Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2010., 02:00   #181
Quote:
Nedoreceni kaže: Pogledaj post
Youtube me kontaktirao.

Samo sam uploadao reklamu koju je netko drugi napravio.
Ali reklama je za drugu firmu, a ne za stranicu koja (navodno) ima autorska prava.
Evo što piše na YT-u. Important: Do not upload any TV shows, music videos, music concerts, or commercials without permission unless they consist entirely of content you created yourself.

Tako da nije nemoguće da je netko stvarno našao svoju reklamu na tvom accountu i odlučio nešto poduzeti. Mislim, ne tvrdim da je zbilja tako, samo kažem da nije nemoguće.

E sad, ako zbilja sumnjaš da ta stranica ima autorska prava... Ne znam, ignoriraj sve to? Čekaj da vidiš dal će YT maknuti video. Ako ga maknu, znat ćeš da te nitko nije pokušavao prevariti. Ostat ćeš bez tog videa, ali jbg, pravila su jasna. Druga je stvar što ih se malo tko pridržava.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 11:29   #182
Lako moguće da je i konkurencija naišla na taj video i odlučila ga prijaviti.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 16:12   #183
e pozdrav ljudi...

aj može mala pomoć.. može li mi netko objasniti što se događa s you tube - om??? već duže vrijeme kad odem slušati muziku na you tube, louda mi pismu do najviše 30 sek. i ne ide dalje.. je li možda preopterečenost servera ili je do moje mriže??

hvala..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 18:57   #184
Ja sam u zadnje vrijeme imala problema samo s uploadom, ali to je bilo zbog Iskona, ne zbog YouTubea.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 21:55   #185
YouTube - malo fpsa kod HD rezolucije

Zašto kad odaberem HD rezoluciju video počne blokat, vidim tipa svaki 5 frame??? Video se cijeli loada i opet ista stvar tak da nije stvar u tome.

* sry ako je krivi pdf
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 08:33   #186
Prvi i osnovni problem je da ti je preslab komp (preslabi CPU).

Svaki film ima svoju rezoluciju (npr. za 720p filmove ona je 1280×720). Također i veličina tvog prozora za gledanje videa ima svoju rezoluciju. Kad gledaš filmiće, tvoj komp treba prilagođavati (preračunavati) rezoluciju filma veličini prozora za gledanje. Što je ta razlika veća, to komp ima više posla pri preračunavanju. Ako uz to nije dovoljno moćan, događa se trzanje pri gledanju. Poanta svega je da trebaš video gledati u prozoru što sličnijih dimenzija dimenzijama filma (po mogućnosti identičnih dimenzijama). A to pak u prijevodu znači da kad gledaš HD film, da ga trebaš gledati u full screenu sa rezolucijom na svom kompu što sličnijom rezoluciji filma. Za 720p je poželjno da tvoja rezolucija bude 1280×720 ili bliska tome.

Druga stvar u toj cijeloj priči je sami browser koji se nalazi između samog filma i tvog kompa te tako dodatno usporava cijelu stvar. Dakle, poželjno je da si skineš film na hard i onda da ga pokreneš s nekim video playerom (opet, u što sličnijoj rezoluciji rezoluciji filma).
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 10:00   #187
ok thx
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 18:34   #188
Kako staviti pjesmu na YT al bez spota?

Vidjela sam puno takvih ajmo reć klipova.Bude pjesma,ali nema spota već bude neki slideshow ili cijelo vrijeme stoji jedna slika.Pa me zanima kako se to radi.
Myrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 20:51   #189
Bok ljudi! Mene zanima jel zna netko za hrvatski youtube clip, tipa boxxy ili ray william johnson, ono neka cura ili lik se snimaju i pricaju gluposti?? Zanima me jel se i kod nas taj trend prosirio, al nisam uspio nac nista, neznam kaj da upisem vise
The FartMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 22:25   #190
Vidim da je tema izrazito posjećena s obzirom na brzinu odgovora
The FartMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 22:48   #191
Imaš onog gastoza il kak se već zove

http://www.youtube.com/watch?v=TQZHVHLoMkA
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 14:49   #192
treba mi pomoc... htio bi staviti jedan video na youtube.. registriran sam i sve.. i video mi je u wma.. sad me interisira jel mogu u tom formatu staviti na youtube ili moram convertirati u neki drugi i ako moram jel znate neki program za to ? HITNO MI TREBA... HVALA UNAPRIJED !
Vokinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 14:56   #193
možeš. uostalom šta pitaš gluposti. probaj :S
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 01:50   #194
e

Youtube me razocarao.Frend imao oko 4 godine svoj profil preko 600 sub i preko 10 000 komentara/view i onda ovo se desi.Njegov profil je bio o pervanu i nista vise

Račun d0mag0j usluge YouTube ukinut je jer smo primili više obavijesti treće strane o kršenju autorskih prava tužitelja, uključujući:

* Aquarius Records

A vidite ovo

http://www.youtube.com/watch?v=p8BzLpOfEFQ



Quote:
UPOZORENJE VIDEO JE ODVRATAN-TEXT
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:41   #195
Youtube

e ovako vec danima trazim kako ovo napraviti na youtubu ako netko zna neka mi se javi jer ja neam pojma kako
unaprijed hvala

http://img42.imageshack.us/i/81405439.jpg/
NaskoWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 17:59   #196
pa hebemu ako već danima tražiš ne znam kak nisi saznao da se radi o reklamama. Korištenje sličice odnosno bannera namijenjeno je samo za partner, brendirane kanale. Pretpostavljam da takvo što google vrlo vjerojatno i masno naplaćuje

Rađe guglaj kako im postati partner
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 18:30   #197
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
pa hebemu ako već danima tražiš ne znam kak nisi saznao da se radi o reklamama. Korištenje sličice odnosno bannera namijenjeno je samo za partner, brendirane kanale. Pretpostavljam da takvo što google vrlo vjerojatno i masno naplaćuje

Rađe guglaj kako im postati partner

hahahahah a jbg nisam na to obracao paznju ok hvala necu dalje trazit
NaskoWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:28   #198
http://www.youtube.com/watch?v=XEhC1d1edS0

evo jedan video, snimljen iz dosade za zezanciju.
zizoMAN1A is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 01:23   #199
Youtube Povezivanje

Bok, ljudi. Trebao bi nekog čovjeka koji bi mi objasnio princip povezivanja videa s videom na youtubeu. Kad uključimo video sa desne strane su poveznice na druge videe. Logički, tagovi i kategorije su ključna stvar za povezivanje sa što sličnijim videima, ali da li postoje još koji elementi koji utječu na poveznicu. Odnosno pitanje bi glasilo, kako omogućiti pojavljivanje svojeg videa na nekom drugom videu (naravno, popularnijem, što omogućuje potencijalno veću gledanost mojeg videa)? Da li su jedini način tagovi i odabir kategorije?



Može i opširniji komentar, dapače, poželjan je, ukoliko ima nekog dobre volje i savjeta



Pozz!
finga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 03:41   #200
Mislim da ovo zavisi isključivo od tagova...ili (bar ja tako mislim) od podudarnosti tagova puštenog klipa i onih sastrane (preporučenih)...Mislim da nije moguće nešto više uraditi po tom pitanju...
Ako ovde ne dobiješ detaljniji i precizniji odgovor od mene idi na forum http://www.elitesecurity.org/ i postavi temu...sigurno će se naći nekoliko njih koji znaju više o tome...
nmcyber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.