Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Mislim da će vozačku titulu ove godine uzeti:
Hamilton 7 35.00%
Vettel 13 65.00%
Glasovatelji: 20. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 15:10   #81
A ti Tbi se ne nadas da ce Ferari biti prvi a u prognozi si ih stavio na prvo mesto Koja si ti komedija
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 18:24   #82
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Koja si ti komedija
Dobro jutro
Kaj ti zbilja misliš da se itko tu s tobom ozbiljno raspravlja :klap:

Kad je u pitanju rasprava Tibi vs DMW onda je jedini smisao komedija, komedija i opet komedija...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 20:45   #83
Pa ti napises komediju i bez da se raspravljas sa mnom kao ono da ce RB kazniti Rika Pa RB zeli da Rik vozi za njih jos 2 godine o kakvoj kazni ti pobogu pricas I kad bi doslo do kazne Rik bi raskino ugovor i preso bi u drugi tim.

I da mi se nismo raspravljali ti si uleteo sa "Nada je ku.... " a ti se isto nadas (da ce Ferari biti prvi) sam si sebe zajebo pa se sad tu pokusavas izvaditi a jos vise se ukopavas

Zadnje uređivanje dmw : 08.01.2017. at 21:22.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 21:40   #84
Sta mislite hoce li se ove najave oko redizajniranja Monze i Red Bull Ringa ispuniti?



http://www.f1fanatic.co.uk/wp-conten...monza-2017.jpg

Zadnje uređivanje Dorian.Gray : 09.01.2017. at 23:01.
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 06:11   #85
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa ti napises komediju i bez da se raspravljas sa mnom kao ono da ce RB kazniti Rika Pa RB zeli da Rik vozi za njih jos 2 godine o kakvoj kazni ti pobogu pricas I kad bi doslo do kazne Rik bi raskino ugovor i preso bi u drugi tim.

I da mi se nismo raspravljali ti si uleteo sa "Nada je ku.... " a ti se isto nadas (da ce Ferari biti prvi) sam si sebe zajebo pa se sad tu pokusavas izvaditi a jos vise se ukopavas
RB želi da Ricc bude kod njih dokle god im nebu zanimljiv neko drugi...a trenutno mi je itekak zanimljiv neko drugi...
Oni su se odrekli Vettela koji je četverostruki prvak, a di nebi Ricca koji ima tek 1 PP i 4 pobjede u karijeri...

Škartat će oni njega iste sekunde kad im dopizdi ili kad odluče da treba napravit mjesta za Sainza/Gaslya...
Još se bute i ti i Ricc plakali kaj nije pobegel sad na kraju ove sezone i prešel u Mercedes...

Kaj se tiče Ferraria ne nadam se ja baš ništ, ja sam napisal blesavu prognozu zato kaj volim blesave prognoze
A realno s obzirom kak vode ekipu ak Ferrari ostane u top 3 to bu ogroman uspjeh...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 13:17   #86
Kada Riku istekne ugovor onda mogu razmisljati o drugom, za sada zele da on vozi za njih jos 2 godine i tu nema nikakve kazne. Comedy Tibi.

I nisu se oni odrekli Fetela nego je i Fetel hteo otici od njih. Comedy Tibi.

Kako da pobegne sad i predje u Mecku kad je pod ugovorom? Comedy Tibi.

Quote:
Kaj se tiče Ferraria ne nadam se ja baš ništ
Ne lazi Comedy Tibi. Osim sto si ih stavio na prvo mesto jedva cekas da FIA banuje Mercedesu i RB ovjes kako bi Ferari isplivao na prvo mesto to si i napisao. Sad samo lazes i ukopavas se jos vise. Comedy Tibi.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 15:31   #87
Rešit će se oni Ricca ko i Kvijata ako ga Max krene šamarat od starta sezone...
Samo nek počne pušit od Maxa odmah od samog starta i do polovice sezone će i njega vratit u RB ko Kvijata lani...
Kvijata šupirat van, Sainza u RB, a Gaslya u STR uz Ricca...

Jebat ga Ricc je do sad previše puta gubio od momčadskih kolega, a jedini uspjeh karijere mu je ta 2014, no to se već lagano zaboravlja...
a na staroj slavi se ne živi u F1, specijalno ne kad nema nikakvih ozbiljnih rezultata uz to...

Ricc je gubio od Vergena, pa kasnije i od Kvijata u RB-u...
a i sad je nerjetko izgledao loše i kraj balavca Maxa, još ak ga Max krene redovito šamarat uz ovaj ozbiljan zajeb na team radiu bi ga se itekak mogli rešit...
Ne zato kaj je ubil nekog, nego zato kaj žele zadržat i Maxa i Sainza...jedno mjesto im jednostavno fali.

