Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2011., 01:57   #21
pozz svima..

jel postoji mogucnost nabave airsoft automatskog pištolja na struju koji nije zadnje smece a da nije skuplji od 500 kn..

hvala..

( ne treba mi za to simuliranje rata, nego tek tolko bi mi bilo prejebeno to imat, relativno je bezopasno jedino nije ako nekom ne zdrmaš u oko, a PAZIT CU, OBECAJEM PRED CJELIM FORUMAŠKIM PUKOM )
Bobothai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 23:26   #22
bump
Bobothai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 08:21   #23
A pregledaj jedino po njuškalu, tamo sam ih ja vidio, a jel automatski ili ne provjeris.
sashab is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 10:08   #24
Procvat airsofta u RH

Bilo je nekoliko tema već, ali ono, prije 4-5 godina. Ako je ova ipak tema viška, admin će izbrisati, pa se za to barem nemoram sikirati :P
Ugl, bavim se airsoftom već godinu dana, bio sam na nekoliko večih susreta diljem RH, i s obzirom kako je bilo prije godinu dana, sada je stanje još bolje.

Otvaraju se novi klubovi, broj članova u postojećima se povečava svako malo, susreti su organizacijski lagano ali sigurnona rangu onih europskih - nekad sa 100 do 200 ljudi, na višednevnoj bazi!
Isto tako mi se čini da je lagano ljudima došlo do glave da se ovime ne bave poremečeni ljudi željni rata ni PTSP-ovci u rehab-u , nego ljudi svh dobnih skupina, muškarci i žene, sve u cilju rekreacije, druženja i dobre zabave!

Pa eto, tko je već čuo za ovo, jel tko već probao ili želi probati?
Ako ima kakvih pitanja, slobodno postavite
__________________
Allow me to retort...
Kasis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 15:24   #25
Radije priznaj da si lijen tražiti nego da temu iz 7. mjeseca prošle godine nazoveš "prije 4-5 godina".
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:07   #26
Quote:
Kasis kaže: Pogledaj post
Isto tako mi se čini da je lagano ljudima došlo do glave da se ovime ne bave poremečeni ljudi željni rata ni PTSP-ovci u rehab-u , nego ljudi svh dobnih skupina, muškarci i žene, sve u cilju rekreacije, druženja i dobre zabave!



Quote:
Vlado Tepeš, potpredsjednik Airsoft kluba Ris iz Stare Marče kod Ivanić Grada, jednog od najstarijih klubova u Hrvatskoj, nakon što je prošao gotovo sva ratišta u Domovinskom ratu i potom se liječio od PTSP-a, pronašao je idealnu relaksaciju u airsoftu.

"Airsoft je za posttraumatičare vrhunska stvar jer su bivši ratnici naučeni u kući držati pravo oružje, što je ružno, a ovo su igračke. Ovako se u šumi mogu isprazniti i riješiti zlih misli. U Petrinji postoji klub čiji su članovi samo bivši branitelji i policajci. Meni je airsoft zaista terapija. Nakon rata sam prvo godinu dana vegetirao, onda su me godinu dana kljukali lijekovima pa sam se godinu dana skidao s lijekova. Prije sam se trzao u snu, imao noćne more. Sad kad se vratim iz šume, spavam kao beba. Jer ta igra puni čovjeka adrenalinom i tako se isprazniš
http://www.nacional.hr/clanak/79203/...-ratnim-igrama


__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 23:12   #27
HK16

zANIMA ME DALI NETKO ZNA ZAŠTO MI REPLIKA NEČE IZBACIVATI BB-e,A MOTOR NORMALNO RADI.
HVALA
munja123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 19:14   #28
kako pojačati veču izlaznu snagu na airsift co2 pištolju? Malo mi je preslabo 0.9J
wolf mantracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:52   #29
pozz ekipica,zanima me dali treba biti punoljetan da bi mogao igrat airsoft?
mali markic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:59   #30
Pozdrav, za igranje airsofta treba biti punoljetan, također si možes pročitati i pravila Hrvatskog airsoft saveza koji je glavni oko svega za airsoft u Hrvatskoj.
http://www.airsoft.hr/pravila/
zvonimir2201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 22:03   #31
Air-soft vs opruga/spring

Molio bi iskusne air-soft igrače jedno pojašnjenje.

Gledam ove replike pušaka,i vidim značajnu razliku u cijeni između air-soft i spring/opruga replika/oružja.

Da li ta razlika (air-soft košta cca 1.500 kn, isto oružje u spring/opruga verziji košta 400 kn), znači lošija kvaliteta u pogledu efekta - snaga pucanja, kvalitete i izdržljivosti mehanizma i sl ?

