Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2011., 18:02   #121
Zašto ne? Izgleda zanimljivo. Izaberi boju i konzultiraj se s frizerkom. Ja sam prije par godina imala 3 boje. Naravno, plava je dominirala, a ubacila sam smeđe i crvenkaste. Nije loša kombinacija. Pokušaj razbit malo monotoniju.
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 02:09   #122
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
koja je cijena pramenova u renati?
s kojim bojama rade pramenove? koriste li blajh za plave?
ne znam baš cijenu pramenva, ja se uvijek i šišam, platim 550 kn...imam dugu kosu....probaj vidjeti na njihovim stranicama , imaju cjenik....

ne znam jel koriste blajh ili ne...ja frizerki objasnim što točno hoću, donesem slike pramenova i frizure koje želim i to dobijem

inače drže loreal boje...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 01:39   #123
ima netko kakvu sliku ili ideju sta da napravim sa svojom tamno smedjom kosom, tj kakve pramenove bi mogla.. ja bi nesto poput suncanih !!! svaki savjet je dobro dosao
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 14:00   #124
Quote:
black_woman88 kaže: Pogledaj post
ima netko kakvu sliku ili ideju sta da napravim sa svojom tamno smedjom kosom, tj kakve pramenove bi mogla.. ja bi nesto poput suncanih !!! svaki savjet je dobro dosao
stavi sliku svoje kose pa će tako biti lakše.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 23:11   #125
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
stavi sliku svoje kose pa će tako biti lakše.
evo tu, nadam se da se kuzi koja je boja !! sve ideje DOBRO SU DOSLE

black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 20:11   #126
Quote:
black_woman88 kaže: Pogledaj post
evo tu, nadam se da se kuzi koja je boja !! sve ideje DOBRO SU DOSLE

Možda ti ovo pomogne:

http://www.celebrity-hairstyle.info/...rk-brown-hair/

jesi imala kad bakrene, crvene pramenove?
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 22:19   #127
black_woman88 -mislim da bi ti pasali super ti balayage pramenovi ..napisi si u trazilicu balayage hair i uzivaj
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 23:47   #128
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
Možda ti ovo pomogne:

http://www.celebrity-hairstyle.info/...rk-brown-hair/

jesi imala kad bakrene, crvene pramenove?
nisam imala nikada bakrene, ja bi bas neke zlatne, tj. suncane, znas na sta mislim .. bojim se da ovi pramenovi samo na hollywoodskim ljepoticama izgledaju ovako lijepo
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 23:50   #129
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
black_woman88 -mislim da bi ti pasali super ti balayage pramenovi ..napisi si u trazilicu balayage hair i uzivaj
ovo stvarno super izgleda.. ali nase frizerke.. hmm ko zna sto bi mi ona od glave napravila kad bi joj spomenula balayage hair
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 01:04   #130
Quote:
black_woman88 kaže: Pogledaj post
nisam imala nikada bakrene, ja bi bas neke zlatne, tj. suncane, znas na sta mislim .. bojim se da ovi pramenovi samo na hollywoodskim ljepoticama izgledaju ovako lijepo
ni slučajno nemoj tako misliti.

Quote:
black_woman88 kaže: Pogledaj post
ovo stvarno super izgleda.. ali nase frizerke.. hmm ko zna sto bi mi ona od glave napravila kad bi joj spomenula balayage hair
slažem se s ajetam, trebaš samo naći dobru frizerku i to je to.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 01:39   #131
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ne znam baš cijenu pramenva, ja se uvijek i šišam, platim 550 kn...imam dugu kosu....probaj vidjeti na njihovim stranicama , imaju cjenik....

ne znam jel koriste blajh ili ne...ja frizerki objasnim što točno hoću, donesem slike pramenova i frizure koje želim i to dobijem

inače drže loreal boje...

hvala ne migu naci njihovu stranucu, imas li mozda link?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 01:47   #132
evo linka --> http://www.renata.hr/

inače idem u gajevu/baruna trenka....rozi me šiša i smiješa boju za pramenove...pramenove mi radi danijela...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 01:47   #133
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
hvala ne migu naci njihovu stranucu, imas li mozda link?
evo linka:
http://www.renata.hr/
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 01:49   #134
ponuda za pramenove

Pramenovi, šišanje, preljev, masaža vlasišta, maska i frizura za sve dužine kose za samo 66 kn umjesto 300kn - njegovana kosa svaki dan


link --> http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponu...svaki_dan-1689
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 04:57   #135
Quote:
black_woman88 kaže: Pogledaj post
ovo stvarno super izgleda.. ali nase frizerke.. hmm ko zna sto bi mi ona od glave napravila kad bi joj spomenula balayage hair
kad sam svojevremeno imala balayage pramenove na glavi iz Francuske dosla sam kod famous Jasminke (opisala sam tu svoje iskustvo) istina imala sam izrast no ona je mene pitala onako posprdno: kaj je ovo i prefarbala me cijelu... to kaj sam joj dala to je drugi par rukava...
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 02:04   #136
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
kad sam svojevremeno imala balayage pramenove na glavi iz Francuske dosla sam kod famous Jasminke (opisala sam tu svoje iskustvo) istina imala sam izrast no ona je mene pitala onako posprdno: kaj je ovo i prefarbala me cijelu... to kaj sam joj dala to je drugi par rukava...
o tome ti ja pricam !! ja idem konacno u petak na pramenove, pa cemo vidjeti na sta ce to liciti
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 11:47   #137
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
kad sam svojevremeno imala balayage pramenove na glavi iz Francuske dosla sam kod famous Jasminke (opisala sam tu svoje iskustvo) istina imala sam izrast no ona je mene pitala onako posprdno: kaj je ovo i prefarbala me cijelu... to kaj sam joj dala to je drugi par rukava...
Ja bila prije tri tj na balayage pramenovima u EU na Trgu i uopce nisam zadovoljna! Ispala sam zuta ko picek...
Jos su se hvalili kak je to kod njih zasticena tehnika i kako to jedino oni rade!
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 15:51   #138
meni je zena u Francuskoj objasnjavala da ne mozes dobiti odmah kaj hoces iz prvog puta (ja sam imala razlicite farbe na glavi) i da bi trebalo ici svaka tri mjeseca i onda nakon nekog vremena dobis lepu nijansu.... ne znam jel si ti imala farbanu kosu kad su ti to radili? meni recimo ta zena nije htela raditi blajhane pramenove jer je rekla da ce mi unistit kosu...
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 22:07   #139
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Pramenovi, šišanje, preljev, masaža vlasišta, maska i frizura za sve dužine kose za samo 66 kn umjesto 300kn - njegovana kosa svaki dan


link --> http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponu...svaki_dan-1689
jel išao netko?
kukulele110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:25   #140
Sijeda kosa

Imam tamno smeđu farbanu kosu, skoro crnu, takva mi je i prirodna ali farbam se zbog sijedih. Kakve bi najsvjetlije pramenove bilo moguce napraviti na tu boju? Jer su mi rekli da se tako manje primjete sijede i da se vise isplati na pramenove otici.
ZoolieDraconia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.