Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 13:42   #21
Brijanje/depiliranje u trudnoći

otvaram i temu koja me uuzasno interesira..
Dakle, drage trudnjace (one sa trbusinama) i drage majke, kako se brijete u trudnoci? Da li se depilirate? Ne zanima me koliko cesto, vec KAKO???

Ja imam tus-kabinu i kada trebam depilirati noge, sagnem se.. pojedinu nogu ispruzim ravno i obrijem.. Sada mi sve vise i vise smeta trbuh i kada se sagnem i vratim nazad, malo mi se zavrti u glavi..
No, ajde da su ok noge, ali bikini zona.. ... tu se vec igram Coperfielda.. Nemam gdje staviti nikakvo ogledalce pa to cinim napamet (i ne rijetko mi se desi da je moja prugica u hero)... ajde da me ni ta prugica ne brine toliko.. nego ono jos ispod dole.. e to mi je stvarno problem.. na opip, bojim se svakog poteza jer sam nestabilna i jako mi je nespretno to ciniti, radi.. naravno, trbuha ..

Kako to vi cinite? I da li se uopce brijete/depilirate..
__________________
U izradi

Zadnje uređivanje putnica : 28.04.2008. at 16:28.
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:45   #22
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
otvaram i temu koja me uuzasno interesira..
Dakle, drage trudnjace (one sa trbusinama) i drage majke, kako se brijete u trudnoci? Da li se depilirate? Ne zanima me koliko cesto, vec KAKO???

Ja imam tus-kabinu i kada trebam depilirati noge, sagnem se.. pojedinu nogu ispruzim ravno i obrijem.. Sada mi sve vise i vise smeta trbuh i kada se sagnem i vratim nazad, malo mi se zavrti u glavi..
No, ajde da su ok noge, ali bikini zona.. ... tu se vec igram Coperfielda.. Nemam gdje staviti nikakvo ogledalce pa to cinim napamet (i ne rijetko mi se desi da je moja prugica u hero)... ajde da me ni ta prugica ne brine toliko.. nego ono jos ispod dole.. e to mi je stvarno problem.. na opip, bojim se svakog poteza jer sam nestabilna i jako mi je nespretno to ciniti, radi.. naravno, trbuha ..

Kako to vi cinite? I da li se uopce brijete/depilirate..
ja bi to 2u1 - daš mužu da te izdepilira i da si da oduška pa to sve skupa uredi po svojoj volji,a onda...
kažem ti 2u1

Zadnje uređivanje putnica : 28.04.2008. at 16:29.
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:47   #23
vruci vosak, kozmeticarka(moja seka )...
kao i inace... ali mi je malo bad zbog bebine glavice... pa joj kazem da pazi i da ne stisce, nego lagano namaze i ne stisne kozu nakon sto pocupa...
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:48   #24
ja se ne brijem jer onda kao da sam obavila pošumljavanje....
depiliram se onim čudom koje čupa, ali bikini je sada zapušten... to ne mogu nikako dohvatiti.... pa sm mislila otiči kod tete kozmetičarke cca. tjedan ili dva prije termina da me uredi....
ako slučajno krenemo ranije mislim sa da na brzinu to mm obavi ili da skoknem na putu do bolnice kod kozmetičarke?!?! (šalim se za zadnje)
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:48   #25
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
ja bi to 2u1 - daš mužu da te izdepilira i da si da oduška pa to sve skupa uredi po svojoj volji,a onda...
kažem ti 2u1
nesmijemo, zabranjeno nam..
ne spominjite mi sex..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:50   #26
ja ne podnosim to cupanje.. voskom, cime god.. jedino dolazi u obzir brijanje..
znam,.. ocu ovce i novce.. ..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:51   #27
Na nogama dlake kao da su usporile rast pa ih pomalo izbjegavam brijet jer mi u trudnoći to iziritira kožu.... sve me svrbi i peče pa radije ne diram... A bikini zona... To diram samo kad na pregled idem... teško je za poludit... malo na neviđeno malo s ogledalom... ma svakako...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:00   #28
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
nesmijemo, zabranjeno nam..
ne spominjite mi sex..
ma daj se ne bediraj!
to ti iz mene govori fantazija - ja sam ti inače dobra i fina,ali sad sam ugrožena,pa već mislim da je s+x nešto ko keks,nisam ti ni ja baš na tom polju šampion!
čitala sam da mnogim curama to rade muževi,pa će tako vjerojatno bitzi i kod mene
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:00   #29
joj svakak to radim , zadnji put mi je mm pomogao jer mi je već stvarno nespretno to radit u kabini al sam izumila novu tehniku: uzmem britvicu, škaf s vodom i pjenu, sapun ili kaj već i sjednem ma wc školjku,i pičim, to mi je za bikini zonu i ono dolje super položaj, mislim da drugačijeg i boljeg nema, ili se varam?
fatmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:06   #30
noge ne depiliram, jako sam slabo dlakava, imam tri i pol dlake, koje zimi rastu još slabije i sporije...
bikini zonu sam dosad uređivala ponekad, al sad dam dečku da me obrije kad mi se/nam se prohtije

