Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2011., 23:21   #101
... ma uopće nije bitan onda povrat PDV-a jer cijena auta će biti ona cijena koju vidim u njemačkom oglasu, a davanja državi će bit ista kao da sam ga kupio od pojedica u Hr, zar ne?..
govorimo o rabljenim autima jer se PDV na domaća rabljena vozila ne plaća, nego sam na ona iz uvoza..
zvizdan is offline  
Old 16.01.2011., 23:30   #102
Neće, plaćaju se trošarine i na uvoz rabljenih kao i na uvoz novih i ne vjerujem da će se to mjenjat...

PDV ne plaćaš ako kupuješ od fizičke osobe u HR ali plaćaš 5% poreza na prijenos, ako kupuješ u salonu od njih (ako nije samo posredovanje u prodaji) onda isto plaćaš PDV isto tako ako kupiš od neke xy firme njihov rabljeni službeni auto npr isto dobiješ račun sa PDVom na njemu...
Sad oćeš li ti taj PDV sebi refundirat tako da ti oni spuste cjenu za njegov iznos ili ćeš ga potraživat natrag na povrat poreza ili ćeš ispušit tu lovu (caltat) to je već drugi par opanaka...

Uglavnom ulazak u EU ne garantira da ćeš moć slobodno uvozit kaj oćeš od kud oćeš i bez plaćanja nameta, to je stvar unutarnje legislative članica, hebe se Briselu što te tvoja država ženi za uvoz polovnih auta od njih...
yedwy is offline  
Old 17.01.2011., 15:56   #103
poz zani ma me dal mi neko moze reci koliko bi me koštao uvoz za ovaj auto iz njemacke u hr audi a4 2,0 tdi 2005 god cijena 7000€
figi88 is offline  
Old 17.01.2011., 18:51   #104
cca 13000-14000 do registracije znaci uracunato 7000 sto si auto platio

cijena je 7000 eur ali kataloska je puno veca tako da
_slatk_i is offline  
Old 19.01.2011., 15:35   #105
Quote:
_slatk_i kaže: Pogledaj post
cca 13000-14000 do registracije znaci uracunato 7000 sto si auto platio

cijena je 7000 eur ali kataloska je puno veca tako da
znaci oko 13-14 bi me auto izasao kad bi ga uvezao znaci to je oko 57%posto visa cijena hvala
figi88 is offline  
Old 10.08.2011., 15:14   #106
Pregovori su zavrseni, više manje gotovo je sigurno da pristupamo EU 2013 godine.

Da li netko zna "provjereno" sto ce se dogoditi s uvozom rabljenih vozila. slušao sam dosta emisija, svi imaju neke svoje teorije, da ce uvoz novih vozila poskupiti rabljenih pasti, ali nitko u biti ne da je konkretnu proceduru tog uvoza rabljenog vozila.-..

Zdravim razumom dolazi se do zakljucka da se PDV naravno nece placati,
no sta je s ostalim davanjima?

Znam da je 2013 jos daleko, ali mozda se nase institucije pripremanju na tako nesto, pa netko iznutra zna nesto konkretno. jer sumnjam da ce 1.7.2013 kad dođe prvi čovjek s rabljenim autom u hr, biti prilična panika sta i kako.
khideg is offline  
Old 10.08.2011., 15:32   #107
Moci ce se uvesti bilo koji auto, bez ogranicenja, nece biti homologacije, nece se placati pdv na rabljena ali ce trosarine ostati (a nasi smradovi ih vjerojatno podignuti da nadoknade gubitak pdv-a) jer trosarine ne podlijezu EU zakonu o slobodnoj trgovini.

Ako se uvozi novo placat ce se pdv jer nece biti placen u drzavi gdje je kupljeno, trosarine isto ostaju.
MaliZeleni10 is offline  
Old 10.08.2011., 16:19   #108


je sigurno neće biti homologacije...
sleepwalker74 is offline  
Old 10.08.2011., 16:36   #109
Quote:
sleepwalker74 kaže: Pogledaj post


je sigurno neće biti homologacije...
U ovo nisam baš siguran, možda je neće biti samo za vozila koja su jednom registrirana u EU....

Ali to onda daje mogućnost uvoza amera..jer carinu i pdv možeš birat ( koliko je meni poznato). Npr. uvoz iz USA u Njemačku stiže kontejner, tamo se carini i pdv...i probne do HR!

U Belgiju uvezeš amera bez pol frke
u Njemačku moraš vršit prilagodbe za ono što nije "intenzivno" po pitanju love ( gume, svjetla, žmigavci) ovisno o pokrajini i TUV ili Dekra svugdje različito...ali je moguće uvest sve kaj ti srce želi....PDV možeš birat i carinu hoćeš li u zemlji gdje prvi puta stupa u EU ili u krajnjem odredištu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 10.08.2011., 17:34   #110
Smile

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
U ovo nisam baš siguran, možda je neće biti samo za vozila koja su jednom registrirana u EU....

