Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2014., 17:57   #3081
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
A carina?
u zadje ni ne traze racun nego carine po iznosu koji pise na onoj carinskoj deklaraciji na vanjskoj strani racuna (a tamo ne pise shipping). a u posiljci racun bude bez kakvih iznosa tako da posiljku niti ne otvaraju (barem moja freska iskustva).

uostalom pravite se lude da je shipping bio free.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 22:21   #3082
Quote:
mirna_nemirna kaže: Pogledaj post
Šiping nije toliko strašan kad se naručuje direktno, pogotovo ako s nekim dijeliš.
zasad nisam mislila narucivat ne znam koliko stvari, nego samo 1- gornji dio kostima. a za to mi se ne isplati placat postarinu.. tj ne mogu rec ne isplati, vise da je glupo ako postoji druga opcija

a i carina je tu..

al ako dodje do tog da naurucim sama, ili po pola s nekom curom, onda cu uzet vise stvari.. nisam razmisljala o toj opciji
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 12:00   #3083
Bok

ja bih naručila jedan grudnjak pa ako je netko zainteresiran da skupa naručimo ?
hvala
tija54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 21:28   #3084
Quote:
mirna_nemirna kaže: Pogledaj post
Šiping nije toliko strašan kad se naručuje direktno, pogotovo ako s nekim dijeliš.
kolko im je shipping??
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 21:31   #3085
Ja mislim da ponekad imaju free shipping... Ali nisam 100% sigurna...
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 14:07   #3086
Quote:
Precious Soul kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ponekad imaju free shipping... Ali nisam 100% sigurna...
Ja mislim da se to uvijek odnosilo samo na USA
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 14:33   #3087
da samo na USA, najisplativije je da se nađe nekog iz USA da on narući pa pošalje u hr..to su cure radile, više njih napravi naruđbu, mislim da je forumašica SPY ili tako nešto naručivala za nas rvate:-)
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 08:38   #3088
jel ima tu neko iz usa preko koga ste naručivale? vidjela sam da spominjete TheSpy, ali ona nije aktivna od 6. mj prošle godine . hvala puno
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 13:33   #3089
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
jel ima tu neko iz usa preko koga ste naručivale? vidjela sam da spominjete TheSpy, ali ona nije aktivna od 6. mj prošle godine . hvala puno
Da, nažalost, TheSpy nije aktivna odavno, ja sam preko nje naručila i sve je super prošlo. Sad se nadam da će se pojaviti netko iz USA, možda da odemo na Dijasporu tražiti
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 16:18   #3090
Ja idem idući tjedan u USA, ali ne mogu se vraćati sa 50 grudnjaka nazad (sama ću ih kupiti barem 10). Da se vraćam s muzem kako sam planirala, kupila bih vam ja, ali ovako neću moć.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 16:38   #3091
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja idem idući tjedan u USA, ali ne mogu se vraćati sa 50 grudnjaka nazad (sama ću ih kupiti barem 10). Da se vraćam s muzem kako sam planirala, kupila bih vam ja, ali ovako neću moć.
Ma ja ionako ne bih ništa naručivala, dok ne budu prava sniženja. Blago ti se, lijepo se provedi
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 16:45   #3092
Hvala! Ma i lutrija je to jer nemaju oni u svakom ducanu sve sto ima na webu. Kad sam ja njega poslala zadnji put nisu imali ništa od onog sto sam mu naručila pa mi je on izabrao nešto drugo u mom broju. Sve ovisi koliko je dućan velik i prometan. Sad slijecem u Miamiu i imam jedan cijeli dan prije nego se ukrcam na brod pa se čak mislim da nađem sama dućan i izaberem u miru.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 16:55   #3093
Pa da,mogu misliti koji je to doživljaj biti u njihovoj trgovini. Zapravo, meni se više sviđa ta njihova reklama i šarenilo, nego sam veš.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 01:20   #3094
Evo ja sam prije tri dana posjetila njihov ducan u San Juanu (Portorico) i to je bilo vise od dozivljaja.
Dakle, ducan je ogroman, usla unutra, sve prodavacice imaju one mikrofone na glavi, zena dosla, pitala me kako mi moze pomoci. Prvenstveno sam dosla kupiti kupace jer doma imam strasnih problema s tim buduci da sam dosta sitna, a imam povelike . Kod nas sam 75D uglavnom i trazila sam njihov 34 D. Zena je izvukla metar, rekla mi da dignem ruke , izmjerila me i rekla da po njoj nosim 32DD. Pitala me koju boju zelim, izvukla dva kupaca i naravno oba su mi bila taman. :S Nakon toga sam jos kupila jedan grudnjak , rekla sam joj da hocu cvrst grudnjak koji nema Push up i debele spuzve jer mi to stvarno ne treba i da mi po mogucnosti smanji grudi vizualno za broj. Zena je kimnula, izvukla grudnjak i naravno, bio mi je taman. To mi se u Hrvatskoj nikad nije dogodilo, kupaci znam traziti i po dva mjeseca jer u mom broju imaju samo badice za babe sa gacama do pupka, a grudnjaka obicno isprobam 20 prije nego kupim jedan i obicno za njega dam oko 400 kn. Nikad nisam imala ovakav grudnjak, cak mi drzi i bez naramenica!
Jos sam si kupila dvoje tange i izasla van jer bi bila u stanju tamo potrosit 1000$. Nije jeftino, da se razumijemo, kupaci su bili gornji dio 45$, donji 25$, grudnjak je bio 55$, tange oko 12$ svake. Potrosila sam 200$ za ovih 5 stvari sto nije malo, ako si mozes kupit badic u New Yorkeru ili Calzedoniji, ali sa mnom to nije slucaj pa mislim da sam super prosla. Definitivno ne kupujem vise ves kod nas, mm je bar jednom godisnje u USA, sad znam tocan broj i model kakav mi stoji i kupovat ce mi on jednom godisnje za sezonu. Ma cak bih si i narucila online i platila postarinu kad mi ovako dobro stoji.
Kvaliteta je odlicna, ovaj koji imam od prosle god je u savrsenom stanju (kupala sam se u njemu tridesetak puta dosad). Eto, ako sam nekom pomogla, drago mi je.

