Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2013., 23:43   #1541
Možda u njihovom dućanu na cvjetnom?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 09:28   #1542
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Možda u njihovom dućanu na cvjetnom?
mislila sam mozda ima u kojoj drugoj drogeriji jer mi se neda do grada samo zbog toga, ali sljedeci put kad cu bit u prolazu cu otici.
tnx
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 09:30   #1543
Cure jel zna netko koja marka (osim annyer) ima srebrnu boju za kosu?
Uvjet je da je dostupno u drogerijama ili preko neta ner nisam iz zg
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 15:58   #1544
Pozdrav cure! Da li koja od vas koristi Garnier Color Naturals, 6,34 ? Iskustva?

http://mcdn01.gittigidiyor.net/3793/...37936666_0.jpg

Hvala!
onajkojinezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 11:54   #1545
Koje boje za kosu najdulje ostanu postojane, koje se ne isperu nakon par tjedana, mjeseci?
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 22:15   #1546
Pozz!! Imam prirodno smeđu kosu i željela bih je malo posvjetliti, npr.nijansu dvije, do sad se nikad nisam farbala... Mislila sam kupit neku farbu u dmu, broj neka sedmica, tak su me savjetovali do sad da time mogu malo posvjetlit kosu, sad čekam vaše sugestije
__________________
Album
purplebird is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 11:02   #1547
Quote:
purplebird kaže: Pogledaj post
Pozz!! Imam prirodno smeđu kosu i željela bih je malo posvjetliti, npr.nijansu dvije, do sad se nikad nisam farbala... Mislila sam kupit neku farbu u dmu, broj neka sedmica, tak su me savjetovali do sad da time mogu malo posvjetlit kosu, sad čekam vaše sugestije
uzmi boju koja je 2 nijanse svijetlija od tvoje prirodne kose. imas raznih, sa zlatnim odsjajem, crvenim, pepeljaste nijanse.. ovisi kakvu zelis ?
pronadi sliku pa cemo ti reci koja je to boja
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 11:31   #1548
Molim preporuku za neku lijepu čokoladnu boju drogerijskog ranga. Naime, htjela bih da mi stvarno ispadne čokolada, a ne crna...
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 14:13   #1549
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
uzmi boju koja je 2 nijanse svijetlija od tvoje prirodne kose. imas raznih, sa zlatnim odsjajem, crvenim, pepeljaste nijanse.. ovisi kakvu zelis ?
pronadi sliku pa cemo ti reci koja je to boja

Ako uzmem neku svjetliju smeđu oće se to šta vidjet na mojoj kosi koja je tamno smeđa? Il trebam uzet neku jače svjetlu da bi dobila nijansu dvije svjetliju?
__________________
Album
purplebird is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 23:05   #1550
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za neku lijepu čokoladnu boju drogerijskog ranga. Naime, htjela bih da mi stvarno ispadne čokolada, a ne crna...
Da li stavaljaš na svoju prirodnu boju ili već ofarbanu kosu ? I najbolje je staviti slikicu sa željenom nijansom.
Čokoladna boja nije svima ista, meni je to neka lijepa topla smeđa koja ima crvenkasti odsjaj.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 11:35   #1551
Quote:
purplebird kaže: Pogledaj post
Ako uzmem neku svjetliju smeđu oće se to šta vidjet na mojoj kosi koja je tamno smeđa? Il trebam uzet neku jače svjetlu da bi dobila nijansu dvije svjetliju?
nemoj uzet svijetlo smedu, uzmi neku tamno plavu boju, farbe ionako uhvate tamnije, a opet lakse ces prepraviti ako ispadne malo svijetlije nego tamnije. uvijek mozes staviti preljev na boju

mozes za pocetak probati sa onim mousse farbama, npr loreal sublime mousse 70 (one ti isto uhvate malo tamnije). brze se ispiru pa i ako fulas not big deal
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 12:15   #1552
Evo da se i ja prikljucim ovoj molbi za pomoc pri odabiru cokoladne boje
Tretno se farbam Garnier Color&Shine bojom, broj 5.35-cokolada, i nisam zadovoljna. Boja se previse brzo ispire, i uvijek mi je svijetlija na izrastu. Inace moja prirodna boja je tamno tamno smedja, sa malo crvenog pigmenta.
Sad bih htjela neku lijepu tamno cokoladnu boju, koja ce mi po mogucnosti trajati duze od ove trenutne. Htjela bih ovako neku boju:


