Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2007., 15:49   #221
Quote:
fashiongirl kaže: Pogledaj post
u mailu posaljes cvv broj od kreditne

U mailu???
Drugo je kad ti u security obrascu utipkas svoj cvv kod, i kad ga saljes svima na uvid u mailu!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 19:05   #222
koliko je sigurno uclaniti se na e bay?bojim se da mi netko ne hakne broj kartice il sta ja znam cega..
biberon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:44   #223
Quote:
biberon kaže: Pogledaj post
koliko je sigurno uclaniti se na e bay?bojim se da mi netko ne hakne broj kartice il sta ja znam cega..
Neće ti nitko ništa haknut.
Uzmeš takvu karticu s koje se može skinut onoliko love koliko na njoj ima. Stavljaš svaki put na karticu onoliko koliko ti treba za određenu stvar s eBaya, i onda ti nema tko šta haknut ako ne može u minus.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:45   #224
Quote:
Parah. kaže: Pogledaj post
Neće ti nitko ništa haknut.
nikad ne znas..
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:46   #225
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
nikad ne znas..
Istina. Ali se osiguraš s karticom kojoj ne možeš nabit minus.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 20:45   #226
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
nikad ne znas..
sa e-bayom samo pozitivna iskustva, i to već godinama
nemaš brige....
__________________
You've got the love
Perfect mistake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:00   #227
i ja sam se upustila u on line shoping naručivši danas sa www.figleaves.com
sportski grudnjak.
cijena sa dostavom je 30 gbp.
jel naručivao tko od njih i koliko mogu očekivati troškova carine itd.

tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:27   #228
Zanima me je li netko kupovao na dolje navedenim stranicama i kakva je procedura sa dostavom u lijepu našu,problemi sa odabirom veličine i sl..svi savjeti dobrodošli...
http://www.saksfifthavenue.com
http://www1.yoox.com
http://www.raffaello-network.com
http://www.eluxury.com

pročitao sam malo prijašnje postove i ljudi spominju krađe na carini,čudne procijene vrijednosti robe i sl..jel netko naručivao neke skuplje stvari,recimo ja bih za početak naručio jednu stvar čisto da upoznam proceduru,jednu košulju za 230 eura..pa sad jel mislite da bi to došlo u moje ruke ili nam je država totalna pušiona...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:50   #229
Raffaello se cini jako dobar. Ovako nabrzinu:
Dostava je brza preko UPS ili DHL kurira.
Postarina je mala - €9.90 i oni placaju troskove carinjenja. Cijena koju vidis je krajnja cijena za kupca. To je moguce i za Hrvatsku, jer prodavac stavlja na posiljku ovu oznaku i trosak carinskih davanja i PDV-a ide njemu na trosak.

Velicine obuce je nemoguce reci. Svaka firma ima svoje kalupe. Najbolje je otici na Zappos i tamo pogledati sto kazu kupci za tocnost velicina.

Saks i Eluxury ne isporucuju u Hrvatsku. Pogledaj malo FAQ ili help stranice.

Edit: Naravno da ces dobiti narucenu posiljku. Procitaj na linku zadnji dio oko pracenja posiljke. Dobijes tracking number i na stranicama UPS-a sve pratis.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 23:26   #230
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Raffaello se cini jako dobar. Ovako nabrzinu:
Dostava je brza preko UPS ili DHL kurira.
Postarina je mala - €9.90 i oni placaju troskove carinjenja. Cijena koju vidis je krajnja cijena za kupca. To je moguce i za Hrvatsku, jer prodavac stavlja na posiljku ovu oznaku i trosak carinskih davanja i PDV-a ide njemu na trosak.

Velicine obuce je nemoguce reci. Svaka firma ima svoje kalupe. Najbolje je otici na Zappos i tamo pogledati sto kazu kupci za tocnost velicina.

Saks i Eluxury ne isporucuju u Hrvatsku. Pogledaj malo FAQ ili help stranice.