E, da, badic od prosle god je 34DD i isto mi je dobar, ali se iza veze. Probala sam i 34D i isto su mi bili ok, tako da zapravo ekvivalent nasem 75D jest 34D. Cak i za badice, jedino sto ako badic ima puno spuzve znaju kosarice bit manje. Ja sam zato trazila modele sa tanjom spuzvom.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 00:33   #3095
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Evo ja sam prije tri dana posjetila njihov ducan u San Juanu (Portorico) i to je bilo vise od dozivljaja.
Dakle, ducan je ogroman, usla unutra, sve prodavacice imaju one mikrofone na glavi, zena dosla, pitala me kako mi moze pomoci. Prvenstveno sam dosla kupiti kupace jer doma imam strasnih problema s tim buduci da sam dosta sitna, a imam povelike . Kod nas sam 75D uglavnom i trazila sam njihov 34 D. Zena je izvukla metar, rekla mi da dignem ruke , izmjerila me i rekla da po njoj nosim 32DD. Pitala me koju boju zelim, izvukla dva kupaca i naravno oba su mi bila taman. :S Nakon toga sam jos kupila jedan grudnjak , rekla sam joj da hocu cvrst grudnjak koji nema Push up i debele spuzve jer mi to stvarno ne treba i da mi po mogucnosti smanji grudi vizualno za broj. Zena je kimnula, izvukla grudnjak i naravno, bio mi je taman. To mi se u Hrvatskoj nikad nije dogodilo, kupaci znam traziti i po dva mjeseca jer u mom broju imaju samo badice za babe sa gacama do pupka, a grudnjaka obicno isprobam 20 prije nego kupim jedan i obicno za njega dam oko 400 kn. Nikad nisam imala ovakav grudnjak, cak mi drzi i bez naramenica!
Jos sam si kupila dvoje tange i izasla van jer bi bila u stanju tamo potrosit 1000$. Nije jeftino, da se razumijemo, kupaci su bili gornji dio 45$, donji 25$, grudnjak je bio 55$, tange oko 12$ svake. Potrosila sam 200$ za ovih 5 stvari sto nije malo, ako si mozes kupit badic u New Yorkeru ili Calzedoniji, ali sa mnom to nije slucaj pa mislim da sam super prosla. Definitivno ne kupujem vise ves kod nas, mm je bar jednom godisnje u USA, sad znam tocan broj i model kakav mi stoji i kupovat ce mi on jednom godisnje za sezonu. Ma cak bih si i narucila online i platila postarinu kad mi ovako dobro stoji.
Kvaliteta je odlicna, ovaj koji imam od prosle god je u savrsenom stanju (kupala sam se u njemu tridesetak puta dosad). Eto, ako sam nekom pomogla, drago mi je.