Ali to onda daje mogućnost uvoza amera..jer carinu i pdv možeš birat ( koliko je meni poznato). Npr. uvoz iz USA u Njemačku stiže kontejner, tamo se carini i pdv...i probne do HR!

U Belgiju uvezeš amera bez pol frke
u Njemačku moraš vršit prilagodbe za ono što nije "intenzivno" po pitanju love ( gume, svjetla, žmigavci) ovisno o pokrajini i TUV ili Dekra svugdje različito...ali je moguće uvest sve kaj ti srce želi....PDV možeš birat i carinu hoćeš li u zemlji gdje prvi puta stupa u EU ili u krajnjem odredištu!
to je istina, čak neki kod prerada odlaze vozila registrirati u UK obzirom da je TUV bez milosti (osobno odobravam)

možda neće biti homologacije al onda budu uveli EKO norme kod registracije itd.

kako imamo standard koji nam dozvoljava u večini slučajeva kupovinu do 1000 eur pa čak i manje pretvorili bi se u EU smetište (bez uvrede), tako da iskreno sumnjam u mogućnost registriranja vozila starijih od npr. 2000 godine

prvi bi otišao po MB 190 EVO II
sleepwalker74 is offline  
Old 10.08.2011., 20:07   #111
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
možda je neće biti samo za vozila koja su jednom registrirana u EU....
Tocno.

Je li ti moras raditi homologaciju ako zelis uvesti auto iz Francuske u Njemacku??

Ne moras jer je auto vec bio registriran u EU.

Hrvatska kad udje u EU vrijedit ce EU pravila koja kazu SLOBODNA TRGOVINA BEZ OGRANICENJA ali pitanje trosarine nije dirigirano iz centra vec to svaka drzava odredjuje individualno.

Quote:
sleepwalker74 kaže:
možda neće biti homologacije al onda budu uveli EKO norme kod registracije itd.

prvi bi otišao po MB 190 EVO II
Mogu postaviti extra trosarine (ili mu ugradis katalizator i nemas brige) ali nece smjeti zabraniti uvoz tako da idi odmah trazi dok su jos jeftini, sto stariji to su skuplji.

Ja bih najradije uzeo jednog M3 E30 ali su im cijene da se smrznes.
MaliZeleni10 is offline  
Old 11.08.2011., 11:33   #112
bok
ispod cijene auta piše VAT not reclaimable što to znači ? Cijena auta je 5000 eura, da li je porez uračunat već u tu cijenu ili ne? I mogu li ja platiti pdv u Hrvatskoj ili moram u Njemačkoj?
hvala
*Adriatic* is offline  
Old 11.08.2011., 14:48   #113
znači da nemožeš tražiti povrat poreza na taj auto u njemačkoj.

auto košta kolko košta i u to je uračunat porez koji je plaćen kad je auto kupljen novi.
sad kad ga uvažaš, na tu cijenu (ili procijenjenu) plaćaš carinu (ako je auto proizveden izvan EU), trošarinu (uvećanu za 50 ili 100% ovisno o motoru) i na sve to zajedno (auto + carina + trošarina) plaćaš PDV od 23%.
I wonder is offline  
Old 07.12.2011., 10:42   #114
Thumbs down

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
znači da nemožeš tražiti povrat poreza na taj auto u njemačkoj.

auto košta kolko košta i u to je uračunat porez koji je plaćen kad je auto kupljen novi.
sad kad ga uvažaš, na tu cijenu (ili procijenjenu) plaćaš carinu (ako je auto proizveden izvan EU), trošarinu (uvećanu za 50 ili 100% ovisno o motoru) i na sve to zajedno (auto + carina + trošarina) plaćaš PDV od 23%.
Tako je. Jer PDV RH nema nikakve veze s ulaskom u EU. Svaka držva ima "svoj" PDV i sama ga određuje. Tako i kad uđemo u EU PDV će se morati plaćati baš ovako kako je navedeno
DANIELA30 is offline  
Old 09.12.2011., 10:40   #115
Arrow

Quote:
DANIELA30 kaže: Pogledaj post
Tako je. Jer PDV RH nema nikakve veze s ulaskom u EU. Svaka držva ima "svoj" PDV i sama ga određuje. Tako i kad uđemo u EU PDV će se morati plaćati baš ovako kako je navedeno
glupost, naravno da nece biti tako kad udemo u EU.

Kad udemo u EU, mozes birati hoćes PDV platiti u zemlji kupovine ili u svojoj drzavi. Naravno da ces platiti u drugoj drzavi jer ce PDV biti manji, i HR drzava neće moći više naplatiti PDV, jer je on već plačen a ne smije se dvostruko oporezivati. Problem nastaje jedino sto će se tako napravititi ogromni manjak u državnom proračunu jer će nedostatjati PDV naplaćen od uvoza, tako da je glavno pitanje što će biti s trošarinama. i to i ja čekam da netko kaže nešto suvislo o tome, da li će se mjejati na više (što je očekivano) ili kako?
khideg is offline  
Old 09.12.2011., 10:45   #116
Trošarine su 'prikrivene' carine, i kao takve, zabranjene unutar EU jer krše jednu od četiri osnovne slobode EU - slobodu kretanja robe.

