Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2009., 05:31   #221
meni dosada to nikako nije pasalo, iako je dragi naravno stalno za...njemu je to super...i onda kad me onak lijpo zamoli, nemrem a da ne probam opet i opet... i eto noćas sam napokon uspjela uživati u tome i svršiti, još uvijek nemrem vjerovat
uz malu pomoć našeg dobrog frenda durex lubrikanta
Leontina.. is offline  
Old 08.11.2009., 09:24   #222
nikad nisan probala, al mi nije napeto. moj dragi, hvala bogu, nije za to tako da ga neću nagovarat da mu se slučajno ne svidi, al nakon par pročitanih postova postova, možda jednog dana
__________________
"Skijanje je moderna verzija Sizifa" Frederick Beigbeder
barbie_girl333 is offline  
Old 08.11.2009., 09:53   #223
Kad muskarac zna kako se to radi onda je primanje njegovog kurca u guzu cisti uzitak.
tea83 is offline  
Old 08.11.2009., 11:09   #224
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Kad muskarac zna kako se to radi onda je primanje njegovog kurca u guzu cisti uzitak.
iako mislim da je više do žene - kad žena zna kako primiti
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 08.11.2009., 12:41   #225
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
iako mislim da je više do žene - kad žena zna kako primiti
ja ipak mislim da je vise do frajera... treba znat dobro pripremit sve i onda lagano krenut kako bi to poslije bilo do jaja
crni macor is offline  
Old 08.11.2009., 14:28   #226
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Kad muskarac zna kako se to radi onda je to cisti uzitak.

Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
iako mislim da je više do žene -
Žena će teško držati kontrolu kvalitete, s nepažljivim i neotesanim muškardinom.
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Old 08.11.2009., 15:37   #227
Ja ne znam sta je tu cudno, ali ja koliko se sjecam svaka je uzivala kad sam joj tijekom seksa stavio prst u guzu onako neprimjetno ali ne duboko, jer je vise stimulativno samo na ulazu u guzu. Orgazam je bio dva puta zesci kod svake kada je duplo popunjena.
Sto se tice samoga snosaja preko guze i to ide ali treba zenskicu naviknuti prvo sa prsticem pa kada vidi da je to fino onda to bude spontano.

Decki probajte, ima curice da se upiske od uzitka.
Karanana is offline  
Old 08.11.2009., 15:44   #228
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
iako mislim da je više do žene - kad žena zna kako primiti
ma da, baš me zanima kako bi tebi bilo, ako muškarac ne zna što radi, može ona biti majstorica- ništa od toga

još nisi naučio tko koga jebe u ovoj priči
smijeh is offline  
Old 08.11.2009., 21:06   #229
ne dam ni blizu osjećaj boli i užitka? onda ja radje biram samo osjećaj užitka tijekom normalnog seksa
__________________
http://waitwhat.co/
superlight is offline  
Old 08.11.2009., 22:43   #230
hmmmm..probala..i kaj ja znam..tak tak...mogu opet ....nije bed.... al sad da mi je to nesto vau nije ipak je muska G tocka u guzi,a nama curama je u pici..tako da.....
moonlos is offline  
Old 08.11.2009., 22:56   #231
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...