E, da, badic od prosle god je 34DD i isto mi je dobar, ali se iza veze. Probala sam i 34D i isto su mi bili ok, tako da zapravo ekvivalent nasem 75D jest 34D. Cak i za badice, jedino sto ako badic ima puno spuzve znaju kosarice bit manje. Ja sam zato trazila modele sa tanjom spuzvom.

Joj, zavidim ti
Nisu ni u Calzedoniji cijene nešto puno manje, dapače
Ali VS je ipak VS
Aphrodite Venus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:25   #3096
Pozdrav cure,

Ja mislim naručiti badiće sa VSa u 5-om mjesecu i bila bi presretna kada bi još neka od vas htjela samnom, pa da podjelimo shipping.
So... ako ima vas koji isto želite nešto naručiti sa njihove stranice slobodno se javite da podjelimo troškove
__________________
It's not true i had nothing on. I had the radio on ! ;)
Sugar_blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 16:24   #3097
Victoria's secret

Cure treba mi savjet.. Sve grudnjake od VS imam 34D a po mjerama sam
Ispadala 34C tako da sam taj prvi narucila 34C i ne mogu nositi.. U glavnom sada sam trudna i cice su mi nabujale i jos ce, a bradavice su mi na samom rubu grudnjaka. Uzela sam sad jedan kupaci 34DD i 2 pamucna grudnjaka ali razmisljam da uzmem jos jedan kupaci 36D jer nemaju 34DD a ne mogu ih docekati bez da opet ne narucim.
Imam novi grudnjak iz HMa 80D koji mi vec sad izgleda ko push up a nije, obican bez naramenica.
Molim vas savjet?

Zadnje uređivanje Aerin : 24.04.2014. at 16:37.
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 09:37   #3098
A to ti je sve lutrija, ja imam jedan od lani 34 DD i nosiv mi je, ali ima dosta debelu spužvu i na knap mi je. A ove koje sam sad uzela su 34 D i ok su mi. Ali iz iskustva iz trudnoće moj savjet ti je da ne kupuješ sad badic iz VS-a jer će ti cice još rast ( ja sm došla na 80F, a inače nosim 75D).


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 10:11   #3099
Mislis da ce jos rast? Ajme meni.. U 21om tt sam i nisu mi puno narasle. Kupat-suncat cu se 5-6-7 u 8om ne vjerujem jer moram kraj 8og rodit a mozda se pocnem i otvarat.. 80F
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 12:08   #3100
Ja sam prije neki dan vec postavila pitanje vezano za sajt Victoria Secret,a nisam vidjela da postoji ta tema.Zanima me koliko se plaća carina i sl. ? Ako nešto košta npr.20 eura, koliko se dodatno mora platiti poštarina i sl. ? Koliko je shipping?
I ne mislim samo na donje rublje nego na ovaj sajt dje ima svega http://www.victoriassecret.com/
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️

Zadnje uređivanje SmicaZavukotija : 25.04.2014. at 12:15.
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.