Znam da ti to zvuči blesavo i smiješno, al pitaj se di su Buemi i Vergne...

Kvijat bu na moju veliku žalost skoro pa sigurno škartan, moral bi napravit doslovce pa čudo da ostane u STR-u...

A Sainz bu do sredine sezone ili dobil ugovor sa RB-om ili odlazi iz STR-a u Ferrari/Mercedes i RB bu moral nekaj napravit da ga zadrže, a sigurno se neće ić rešavat Maxa...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 16:39   #88
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Rešit će se oni Ricca ko i Kvijata ako ga Max krene šamarat od starta sezone...
AKO, AKO... Jel ti znas sta Riku pise u ugovoru? Ne znas. Ono sto znamo je da Rik ima ugovor na 2 godine u RB I nece se Rik vracati u TR nikad vise, on moze samo napred. Ako ga za 2 godine ne bude hteo RB bice novih timova.

Quote:
Samo nek počne pušit od Maxa odmah od samog starta i do polovice sezone će i njega vratit u RB ko Kvijata lani...
Opet Comedy Tibi. To su tvoje zelje

Quote:
Kvijata šupirat van, Sainza u RB, a Gaslya u STR uz Ricca...
Ma Rika izbaciti iz F1 sta ce on tu nije mu mesto, prosecan vozac, nasamaro ga Fetel 2014 i Max prosle godine

Quote:
Jebat ga Ricc je do sad previše puta gubio od momčadskih kolega, a jedini uspjeh karijere mu je ta 2014, no to se već lagano zaboravlja...
Znaci Max ga je pobedio prosle godine WOW a gde to pise?

Quote:
Ne zato kaj je ubil nekog, nego zato kaj žele zadržat i Maxa i Sainza...jedno mjesto im jednostavno fali.
Pa to moze doci nakon te 2 godine. Sto si zapeo tako da vidis ledja Riku jos boli onaj poraz iz 2014

Quote:
Znam da ti to zvuči blesavo i smiješno, al pitaj se di su Buemi i Vergne...
Nisu u klasi Rika

Quote:
Kvijat bu na moju veliku žalost skoro pa sigurno škartan, moral bi napravit doslovce pa čudo da ostane u STR-u...
Sta ce u TR sto ne ide u drugi tim.

Quote:
A Sainz bu do sredine sezone ili dobil ugovor sa RB-om ili odlazi iz STR-a u Ferrari/Mercedes i RB bu moral nekaj napravit da ga zadrže, a sigurno se neće ić rešavat Maxa...
Pa dobro Comedy Tibi zasto su onda produzili ugovor sa Rikom na 2 godine ako ga se vec sledece zele resiti?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 18:40   #89
Jebli te ugovori...
I Kvijat je imal ugovor pa kaj, imal ga je i Rosberg pa kaj...
Jednog odjebala ekipa, drugi odjebao ekipu bez obzira na ugovore...

Neko leti iz RB-a/STR-a ove sezone i to ziher, samo je pitanje tko i koje će se rošade događat oko toga...
Max je očito zaštičen ko lički medvjed i od strane RB-a i FIA-e, tak da je on ziher siguran...svi ostali nisu.

a po hrpi toga kaj se događalo u sezoni 2016 sve skupa izgleda kao da se Riccu sapuna daska...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:02   #90
Otkud ti znas kakav je Kvjat imao ugovor? Rozberg je svojevoljno otisao.

I opet pises sta bi zeleo Comedy Tibi, sve sam ti napisao necu da se ponavljam.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 20:03   #91
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Otkud ti znas kakav je Kvjat imao ugovor? Rozberg je svojevoljno otisao.
Bokte a kakav bi to mogel imat imal je ugovor kakav imaju baš svi vozači RB-a po pitanju tog seljakanja, razlika je jedino u lovi/dužini trajanja ugovora...
U bilo kojem trenu RB može selit bilo kojeg vozača iz STR-a u RB ili obrnuto
to su mogli radit čak i sa Vettelom da su hteli, a di nebi mogli s Riccom

Kvragu jel ti jasno da njihovi vozači imaju ugovor sa RB-om koji ima dvije ekipe, dakle samim tim ih oni mogu stavit u bilo koji bolid...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 21:59   #92
Rikardo nije blesav. On je prosle godine produzio ugovor sa Red Bulom i nema sanse da tu stoji da ga ovi mogu premestiti u Toro Roso, nema sanse.

Quote:
Daniel Ricciardo signs new Red Bull despite Ferrari interest

Daniel Ricciardo has put an end to speculation linking him with a move to Ferrari, rebuffing the Italian team to stay with Red Bull until the end of 2018.

