Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 15:10   #5521
Quote:
sardia kaže: Pogledaj post
ali kod nas barem postoje ljudi koji ne idu niz dlaku sistemu. uvijek je kod nas bilo onih koji su rušili sistem, na razne načine
da, po tome je ovaj narod poznat.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 00:08   #5522
Futsal Dinamo vizija je "velikog" Dinama onakvog kakvim ga mi želimo.
Klub ustrojen na način da direktno ovisi jedino i isključivo o entuzijazmu svojih navijača, kažnjavan od strane HNS-a i medijski marginaliziran, u samo 2 godine od drugoligaša je došao u priliku boriti se za naslov prvaka svoje zemlje! Na svima nama je da do kraja sezone, u svakoj utakmici našeg Dinama u playoffu, budemo vjetar u leđa svom klubu, a svaka naša pjesma dodatni poticaj igračima koji će naše boje braniti na terenu!


http://www.futsal-dinamo.hr/vijesti/...-naprijed.html

SVI U DVOJKU!
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:47   #5523
Da li se onda ide u Split ? Jer je utakmica isti dan u isto vrijeme .
Buhurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:46   #5524
Quote:
Buhurt kaže: Pogledaj post
Da li se onda ide u Split ? Jer je utakmica isti dan u isto vrijeme .
Danas je tekma u 20 sati.
Split je 12.05.

Osim ako nisam još nešto propustio.
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 13:08   #5525
Preporuka svima da odu pogledat izložbu fotografija antimamić grafita u Galeriju Greta, Ilica 92, do petka traje, ulaz besplatan.

Finale kupa u Varaždinu počinje u 20:15 sati.
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 02:08   #5526
Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
da, po tome je ovaj narod poznat.
naš narod je čudo, vidio si kad smo krenuli kontra mafije i mamića, milioni ljudi na ulicama, i svi za mamića. kad se rušila vlada, svaki put su bili na uilcama, sjeti se kako su zg partisani marširali protiv Jace i Krademzea, danas kada nam Plenki uvodi porez na nekretnine, marširaju samo na savu paliti krijesove za Putina i njegovu crvenu armiju. po tome smo posebni, toga nema čak ni u Srbiji.

sprdam se, ali ako dobro zagledaš kod nas uvijek postoji jedna grupica koja radi nered i potiče na borbu protiv šljama. kod njih je to sve nekako više ono ajmo glumit budale na ulici, ali sistem se ne dira. mi smo dokazali da znamo rušit sistem, svi su nas zaustavljali 1990ih cijeli svijet je htio jugovinu, a htjeli su je i ovdje spomenuti srbeki. sjeti se što su sve radili da ju spase, koristili su JNA i petokraku da se pred svijetom predstave ko antife, a mi naravno ustaše, i opet popušili iako su bili u ratu protiv fašizma. čitaj hrvata i hrvatske, koji su za njih i njihove drugove iz 10 zagrebačkog korpusa i one što pale krijesove i dalje fašisti i nacisti, zato smo mi posebni, jer eto oni sami pričaju da nemaju fašiste. s obzirom da su uletili svi u JNA 1991, dakle branit JUGO KOMUNISTIČKI SISTEM,jasno je koliko smo mi ispred cigana i grobara, mi smo svi otišli u ZENGE i bolio nas je kurac što ceo svet misli o tome. neka zg blue kaže ako ovo nije istina, pa kada je VRANJO predsjednik partizana promjenio ime našeg kluba, svi smo ko divlje Ustaše iz Ercegovine ustali protiv njega jer ne trpimo da nam PREDSJEDNIK PARTIZANA dakle dobri drug i antifašista mjenja "komunističko ime" kluba! mi smo znali da ono nije komunističko, čim su oni partizani i njihovi generali ustali protiv njega. zar ne ?

čista logika je bila da netko tko je drugovao za sistem, nije taj koji će dirati naše sveto ime Dinamo, zato jer je eto ono "komunističko". nećete vi nama govorit što je a što nije komunističko, nama koji smo za vas bili i ostali očevi nacionalizma ste našli popovati o komunizmu, i što vas na njega podsjeća, i to ih je igrom slučaja baš podsjetio NK DINAMO, a nije recimo TRG MARŠALA TITA, NITI BISTA MARŠALA TITA U UREDU PREDSJEDNIKA RH. a ne bi bilo loše ni da državni vrh ove državice koja svakim danom sve više podsjeća na sjevernu koreju, prekine i s tradicijom slavljenja partizana, jer upravo oni su se i borili za taj komunizam s kojim su se oni tobože obračunavali 1990e preko "mjenjanja komunističkog imena" Dinamo. to se naravno nisu sjetili ali su se sjetili obračunati s "komunističkim simbolom" Dinamom. e pa malo su se preračunali, kao što se i Mamić preračuno kada je mislio da će vječno krasti u Dinamu bez sankcija. jer ustanak "komunista" i "soroševih plaćenika" kao i tada je bio neizbježan, naime mi "soroševci" uvijek ustanemo zanimljivo protiv onih koje dokazano plaća Soroš ! ha kak smo napredni, i onda neka netko kaže da nismo cool. sve redom soroševci, koji se redovno bore protiv aveti soroševaca. uglavnom, nećeš bando da na našim svetinjama koplja lomiš bez sankcija, mi ustajemo ko ranije navedene divlje ustaše iz ercegovine svi na noge kada se dirne u naše svetinje, a jedna od tih svetinja svakako je i Dinamo bez prefiksa "građanski" jer je očito seljački dok god je ona KRADOLJUBNA seljačina u njemu.