neću ni komentirati... ali se slažem...
FuegoVerde is offline  
Old 09.11.2009., 01:04   #232
E ovak je to kod mene i ljubavnice. Povremeno si ona poželi, ali ako nije spremna, zaboravi. Mora strasno željeti. Prazna guza, bez dreka se podrazumijeva, podmazati prstom kružić izvana i malo ulaz unutra. Hidratantna krema, ništa posebno. Podmazati i pimpača, barem do polovice, glavić obilnije. Potom ga prisloniš na otvor i počneš lagani pritisak, na bi li se kružni mišić otvorio. Ona surađuje, natiče se kolko joj bol dopušta, daje upute i glasovne signale o intenzitetu akcije. Kad joj konačno uđe, treba joj bar minuta mirovanja, kako bi prošla bol od penetracije. Signalizira ili jednostavno reče, daj sad polako ili tak nešto. Ponekad joj stavimo kuglice ili mali dildač u picu, ja pumpam, ona masira klitić jednom drugom kremom, želeom s peckavim efektom. Ti su joj orgazmi stravični. Uopće ju ne smeta što se čuje kroz tri kvarta. Poslije veli da je tek tako " stvarno izjebana!" Na kraju ja svršim u picu, pošto ga prije operem. Ne valja miješati picu poslije guze !
Mc Ozy is offline  
Old 09.11.2009., 01:06   #233
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
E ovak je to kod mene i ljubavnice. Povremeno si ona poželi, ali ako nije spremna, zaboravi. Mora strasno željeti. Prazna guza, bez dreka se podrazumijeva, podmazati prstom kružić izvana i malo ulaz unutra. Hidratantna krema, ništa posebno. Podmazati i pimpača, barem do polovice, glavić obilnije. Potom ga prisloniš na otvor i počneš lagani pritisak, na bi li se kružni mišić otvorio. Ona surađuje, natiče se kolko joj bol dopušta, daje upute i glasovne signale o intenzitetu akcije. Kad joj konačno uđe, treba joj bar minuta mirovanja, kako bi prošla bol od penetracije. Signalizira ili jednostavno reče, daj sad polako ili tak nešto. Ponekad joj stavimo kuglice ili mali dildač u picu, ja pumpam, ona masira klitić jednom drugom kremom, želeom s peckavim efektom. Ti su joj orgazmi stravični. Uopće ju ne smeta što se čuje kroz tri kvarta. Poslije veli da je tek tako " stvarno izjebana!" Na kraju ja svršim u picu, pošto ga prije operem. Ne valja miješati picu poslije guze !
možeš se baviti pisanjem erotskih pričica... napalio si me...
FuegoVerde is offline  
Old 09.11.2009., 01:27   #234
Quote:
FuegoVerde kaže: Pogledaj post
možeš se baviti pisanjem erotskih pričica... napalio si me...
Ha samo sam zdravo seljački opisao iskustvo, kako bi i one koje a priori odbijaju pomisao na analni sex zavirile malo i s druge strane. Inače, iskoristi tu napaljenost, da ne prođe u prazno. Realiziraj konkretno, ne nužno analno. Barem clasic. Uživaj !
Mc Ozy is offline  
Old 09.11.2009., 07:58   #235
Arrow čep (butt-plug)

Dobro se svi raspisali, al nitko nije spomenuo analni čep (butt-plug) u smislu pripreme za analni seks. Iskustva i ostalo...?? :asshole:
matelj is offline  
Old 09.11.2009., 08:05   #236
Exclamation klistiranje

Isto tako u vezi pripreme, sta je sa klistiranjem? Ima neke pumpice po sex shopovima, a cuo sam da moze i obicna gumena cijev, dok se kupa u kadi...
matelj is offline  
Old 03.04.2013., 22:11   #237
e da.. kasnim koju godinu na ovu temu ali.. imam pitanje jedno.. da li je netko imao slučaj da pri ševi u guzu na kraju izlazi ono malo smeđe... ( znate na šta mislim ) mislim, da li je to normalno ili nenormalno..????? to sam čula od nekoliko mojih drugarica da im se desilo.. pa me malo to začudilo.. jer nisam imala takav slučaj a sad me strah da dođe do tog neugodnjaka..
bubamara1991 is offline  
Old 03.04.2013., 22:17   #238
Quote:
bubamara1991 kaže: Pogledaj post
e da.. kasnim koju godinu na ovu temu ali.. imam pitanje jedno.. da li je netko imao slučaj da pri ševi u guzu na kraju izlazi ono malo smeđe... ( znate na šta mislim ) mislim, da li je to normalno ili nenormalno..????? to sam čula od nekoliko mojih drugarica da im se desilo.. pa me malo to začudilo.. jer nisam imala takav slučaj a sad me strah da dođe do tog neugodnjaka..
https://www.forum.hr/showthread.php?t=258810
Prelistaj.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 21.12.2016., 09:19   #239
Arrow

Quote:
smijeh kaže: Pogledaj post
ma da, baš me zanima kako bi tebi bilo, ako muškarac ne zna što radi, može ona biti majstorica- ništa od toga

još nisi naučio tko koga jebe u ovoj priči
Koliko nebuloza, filozofije i analnih "strucnjaka" u ovoj temi...
Ako se primatelj ne zna pripremiti (a po komentarima, lako zakljuciti da malo tko zna) onda je da, 99.9% posla na davaocu, plus upitan je krajnji produkt (aka brown yacht) ako primatelj ne razmislja o pripremi.
Ako se primatelj zna pre sexa pripremiti za analnu akciju, onda se davatelj ne mora razmisljati niti ista znati, treba ga samo zabiti, i sretna bosna, tj guza, i ono najvaznije, nema iznenadjenja
U biti, uvijek se primatelj treba pripremiti ako zeli analka, a ne da se davatelj mora razmisljati, pa to izgleda kao "izgubljeni u prijevodu", i jos se pitati da li ce biti kakvih neugodnih iznenadjenja.
intrigantni is offline  
Received Infraction
Old 21.12.2016., 09:23   #240
Kad si se već potrudio dići temu otvorenu 2009., mogao si i objasniti kakve su to pripreme nakon kojih davatelj ne mora ništa
anđeo tame is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger