Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2015., 19:27   #221
@Wellisia

Dobro ti kaže frendica, i mene su te s tvog prvog link uzasno nazuljale iza, ali i naprijed urezivale su mi se u palac, uglavnom najneudobnija obuća ikad. Ali su mi zato ove sa trećeg linka super udobne, imam plave i bijele, u njima sam po cijele dane. I jako lijepo noga izgleda u njima, po meni puno bolje nego u ovim prvima.
malipavijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 19:58   #222
Ajmeeee... A te s prvog linka su mi najjjj...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:21   #223
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Ajmeeee... A te s prvog linka su mi najjjj...
Imam te s prvog linka i super su mi, nisu me posebno nažuljale. Ali uzela sam broj veće nego inače što nosim njihovu obuću. Znači, čizme, cipele, balerinke i japanke imam 40, ove sam bome morala uzet 41. Znam zvuči grozno 41, ali nemam problema sa žuljanjem.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 06:21   #224
Ja sam prošle godine probala broj koji inače nosim u jednom dućanu, bile su zadnji par ali je desna bila toliko razvaljena od probavanja da mi se činilo kao da je dva broja veća od lijeve koja mi je bila tako, skoro pa na knap...
Super da si napisala, probat ću i broj veće.
Problem je između ostalog, što u ponudi za ovu god na njihovim službenim stranicama ne vidim baš neke lijepe, odnosno meni se ne sviđaju ni jedne, sa remenčićima iza... Vidjet ćemo...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 08:24   #225
wellisia, ja imam jako slične ovima s prvog linka, ove i uzela sam 40, koji imam i hilfiger čizme. iskreno, meni su odlične, super udobne, baš same riječi pohvale imam. a inače uopće skoro ne nosim sandale jer me sve žuljaju....
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:00   #226
OK, tnx! Aliiiii... na netu nemaju ništa slično u ponudi... Nadam se da će nekim čudom kod nas ipak biti... A možda je još uvijek dosta rano pa apdejtaju stranicu... Nadam se da je tako...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 14:27   #227
Jesu li viđene ove sandale igdje u Zg?

Kad kreću prva sniženja u TH?
Ne naručuju mi se preko neta jer je poštarina 9 funti, a 10 centi fali do besplatne. Što u TH šopu uzeti za par funti?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 19:47   #228
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Jesu li viđene ove sandale igdje u Zg?

Kad kreću prva sniženja u TH?
Ne naručuju mi se preko neta jer je poštarina 9 funti, a 10 centi fali do besplatne. Što u TH šopu uzeti za par funti?
Zar oni uopće dostavljaju u Hrvatsku?
I iznad koliko im je to besplatna poštarina?

Ja ništa ne pronalazim na ovoj njihovoj europskoj stranici.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 19:58   #229
Od kad smo u EU shippaju, ja sam baš sinoć naručila.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 20:05   #230
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Od kad smo u EU shippaju, ja sam baš sinoć naručila.
I koliko je poštarina?

Ja sam prije Božića naručila sa one poljske efootwear.eu stranice, sad vidim da je kod njih 15 eura. I zaboravila sam bila koliko je poštarina. Ali sam imlala neko "čudno" iskustvo s njima. Napisala sam post o tom na prošloj stranici.

Edit: Našla. Na telefonu mi iz nekog razloga nije dobro radila stranica.

Zadnje uređivanje latica* : 19.04.2015. at 20:22.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 22:38   #231
Poštarina je besplatna do 1.5.! Jupi!
Inače je 9 funti za iznose ispod 100 eura. Prijavom na newsletter dobije se i kod za 10% popusta za prvu kupnju.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 08:33   #232
Jel zna netko gdje ima za kupiti njihovih zlatnih balerinki na gumu (savinute su kad nisu obuvene) bez mašnice? Može i online shop. Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 16:19   #233
pozdrav, zna li itko koliko često im se stvari vrate u prodaju? konkretno, imam jedne wedgesice koje pikiram i sad više nema mog broja pa me zanima postoji li mogućnost da se vrati ako su na sale-u ili da se odlučim za neke druge?
Puno hvala
nase is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 21:14   #234
Koja kurirska služba dostavlja za nas? Piše UPS, al svaki put kad sam naručivala s River Islanda pisalo je UPS i na kraju došlo obično Poštom.
Problem je u tome što će mi naručeno stići baš kad me neće biti doma pa da znam koga kontaktirati.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 09:03   #235
Nisam bila doma kad su stigle, ali očito UPS ima ugovor s našom poštom jer sam cipele od soma kuna našla pred kućom na stepenicama. Sreća pa sam ih našla. Bez potpisivanja, bez ičega. Ok mi je što mi moj poštar donosi sitnice tipa lakovi za nokte da ne moram u poštu, ali za nešto ovako skupo bi bio red da ostavi cedulju. No znam da su njemu paketi samo paketi i neće on razmišljat što je meni vrijedno, a što ne, pa nosi ili sve ili ništa.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 09:53   #236
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Nisam bila doma kad su stigle, ali očito UPS ima ugovor s našom poštom jer sam cipele od soma kuna našla pred kućom na stepenicama. Sreća pa sam ih našla.
Tako sam i ja zaključila. Hvala na odgovoru. Meni pak poštar baš ništa ne nosi doma, za sve dobivam papirić, što mi je i draže jer sam bar sigurna.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 09:25   #237
jesu li možda viđene igdje u Hrvatskoj broj 38??
idealan bi bio zg..
hellvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 12:16   #238
Pa toga uvijek ima u The Coreu, imaš ga u Areni. A ima i Hilfiger dućan cipela u Kaptol centru. Vjerujem da bi oni trebali imat.
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 09:45   #239
Quote:
YellowPoppy kaže: Pogledaj post
Pa toga uvijek ima u The Coreu, imaš ga u Areni. A ima i Hilfiger dućan cipela u Kaptol centru. Vjerujem da bi oni trebali imat.
bila sam u Kaptol centru, tamo nema te boje, a ni drugih boja 38..
problem je da ih imaju svugdje, samo nemaju moj broj..
pa sam mislila ako je netko slučajno isprobavao nedavno i vidio da imaju baš 38 da prišapne..
hellvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:54   #240
A možda Humanic? Oni imaju Hilfiger. Nadam se da ćeš ih naći.
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.