rekreativne prirode i iz zabave.
Igrač sam amater, nikad trenirao niti se profesionalno bavio time, samouk i ajmo reći da igram dosta dobro za jednog amatera, imam puno volje i želje pa ako ima istomišljenika s kojim/a dijelim isti interes...
Javljam se jer nemam s kime, a fakat mi se igra i čeznem za danima dok sam rokao defakto danonoćno.
Ne mora to biti previše često, ali eto barem tri, četiri puta mjesečno bilo bi već prilično dobro.
Igralo bi se samo negdje u Zagrebu ili Zaprešiću.
Ako ima takvog/takvih, bilo bi dobro da mi se jave u inbox da se dogovorimo.
Mnogo cijenim, hvala puno!

evo trazim i ja isto ovo, ako ima koga za rekreativni stolni nek se javi na pm ili ovdje...
nmenry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 21:17   #57
Tražim partnera/partnericu/ekipu za stolni tenis.
Zagreb, zapadni dio.
Trenirala sam prije dosta godina, dugo godina, i voljela bih opet barem rekreativno zaigrat.
pepi_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 17:50   #58
U Sokazu počinje sezona početkom rujna te su se ekipe počele slagati.
Moja preporuka za sve koji žele ozbiljnije igrati stolni tenis.

http://www.sokaz.hr/forum/viewforum.php?f=11
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 03:22   #59
Quote:
blyde kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
trenutno planiram kupiti neki stol za stolni tenis, čisto rekreativno da igramo doma. Ne mislim trošiti previše novaca (1500 bi bio maximum), a drugi uvjet je da treba biti sklopljivi, odnosno da ga mogu fino pospremit i da ne zauzima previše placa. Tražio sam online dal ima kaj dobrog (i jeftinog ) i našao sam:
OVAJ - spooneta stol s mrežicom
OVAJ - corniellau (prvi put čujem za firmu) također s mrežicom, samo nisam siguran dal je sklopljiv
i OVAJ - bez mrežice
Dakle, najrađe bih uzeo ovaj donji, pa mrežicu onda gore stavio (to ne vjerujem da je više od 100 kn), al je pitanje kolko je stol dobar, ak je za te novce?
Bilo kakva pomoć, a pogotovo sugestije za druge stolove (oko te cijene) bile bi itekako dobro prihvaćene !
Lijep pozdrav
Ajde! Kupi stol pa pozovi na koju partiju... Rado ću se odazvat!
dafus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 08:56   #60
Trazim nekoga za stolni tenis, zg jug. Nekoliko puta mjesecno. Igram ok za amatera, naucio sam igrati sa ekipom.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.