a ovo je za soroševce, i njihove plaćenike što pišu "zakon o navijačima", koji su im tobože "soroševi plaćenici".

https://www.youtube.com/watch?v=lMtBAhiAXPE

mi nismo za "euROPSKE vrijednosti" zato smo bili i ostali protiv europe, amerike, antifašizma i naravno YUGOSRBOSLAVIJE. jer eto, nismo tak napredni ko oni što na bundeku i savi jedu Bandićev grah, koji je plaćen mrskim ustaškim nacifašističkim kunama. lijep je taj fašizam kada dođe u tvoj džep, vidimo da ni Mamić nema ništa protiv fašizma dok je u njegovom džepu, on samo ima protiv prostora kluba navijača dinama kada u njemu ugleda crnu umjesto plave boje, a jbg stari mi pocrnili od onda od kad ste vi kradoljubi poplavili. haha

poanta priče je, da iako ponekad ta sva borba padne na leđa jednog jedinog čovjeka, taj jedan vrijedi više nego cijela ciganija.

jer cigo nikad neće znati, kako je biti sam protiv sistema.(ovo je u stilu one dalmatinske, tuđi čovik nikad neće znati što to veže dalmatinske jude) a mi pajdo znamo.

ajmoooo

https://www.youtube.com/watch?v=q4gonNdbfFM


Zadnje uređivanje heybro : 11.05.2017. at 02:57.
heybro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:07   #5527
http://www.badblueboys.hr/sjever-uz-antu/
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:17   #5528
https://u.teknik.io/RaCOb.jpg
https://u.teknik.io/YHO2B.jpg
https://u.teknik.io/EVig1.jpg
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI

Zadnje uređivanje Reli : 13.05.2017. at 12:30.
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:02   #5529
Quote:
Reli kaže: Pogledaj post
dok Delije bježe gore...

ne želim otvarati nikakvu raspravu samo se zahvaliti svim starijim pripadnicima BBB-a (i ostalim skupinama) koji su nakon 13/5 obranili domovinu kako bih ja sada u njoj živio slobodno.

hvala ljudi...
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:31   #5530
http://net.hr/danas/crna-kronika/odl...parku-ribnjak/

Kakva država takvo pravosuđe...
__________________
"Welcome to the place that once used to be Udine. Take the first exit left towards Venice and pray to God no italian club will draw Dinamo next time."
La gazzeta della sport
šalabajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:50   #5531
Quote:
šalabajz kaže: Pogledaj post
http://i.imgur.com/TMrI0ZK.jpg

To taj četnik?
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 18:30   #5532
Ali pazite sad logiku: ako on nije krivo, nije nitko, sam je sebe propikao. Sigurno neće nastaviti dalje tražiti. Majku ti jebem dokle više
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:06   #5533
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Da to je taj. Aleksandar Koprenica, 100% Srbin-četnik iz Krnjaka!
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:49   #5534
Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
Da to je taj. Aleksandar Koprenica, 100% Srbin-četnik iz Krnjaka!
ma jok domaći dečko s bukovca
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 08:28   #5535
Uz to kaj mu je otac srbendara, bitnije za ovu sramotu je to kaj mu mater radi u odvjetničkom uredu ( neznam točno kojem).
A ako to nema veze sa presudom onda neznam kaj ima!
Plus na sve, Frano je sin poginulog hrvatskog branitelja!
A mi dečki s Laništa znamo za stigmu koja visi nad nama, djecom dragovoljaca!
__________________
"Welcome to the place that once used to be Udine. Take the first exit left towards Venice and pray to God no italian club will draw Dinamo next time."
La gazzeta della sport
šalabajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 08:46   #5536
Koliko se sjecam, stari od ubojice je bio u ono vrijeme vozac od Pupovca, podpredsjednika vlade.
Danas; ponovo Pupovac ima veliku ulogu u vladi(HDZ-ovskoj dakako) te slucaj ponovo zapinje.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:00   #5537
Vidiš, taj dio nisam znao.
Znam mu za mater koja je tajnica/službenica u nekom odvjetničkom uredu( ne kod nekog pikzibnera, neki prominentniji odvjetnik).

U svakom slučaju, SRAMOTA!
__________________
"Welcome to the place that once used to be Udine. Take the first exit left towards Venice and pray to God no italian club will draw Dinamo next time."
La gazzeta della sport
šalabajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:12   #5538
Sutra glasno i ponosno za njega
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:46   #5539
https://www.youtube.com/watch?v=9T7HAOgdiK4 pjesma ŽIVOT NAVIJAČA - BBB
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:07   #5540
A "krunska svjedokinja" odjednom tek tako promjenila iskaz, fuj, osobno znam kako je to kad izgubiš nekoga iz obitelji i ovisiš o takvim "svjedocima". Koja je to djubrad to nije normalno. pravosudne institucije ove države treba popalit a sve suce i tuiztelje smjenit jednom za svagda i onda krenit od nule.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.