Edit: Naravno da ces dobiti narucenu posiljku. Procitaj na linku zadnji dio oko pracenja posiljke. Dobijes tracking number i na stranicama UPS-a sve pratis.
hvala,eto probat ću pa javim što i kako je bilo...
odlično je što nema carine,tako da je cijena identična onoj u trgovinama u HR,samo što je izbor puno veći...a imaju i neke proizvode na rasprodaji...
inače jel to iz iskustva govoriš ili samo na temelju onoga što piše?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:27   #231
ima netko komentar za www.yoox.com ?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:27   #232
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
ima netko komentar za www.yoox.com ?
Talijanska firma, iz Bologne i prodaju barem jednu, a i vise sezona staru robu. Transport je ukljucen u cijenu, osim ako zelis ekspres dostavu - onda je doplata 29€. Dostavljaju u Hrvatsku putem UPS-a. Carinske troskove snosi kupac.

Iako oni tvrde da prodaju novu, pazljivo selektiranu robu, to nije tako.
To je skladiste ostataka koje prodaju po visokim cijenama.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 00:08   #233
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Talijanska firma, iz Bologne i prodaju barem jednu, a i vise sezona staru robu. Transport je ukljucen u cijenu, osim ako zelis ekspres dostavu - onda je doplata 29€. Dostavljaju u Hrvatsku putem UPS-a. Carinske troskove snosi kupac.

Iako oni tvrde da prodaju novu, pazljivo selektiranu robu, to nije tako.
To je skladiste ostataka koje prodaju po visokim cijenama.
skužio sam da ima starije robe,našao sam par stvari sada koje sam kupio prije par sezona,ali ako roba nije rabljena,onda me ne smeta što je od prošle ili pretprošle sezone...i dobro da je talijanska firma,blizu je
hvala na informacijama
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:01   #234
Ne znam jel ste u ovoj temi i na shopping parfema mislili al svejedno ću napisati.
Pronašla sam odličnu stranicu s povoljnim parfemima i što je najbolje firm,a je iz Hrvatske, plaća se pouzećem, znaći tek kad stigne i nema straha da će vam netko uzeti novce. Ja sam oduševljena jer imam fobije od stranica tipa ebay.

Eto pa si odite pogledat www.radioton.hr
Mallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:12   #235
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
ima netko komentar za www.yoox.com ?
kupila top od patrizie pepe preko yoox.com, platila karticom, narudzba stigla nakon 5 dana...ja zadovoljna
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:55   #236
Quote:
Mallina kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ste u ovoj temi i na shopping parfema mislili al svejedno ću napisati.
Pronašla sam odličnu stranicu s povoljnim parfemima i što je najbolje firm,a je iz Hrvatske, plaća se pouzećem, znaći tek kad stigne i nema straha da će vam netko uzeti novce. Ja sam oduševljena jer imam fobije od stranica tipa ebay.

Eto pa si odite pogledat www.radioton.hr
bar od e-baya ne trebaš fobije imati
__________________
You've got the love
Perfect mistake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:02   #237
Da li je netko kupovao na www.gulliver-kape.com ?
TNX
IvanOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:07   #238
Quote:
tyna kaže: Pogledaj post
i ja sam se upustila u on line shoping naručivši danas sa www.figleaves.com
sportski grudnjak.
cijena sa dostavom je 30 gbp.
jel naručivao tko od njih i koliko mogu očekivati troškova carine itd.

Ja naručivala badić od njih. Oslobođeno bilo carnine! 2 puta sam naručivala i niti jednom nisam platila carinu. A carnina može biti negdje oko 22% od vrijednosti paketa...ali nisam baš sigurna.

A ja sam imala problem s njihovim mjerama, nisu mi odgovarale, pa sam vraćala paket. Kako je kod tebe ispalo?
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 18:05   #239
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Ja naručivala badić od njih. Oslobođeno bilo carnine! 2 puta sam naručivala i niti jednom nisam platila carinu. A carnina može biti negdje oko 22% od vrijednosti paketa...ali nisam baš sigurna.

A ja sam imala problem s njihovim mjerama, nisu mi odgovarale, pa sam vraćala paket. Kako je kod tebe ispalo?

nadam se da paketić dolazi ovih dana pa ću te izvijestiti kak je prošlo.
a kakva je procedura u slučaju vraćanja i zamjene veličine ?
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 18:43   #240
Quote:
tyna kaže: Pogledaj post
nadam se da paketić dolazi ovih dana pa ću te izvijestiti kak je prošlo.
a kakva je procedura u slučaju vraćanja i zamjene veličine ?
vrlo jednostavna. sa svojim paketom dobiješ i sve upute. smao pošalješ natrag s kodom koji ti je u paketu, a i vrate ti lovu ako odlučiš vratiti robu. sve 5, osim toga s određivanjem veličina!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.