Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 18:12   #61
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
u principu to ne znaš, nego osjećaš.

mislim da je intuicija (posebno u nas žena) vrlo moćno oružje.

tako da se time ne opterećujem.
U sridu...

no, mnoge žene koje sumnjaju ne koriste to oružje bojeći se njegovog učinka
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 18:41   #62
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?

Ima jedna sjajna formula za otkrivanje nevjernosti, a i de ovako; ne gledajući ga u oči , tužnog, plačljivog glasa kažete mu " znam sve" . U početku će se izvještačeno počet smijati, zatim će vas napadati kako možete uopće sumnjati u njega, slijedeće je preznojavanje, zatim šutnja i onda slijedi istina.
Važno je da izdržite dovoljno dugo dok on odluči progovoriti.
palčicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:39   #63
Quote:
palčicaa kaže: Pogledaj post
Ima jedna sjajna formula za otkrivanje nevjernosti, a i de ovako; ne gledajući ga u oči , tužnog, plačljivog glasa kažete mu " znam sve" . U početku će se izvještačeno počet smijati, zatim će vas napadati kako možete uopće sumnjati u njega, slijedeće je preznojavanje, zatim šutnja i onda slijedi istina.
Važno je da izdržite dovoljno dugo dok on odluči progovoriti.
mislim da ti je ovo malo na granici znanstvene fantastike
odgovor je da nemozes znati,mozes pretpostaviti i izludivati sebe kao sto to muskarci cesto rade,zene jos poticu dodatnu ljubomoru i nevjericu kojekakvim "nevinim" flertovima pa se onda otvaraju vrata pakla i kojesta.
mislim da bi bolje pitanje bilo koji su to znaci u vezi zbog kojih bi posumnjali u nevjeru? al opet i takve su stvari relativne,ponekad
inace pohvaljujem ovaj post,bas mi je nekako drag
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:50   #64
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
mislim da ti je ovo malo na granici znanstvene fantastike
odgovor je da nemozes znati,mozes pretpostaviti i izludivati sebe kao sto to muskarci cesto rade,zene jos poticu dodatnu ljubomoru i nevjericu kojekakvim "nevinim" flertovima pa se onda otvaraju vrata pakla i kojesta.
mislim da bi bolje pitanje bilo koji su to znaci u vezi zbog kojih bi posumnjali u nevjeru? al opet i takve su stvari relativne,ponekad
inace pohvaljujem ovaj post,bas mi je nekako drag

Radi se o tome, da zbog sumnje malo tko će se odlučiti na odlazak, prekid. Potreban je čvrst dokaz, a šta bi bolje od raskajane ispovjedi nemoralnog čovjeka, potaknuto od strane domišljate žene.
palčicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 03:42   #65
ehe ljudi zahvaljujem .. na kraju smo prekinili na valentinovo .. radi njegove bivse .. -.-
plawusa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 11:01   #66
Ne možeš znati. Uopće nema pravila. Ima onih koji su švaleri samo po pričama i prvom dojmu kao i tihih voda koji brege deru..
Dovoljan mi je osjećaj da me ne vara. Sve drugo je mučenje sebe i drugih.
tinka30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 11:05   #67
Quote:
tinka30 kaže: Pogledaj post
Ne možeš znati. Uopće nema pravila. Ima onih koji su švaleri samo po pričama i prvom dojmu kao i tihih voda koji brege deru..
Dovoljan mi je osjećaj da me ne vara. Sve drugo je mučenje sebe i drugih.
tko puno prica malo radi ha, ha

boj se onih koji grizu ne onih koji pricaju
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 11:09   #68
Gps u guzicu, babe i tetke s dobrim vidom naučit njegovu registraciju i marku vozila i rasporedit ih strateški po prozorima, nać posao s kojeg moš izlazit bar triput na dan u nenadane provjere i voila!!!!



















__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 01:19   #69
i kod muskih i zena je isto kad muljaju.pretjerano uredivanje za obicni izlazak na kavu ili soping ili sl.odlasci sastrane s mobitelom,previse detalja i netrazenih odgovora cak i ljutnja na jednostavno pitanje "gdje/s kim si bio/la?" te piskutav glas ko u kanarinca kad laze.muskima je teze slagat oci u oci jer ih zene skuze brzo pa radije to obave telefonski.naravno na tisinu s druge strane slusalice opravdava odlaskom u wc zbog prevelike buke u kaficu ili sl.periodi iznenadnog sopingovanja-fini donji ves,novi miris,promjena stila oblacenja,atraktivniji auto,modernije cipele(narocito kod muskih kad upecaju neki mladjahni djevojcurak netom tek iz srednje ili studosicu),...
iznenadna potreba za jako dobrim izgledom(teretana,kremice za sto cuda,mrsavljenje,..). iznenadni "napredak" na poslu tj dosta prekovremenih i kojekakvih sastanaka i terena.ma jednostavno ne mozes da ne skuzis ako primjetis te neke detalje.naravno manijakalno ispitivanje i provjere ce bas imati suprotan ucinak i mozda okrivis neduznu osobu jer si sve to u glavi stvoris.jednostavno kad primjetis tek usput a ne kad "odlucis uloviti na djelu" i trazis dokaze
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 01:59   #70
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
u principu to ne znaš, nego osjećaš.

mislim da je intuicija (posebno u nas žena) vrlo moćno oružje.

tako da se time ne opterećujem.
Pih, kakva glupost i samozavaravanje. IMF je prepun tema o varanju koje otvaraju vrlo moćno naoružane žene.