Uglavnom, princip je takav da nakon ulaska u EU ti moš bilo šta u EU kupiti kao da kupuješ kod sebe, odfurat doma i koristit. Pa tako i auto.

Pogledajte primjerice koliko su auti jeftiniji u Sloveniji.
freelife is offline  
Old 09.12.2011., 11:13   #117
sad se kod nas PDV plaća na zbroj iznosa cijene auta, carine ako je ima i trošarine.

nakon ulaska u EU, da li će se zvati trošarina, autarina ili vozarina, PDV će se i dalje plaćati i na taj dio kolača. tako da nikakve veze nema gdje će se platiti PDV jer se odlazak preko granice po novi auto neće isplatiti.
premala ušteda za puno zajebancije za veliku većinu auta.
I wonder is offline  
Old 09.12.2011., 11:25   #118
Quote:
Problem nastaje jedino sto će se tako napravititi ogromni manjak u državnom proračunu jer će nedostatjati PDV naplaćen od uvoza, tako da je glavno pitanje što će biti s trošarinama. i to i ja čekam da netko kaže nešto suvislo o tome, da li će se mjejati na više (što je očekivano) ili kako?
A sve nas to zanima, nezna jos nitko.Moje misljenje je da nece znacajno podic, malo budu, al ne znacajno, jer vec sad je trosarina (minimalno) 26 ili vise posto vrijednosti auta, ak je iznad 1600kubika..da ne pricam da idioti gledaju iskljucivo kataloske vrijednosti, ne priznaju racun, ovjereni racun kod biljeznika iz Njemacke npr, to ne priznaju jer kao, to nije tak.Kak nije tak ako je tamo tolko placen??

Bit ce zanimljivo vidjeti, trenutno je gotovo pa neisplativo fizickim osoba uvest ista,ima granicnih slucajeva , prostudiral sam sve, al to su stvarno granicni slucajevi.

Nemojte zaboraviti ni da trenutno na dodatne troskove , znaci ovo ostalo van PDVa i trosarine ode cca 700€ + jos nasa rega od 500€ cca..to se nebu promjenili, sumnjam da ce ukinuti homologaciju.
Imam tablicu u excelu gdje samo ubacujes tj mjenjas cifre pa ispadne na kraju ukupna vrijednost, ak neko hoce mogu na pm, ja sam to ovak napravio u kucnoj radionosti od troskova za koje sam cuo da postoje, a bio sam u carini špediciji itd.

Zadnje uređivanje MMachéte : 09.12.2011. at 11:31.
MMachéte is offline  
Old 09.12.2011., 12:01   #119
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
sad se kod nas PDV plaća na zbroj iznosa cijene auta, carine ako je ima i trošarine.

nakon ulaska u EU, da li će se zvati trošarina, autarina ili vozarina, PDV će se i dalje plaćati i na taj dio kolača. tako da nikakve veze nema gdje će se platiti PDV jer se odlazak preko granice po novi auto neće isplatiti.
premala ušteda za puno zajebancije za veliku većinu auta.
Glupost. Bilo kakve naknade, porezi ili dažbine koje imaju karakteristike carina ( a trošarine su takve), su zabranjene unutar EU.

Primjerice, kad bi recimo HRvatska imala tvornicu automobila, trošarine se na taj auto ne bi plaćale a plaćaju se na uvoz. Dakle, taj porez ima karakteristike carine i zabranjen je u EU.

Inače, već vidim da će genijalni umovi u HR smisliti da se i na auto proizveden u HR plaćaju trošarine, i time pokušat opravdat ih kao porez a ne carinu, ali sumnjam da će im to proć. A sve da im i prođe, time su praktično onemogućili dolazak ikakve autoindustrije u HR.

A za sve koji ne vjeruju, nek otvore neki slovenski auto oglasnik. Pa će vidjet da su cijene jedno 10-20% niže nego u HR.
freelife is offline  
Old 09.12.2011., 13:08   #120
Tako je. Kada je zemlja članica EU onda mora biti potpuno jednako kupiti auto u bilo kojoj drugoj članici EU. Dakle kupnja polovnog auta u Njemačkoj i Hrvatskoj mora podlijegati istim pravilima. Ne smije se na onaj iz njemačke plaćati više dadžbina bez obzira kako se one zvale. Trenutno se plaća 5% poreza na promet i vjerojatno će to ostati (smiju ga povećati ako hoće), ali ne smiju uvesti nove troškove za uvoz iz Njemačke ili bilo koje druge članice, dakle ako uvedu trošarine onda će one vrijediti i za kupnju polovnjaka u Hrvatskoj. Također neće smjeti biti duplog oporezivanja. Dakle isplatit će se ići u drugu državu po auto ili auto dijelove. To ljudi u EU već rade (inače ja ne bih volio da uđemo u EU, tako da ne mislite da ovo idealiziram EU).
dinkocar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.