Ferrari are weighing up whether to replace Kimi Raikkonen after a year and a half of being dominated by his team-mate, Sebastian Vettel.

Ricciardo, 26, is understood to have been one of their prime targets but he has elected to stay with Red Bull, who were not prepared to release the highly-rated Australian from his contract.

Ricciardo hopes that, with new chassis regulations for next season, and the team’s design genius Adrian Newey at the helm, Red Bull will be able to fight Mercedes for the world championship.

“The only reason I would look elsewhere would be to fight for a world title,” Ricciardo said. “Unless that’s the case, it’s not really appealing to jump ship. The red stuff has been hitting headlines which I didn’t expect.

“I am with Red Bull for a couple of years beyond this one. That’s done. At Red Bull we’re getting closer to fighting for a title and that’s our aim next year.

“I was very honest when asked if I had contact with Ferrari, and I said I hadn’t. I believe I am one of the younger guys who is doing quite well. I’ll be here next year, I can confidently say that now.”

Ferrari are running out of options to replace Raikkonen, the oldest driver on the grid at 36, for next year. Sergio Perez has impressed but is committed to Force India, while the form of Valtteri Bottas, linked with a move away from Williams last year, has faded.

Ricciardo won three races in 2014, but has cut an unusually unhappy figure at times this season. After missing out on victory in Monaco due to a botched pit stop, he accused the team of “screwing him” two races in a row, frustrated that he has not yet had the chance to fight for the championship.

But with Ferrari still not making the most of their vast resources, Ricciardo decided Red Bull offered him the best chance for the next couple of years. The Scuderia last won the constructors’ championship in 2008, while Red Bull won four straight titles from 2010 to 2013.

Christian Horner, Red Bull’s team principal, said he never had any doubts Ricciardo would stay alongside 18-year-old Max Verstappen.

“We read with interest the rumours that circulate,” Horner said. “I guess if you’re Ferrari you have got a dilemma. Our drivers aren’t available.
Jel ti ovo lici da ce Rikarda seliti u Toro Roso? Comedy Tibi.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:45   #93
Jel ti kužiš kaj ti ja pričam...
Ricc je potpisao ugovor sa Red Bullom, ne RBR-om nego Red Bullom kao i svi ostali vozači.
I Red Bull ih uredno može smjestit u STR a da ne krši ugovornu obavezu, jer i dalje su u F1, i dalje imaju mjesto u bolidu i to Red Bullovom bolidu

Kaj je najluđe Toro Rosso je Red Bull, tak da čak nema ni razlike u imenu ekipe
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:47   #94
Force India prošla sve crash testove

Nije li ovo malo prerano
Kvragu kak to da je FI prva koja je prošla crash testove, to bi valjda značilo i da je njihov bolid praktički pa potpuno spreman već sad
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 00:50   #95
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Force India prošla sve crash testove



Nije li ovo malo prerano

Kvragu kak to da je FI prva koja je prošla crash testove, to bi valjda značilo i da je njihov bolid praktički pa potpuno spreman već sad


A mozda nemaju para za novi, pa koriste stari?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 09:25   #96
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
A mozda nemaju para za novi, pa koriste stari?
Kak bi koristili stari s obzirom na promjenu pravila ?
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 09:59   #97
Sta nije da samo sasiju salju na crash test? Ako da, moze momcad s malo love sav taj ostatak lako utrositi dalje usavrsavajuci aero dijelove.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:11   #98
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Jel ti kužiš kaj ti ja pričam...
Ricc je potpisao ugovor sa Red Bullom, ne RBR-om nego Red Bullom kao i svi ostali vozači.
I Red Bull ih uredno može smjestit u STR a da ne krši ugovornu obavezu, jer i dalje su u F1, i dalje imaju mjesto u bolidu i to Red Bullovom bolidu

Kaj je najluđe Toro Rosso je Red Bull, tak da čak nema ni razlike u imenu ekipe


Comedy Tibi sve sam ti napiso necu da se ponavljam a ti posto si kazes ziher siguran da ce Rika seliti u TR evo ja i ti smo se upravo kladili u virtuelnu pivu kad u avatar i potpis ne smes
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:26   #99
Quote:
Što se tiče novog bolida, kodnog imena 668, Marchionne otkriva:

“Izgleda da stvari idu dobro. Brojevi pokazuju da je motor dobar. Ali, ovaj put ne padam na to. Idemo vidjeti što će se dogoditi kada iziđe na stazu. No, dečki rade enormno velik posao.”
O sasiji ni reci, kanda ce opet biti zajeb.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 14:09   #100
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kak bi koristili stari s obzirom na promjenu pravila ?


Zayebavam se..
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.