Hvala

FF
__________________
Čast svakom, veresija nikom !
FreeFlyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 22:24   #32
Spring replika - za svaki ispucani bb moras rucno "nategnuti" oprugu, znaci nema rafalnog pucanja. Ugl sranje!
Pesti61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:32   #33
Airsoft igraju i muškarci i žene svih dobnih skupina.
Ako netko želi isporbati i ima neka pitanja, neka se slobodno javi - https://reloadairsoft.hr/
tomek-bye-bye is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:08   #34
Imate nekih problema. Npr, ako idete na kuglice 0.33 prikaže GG BIO 0.33, ali ako idete BIO 0.33, ne pokazuje ništa.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 16:46   #35
Pozz imam automatsku M4 na struju i kada napunim bateriju i stavim ju u pusku zacvili motor na sekundu i onda kad povlacim okidac se cuje kao da je prazna baterija i crvena zica iz puske ne iz baterije bude vruca ima li netko dijagnozu?
Unknown Player is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2020., 19:08   #36
Zadnje vrijeme sam se zainteresirao za airsoft. Gledam malo te puške i opremu na internetskim stranicama trgovina namjenjenih za to, snimke na you tube i tako. Ako još ima netko ovdje tko se u to baš jako razumije volio bih da mi odgovori na nekoliko pitanja pošto se ja u to slabo razumijem. Dali se airsoft igra samo s plastičnim kuglicama ili mogu biti i metalne? Koja je razlika između airsoft puške i zračne puške? Moželi se airsoft igrati i s zračnicama? Koji je pogon bolji, električni ili onaj na co2? Koliki je odprilike doseg airsoft pušaka, a koliki zračnica? Po kojim se specifikacijama razlikuje jačina airsoft pušaka?
mislavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 00:25   #37
Htio bi kupiti ovako nešto. Znači replika i to baš realistična.
Pogonjena C02 ampulama. Problem je što nigdje to ne mogu pronaći ili ako nađem ne šalju u HR uopće.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2020., 16:31   #38
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Htio bi kupiti ovako nešto. Znači replika i to baš realistična.
Pogonjena C02 ampulama. Problem je što nigdje to ne mogu pronaći ili ako nađem ne šalju u HR uopće.
Evo imaš ovdje, nije ni skupo
https://hristo.hr/trgovina/umarex-be...rsoft-pistolj/
jungleboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2021., 07:35   #39
Nejasnoće

Pozdrav!
Kupih sinu pištolj springer Taurus PT 92 HPA MS KWC/Cyb
da pod nadzorom gađa u metu po dvorištu.
Naručen iz SLO.
- dolazi li on s narančastim vrhom i je li taj vrh obavezan u HR?
- obzirom da mi je zakon nejasan, moram li konkretno za ovaj model prema zakonu prijaviti policiji da ga posjedujem?

Meni nejasan dio zakona:
Bez prijave može se nabaviti i posjedovati oružje kategorije D, a to je:
(izmeđuostalog)
oružje koje pomoću stlačenog zraka izbacuje plastične kuglice ili kuglice punjene bojom (oružje izrađeno za airsoft i paintball).
...a onda na drugom mjestu piše:
U novom Zakonu o nabavi i posjedovanju oružja građana zračnim oružjem se smatraju sve vrste pušaka, pištolja, revolvera i drugih naprava koje snagom stlačenog zraka ili drugog plina izbacuje kroz cijev zrno, kuglicu ili drugi projektil, koje se sada razvrstava u oružje kategorije C, koje je nakon nabave potrebno prijaviti nadležnom tijelu, u roku od 8 dana.

Iznimka je oružje koje pomoću stlačenog zraka izbacuje plastične kuglice ili kuglice punjene bojom (oružje izrađeno za airsoft i paintball), koje je dozvoljeno oružje za koje nije potrebno odobrenje niti prijava nadležnom tijelu, a razvrstano je u kategoriju D. Navedeno oružje potrebno je prijaviti samo u slučaju prelaska državne granice.

Novi Zakon o nabavi i posjedovanju oružja građana, u članku 79. stavak 6. propisao je da građani koji posjeduju zračno oružje koje je prema odredbama Zakona o oružju (»Narodne novine«, br. 63/07., 146/08. i 59/12.) bilo razvrstano u D kategoriju su dužni u roku od godinu dana od dana stupanja na snagu ovoga Zakona prijaviti posjedovanje tog oružja nadležnom tijelu.
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2021., 11:49   #40
Pozzz. Imam nekoliko pitanja pa molio bih vas ako bi mi mogli odgovoriti..Unaprijed hvala .Ovako gledao sam na hristo shopu asg steyr M9A1 6 mm NBB Co 2 repliku i razmišljam da je nabavim no evo mog pitanja:1. Ako koristim airsoft repliku za vježbanje gađanja u mete ili limenke u vlastitom dvorištu ili voćnjaku mogu li imati problema zbog toga?
Ivan skeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.