za preglede se ne depiliram i moram priznat da mi nije jasno to depiliranje za ginekologe (čula sam da žene to rade i da im odlazak ginekologu znači sređivanje bikini zone prije, čak sam i pitala na ženskom kutku, po odgovorima tamo je ispalo da žene to ipak ne rade...

za čupanje voskom sam čitala da se ne preporuča u trudnoći

uglavnom - date mužu/dečku da vam sredi bikini zonu i nožice ak vam je to bitno i problem riješen!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:07   #31
Zasada jos nekako uspjevam ali mi je sve teze. Imam malu kadu pa mi je i ovako nespretno. Jos uvijek ne mogu zamisliti da to vise necu moci sama. Za noge imam onaj aparatic za cupanje pa sam mirna tjedan dva nakon cupanja.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:12   #32
Quote:
fatmama kaže: Pogledaj post
joj svakak to radim , zadnji put mi je mm pomogao jer mi je već stvarno nespretno to radit u kabini al sam izumila novu tehniku: uzmem britvicu, škaf s vodom i pjenu, sapun ili kaj već i sjednem ma wc školjku,i pičim, to mi je za bikini zonu i ono dolje super položaj, mislim da drugačijeg i boljeg nema, ili se varam?
da. ovo je dobra ideja.. mogla bi si staviti preko puta neku stolicu sa ogledalom pa na taj nacin doci do najkriticnijeg podrucja..
...jedino sto ce to onda brijanje malo potrajati...

@Pikacu: ma ne bediram se samo velim da opcija sexa.. tj.muza, nazalost, otpada.. .. i da mi ga ne spominjete..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:14   #33
pa nek te obrije i bez seksa!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:18   #34
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa nek te obrije i bez seksa!
tako je, kako mene moj, od kad si dole niš ne vidim on me depilira i super
napravi to kako se njemu sviđa i svi zadovoljni
__________________
što je moje moje je...a što nije bit će...
Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:19   #35
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
za čupanje voskom sam čitala da se ne preporuča u trudnoći
Zašto??
Meni jedino to funkcionira.
Imam problem jer mi jako urastaju plus gustiš za pop....
Otkad idem na čupanje (s nečim poluvrućim - nešto plavo - nije vosak) jako mi se popravilo - em mi se prorijedile em ne urastaju.

Ja doduše idem jednom mjesečno ili rjeđe.

Mislite da ne bi trebala??
Jedino me jače boljelo nego prije prošli put - al to je to
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:19   #36
ma ja ne bi da me briju u bolnici, a kako ću onda srediti bikini kad ne smijem s voskom a sumnjam da će mi kozmetičarka htjeti aparatom čupkat.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:22   #37
mislim da se s voskom ne preporuča zbog modrica koje može izazvati čupkanje
a zašto ne znam, negdje sam čitala
__________________
što je moje moje je...a što nije bit će...
Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:28   #38
Quote:
Leona kaže: Pogledaj post
mislim da se s voskom ne preporuča zbog modrica koje može izazvati čupkanje
a zašto ne znam, negdje sam čitala
Ajde vidjet ćemo - moja je koža dosta čvrsta, al dobro...
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:32   #39
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Zašto??
Meni jedino to funkcionira.
Imam problem jer mi jako urastaju plus gustiš za pop....
Otkad idem na čupanje (s nečim poluvrućim - nešto plavo - nije vosak) jako mi se popravilo - em mi se prorijedile em ne urastaju.

Ja doduše idem jednom mjesečno ili rjeđe.

Mislite da ne bi trebala??
Jedino me jače boljelo nego prije prošli put - al to je to
iskreno, mene u trudnoci boli puno manje nego inace... a i raste ih puno manje i puno su rijedje...
mislim da se topli vosak opcenito manje preporuca zbog prosirenja vena i sl, ali ako imas dobrog kozmeticara i dobar vosak, nema ni modrica ni niceg... (govorim o bikini zoni prvenstveno, po nogama se vene cesce pojavljuju)

ali svatko radi po svojoj volji...
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:32   #40
e, da..ne sjećam se točno zašto..ali mislim da je bilo zbog vena...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.