I ja sam vjerovao u tu famu dok mi nisu pokazali istraživanja po kojima muškarci tuku žene na njihovu području.

Ova studija obuhvaćala je 15.000 ispitanika i ispitivala je sposobnost prepoznavanja glumljenog osmijeha (neverbalna komunikacija). I tu se pokazalo da žene nisu bolje od muškaraca u detektiranju lažnog osmijeha, čak su mrvicu lošije. Još značajnija razlika (u korist muškaraca) vidljiva je kad se gleda samo čitanje osmijeha suprotnog spola.

Od ispitanika prethodno je bilo zatraženo da ocijene svoju intuiciju - pri čemu je, interesantno, 77 posto žena a samo 58 posto muškaraca sebe smatralo vrlo intuitivnima.

Pa onda još malo o tom stereotipu, ovaj put iz perspektive empatije.
__________________
What the heck, Hek?!

Zadnje uređivanje Hekatonhir : 31.08.2011. at 02:18.
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 10:08   #71
Ne bih rekla da je samozavaravanje.
Itekako skontaš kad te netko vara. ryana je dala dobre primjere.... plus intuicija, miris.... ako imaš oči i osjetila širom otvorena, da se primijetiti.... čak lakše kod muškaraca nego žena.
žene ipak bolje lažu...
muškarci su površniji... i misle da su nedodirljivi, pa se tu zajebu..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:53   #72
Stoji samo da žene bolje lažu, ostalo ne.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:01   #73
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Stoji samo da žene bolje lažu, ostalo ne.
složila bih se, i to sebe

žene često zaista osjete da nešto ne štima, imaju taj facking filing, ali se često vode za onom...'to se dešava drugima' i lažu se, opako se lažu

hebeš takvu intuiciju
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:09   #74
Postoje intuitivni ljudi, dakako - ali ne treba generalizirati pa žene proglašavati stvorenjima sa supermoćima, jer ima i intuitivnih muškaraca. Također, ženska je empatija kulturni mit, postoje i empatični muškarci. Te su sposobnosti prilično ravnomjerno raspoređene. Postoje žene nježne ko traktor. Sućutne ko hidrogenska bomba.

Raspodijeliti te sposobnosti tako da postanu ženska ekskluziva vrhunaravna je glupost, što dokazuje i znanost.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:17   #75
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Postoje intuitivni ljudi, dakako - ali ne treba generalizirati pa žene proglašavati stvorenjima sa supermoćima, jer ima i intuitivnih muškaraca.
pa naravno da ne treba generalizirati i tako recimo proglašavati žene lajavijima, da ne kažem pričljivijima od muškaraca
no 'zahvaljujući' toj generalizaciji možda je nastala i ova o ženskoj intuiciji
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:26   #76
stereotipi ne nastaju bezveze hektomire(ne da mi se pisati puni nick, nemrem ga zapamtit)...
ja znam da biste vi svi voljeli misliti kako ste bolji, pametniji i intuitivniji od žena.... ali eto, pokazalo se često u praksi da tome nije tako... jebo ankete provedene na primjerku od tisuću ljudi.

ne kažem da nema intuitivnih muškaraca, ali i sama činjenica da u javnost uglavnom izlaze preljubi koje su počinili muškarci govori dovoljno o tome koliko se znaju sakriti...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:34   #77
Prvo, na DZ-u zovu me Heki i Toni. Nije da volim nadimke, ali ako ti je tako lakše, pretrpjet ću. Drugo, kojih tisuću ljudi, mogla si barem otvoriti link. Prvo je istraživanje obavljeno na više od 15 tisuća osoba.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 13:46   #78
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
ne kažem da nema intuitivnih muškaraca, ali i sama činjenica da u javnost uglavnom izlaze preljubi koje su počinili muškarci govori dovoljno o tome koliko se znaju sakriti...
mozda zato jer zene poklanjaju vise paznje detaljima

em sto lakse prikrivaju tragove jer vode racuna o sitnicama koje bi ih mogle odati, em sto bolje uocavaju stvari kod svoje druge polovice koje ih odaju
ono...picajzle su
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:34   #79
you simply know.

mislim da je lakše prepoznati tu unutarnju intuiciju kada si već jednom prevaren, pa ju naučiš prepoznati, bez obzira radilo se o muškarcima ili ženama..

btw. žene bolje lažu
Pshia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:37   #80
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
I ja sam vjerovao u tu famu dok mi nisu pokazali istraživanja po kojima muškarci tuku žene na njihovu području.
Evolucijska psihologija ima jednostavno objašnjenje za to: muškarci su ti koji odgajaju kukavičja jaja i samim time imaju bitno jaču motivaciju dobro detektirati laganje.
Istraživanja pokazuju i da muškarci bolje detektiraju nevjeru.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.