Ne bih htjela svijetliju od ovih, jer su mi obrve prirodno dosta tamne. Svaka pomoć je dobrodošla
Miss_Kruskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 16:54   #1553
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Da li stavaljaš na svoju prirodnu boju ili već ofarbanu kosu ? I najbolje je staviti slikicu sa željenom nijansom.
Čokoladna boja nije svima ista, meni je to neka lijepa topla smeđa koja ima crvenkasti odsjaj.
Imam farbanu kosu, ne znam koja je to boja, neki čudni mix, nije pretamna... Naime, izvukla sam par pramenova i na to stavila tamno plavu i ispalo je ružno....
Baš bi to htjela, neku toplu smeđu s crvenkastim odsjajem, obzirom da mi hladne boje ne stoje dobro.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 18:34   #1554
jel znate mozda gdje ima za kupiti roza farba za kosu ? muller ili tako nesto ?
bezimenoime is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 20:55   #1555
Quote:
bezimenoime kaže: Pogledaj post
jel znate mozda gdje ima za kupiti roza farba za kosu ? muller ili tako nesto ?
Ja sam ju viđala u mileru, od loreala ja mislim
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 21:05   #1556
Imam pitanje
Prirodna kosa mi je pepeljasto plava/tamnoplava, neka sedmica. Trenutna boja kose je plava plava, baby plava koja počinje vuči na bijelo što mi se ne sviđa baš. Radim samo pramenove na izrastu, a ostatak boje na kosi je još od prijašnjih farbi. E sad... Našla sam lijepu boju, perfect mousse 800. Našla sam sliku na netu neke cure kak se ofarbala s tom bojom i super ispadne. A i + je što liči na moju prirodnu boju. Koji bi bio postupak bojanja? Jasno mi je da bi se boja vjerojatno brzo isprala pa da bih se morala više puta farbati u mj dana.Jel netko tak radio pa da mi bolje objasni? Hvala
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 10:43   #1557
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Imam farbanu kosu, ne znam koja je to boja, neki čudni mix, nije pretamna... Naime, izvukla sam par pramenova i na to stavila tamno plavu i ispalo je ružno....
Baš bi to htjela, neku toplu smeđu s crvenkastim odsjajem, obzirom da mi hladne boje ne stoje dobro.
ne znam da li imaš pristup Keune bojama, ali ima ih u DM-u pa ti oni imaju čoko nijanse 5.35 i 7.35.
Ako želiš nešto između pomiješaš ih u omjeru 50:50 i dobiješ 6.35. 6 % hidrogen bi ti bio dovoljan.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 10:45   #1558
Quote:
bezimenoime kaže: Pogledaj post
jel znate mozda gdje ima za kupiti roza farba za kosu ? muller ili tako nesto ?
Ako ciljaš na to da baš dobiješ roza nijansu kose, znaš da to možeš dobiti samo preko blajhane kose ?
na prirodnu kosu neće uhvatiti, osim ako nije svijetlo plava. odnosno uhvatit će, ali neće to biti roza.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 15:48   #1559
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
ne znam da li imaš pristup Keune bojama, ali ima ih u DM-u pa ti oni imaju čoko nijanse 5.35 i 7.35.
Ako želiš nešto između pomiješaš ih u omjeru 50:50 i dobiješ 6.35. 6 % hidrogen bi ti bio dovoljan.
Puno hvala!
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 12:03   #1560
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ako ciljaš na to da baš dobiješ roza nijansu kose, znaš da to možeš dobiti samo preko blajhane kose ?
na prirodnu kosu neće uhvatiti, osim ako nije svijetlo plava. odnosno uhvatit će, ali neće to biti roza.
plava mi je kosa jako
i trazila sam u mulleru i nisam nasla osim nekog spreja glupog koji mi je sam sljepio kosu
bezimenoime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.