Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2013., 22:05   #241
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:07   #242

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 00:06   #243
mnogo lajkam prezentaciju i tu direktnu poruku o tome kako iste stvari mogu izgledati potpuno drugačije ovisno o svjetlu pod kojim ih promatramo. prvo pod sepia svjetlom onda pod normalnom rasvjetom, u ovom slučaju.

lepa, šljašt robica sve 5 osim tih užasnih perika koje me podsjećaju na joan jett frizuru
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 00:15   #244
meni su rodartice bile dobre iako vidim da ih pljuju na sve strane. ja volim njihov slikarsko-DIY pristup. nemrem si pomoći. lijeno mi je slike stavljati sad ovdje


veseli me meadham kirchhoff uskoro u londri
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 21:53   #245
tako krasna prezentacija, ali meni Marc niš' ne valja
ali mi je barem taj honeyin post dao poticaj da malo bacim oko na kolekcije, što nisam stizala ovih dana nikako...i odmah mi je pogled zapeo na prvoj.
John Rocha i ja imamo neki nedefinirani odnos; neke stvari (većinom siluete) volim, neke ne, ali ova mi je kolekcija zanimljiva, dobar dio crnih komada bih nosila, a i stylinzi su dobri.



xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 18:37   #246
katrantzou mi je svake sezone sve bolja i bolja







__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 18:38   #247






__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 18:51   #248
uh, sjajno je ovo boje su sve ljepše i ljepše
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 18:57   #249
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
uh, sjajno je ovo boje su sve ljepše i ljepše
daaaaa boje su savrsene
najbolja revija od ovih koje sam dosad pogledala.
lagano kulerski geishasta, bas kako ja volim
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 19:22   #250
jos malo jedva cekam HD slike







__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 19:31   #251
krasna je katrantzou. iako ću sad dušu ogrišit i reći da mi se ne sviđa uvijek kako radi s printom (mislim da dries to radi na puno zanimljiviji način ), ovo je predivno, doista.

ja obožavam japan tako da i meni paše što je gejšasta


Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post

jel to hokusai? ili je to neki krajolik koji nema veze s valovima? uopće ne mogu dokučiti
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 19:36   #252
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
krasna je katrantzou. iako ću sad dušu ogrišit i reći da mi se ne sviđa uvijek kako radi s printom (mislim da dries to radi na puno zanimljiviji način ), ovo je predivno, doista.

jel to hokusai? ili je to neki krajolik koji nema veze s valovima? uopće ne mogu dokučiti
nebi rekla :F mislim ja ne vidim valove, ali moguce je da sam corava

dries je ipak poseban slucaj ne mozes ih jos usporedjivat
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 19:39   #253
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
mislim ja ne vidim valove, ali moguce je da sam corava
a moguće je da ja vidim ono što želim vidjeti a ne ono što je doista tamo hmmm, čini mi se da ipak nisu. vidim nekakvu cestu na desnom dijelu haljine. možda.


Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
dries je ipak poseban slucaj ne mozes ih jos usporedjivat
još?
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 19:53   #254
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
a moguće je da ja vidim ono što želim vidjeti a ne ono što je doista tamo hmmm, čini mi se da ipak nisu. vidim nekakvu cestu na desnom dijelu haljine. možda.
i ja, i tresnjin cvit livo

Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
još?
pa da, nekako mi se cini neposteno, ipak dries ima 20ak godina vise iskustva on nema vise sta ucit :F ona ima
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 20:12   #255
uspredila sam ih zbog printa koji oboje koriste. ali, da, ima vremena za učiti. bumo videli :F

dries ima cijelu štoriju, duh, filozofiju i look iza svog rada (kako sam poetična )-- ok i dvajs godina iskustva više, kako si rekla. kod mary mi se ponekad čini da samo pukne print na štagod i bog te veselio :/ nije mi se svidjelo kad sam čula njeno ime među potencialnim novim balenciaga dizajnerima. :F ne sviđa mi se ni wang, totuše. al mlada je, ima vremena da izbrusi svoj rukopis!
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 10:17   #256
J. W. Anderson
Njegova kolekcija za aktualnu zimu bila mi je možda i najdraža (naravno, uz CdG, ali nju sam već i previše ishvalila) zimska kolekcija koja je ujedno i jako nosiva, a čini mi se da će mi se J.W. Anderson nositi i iduće zime.



xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 20:15   #257
Meadham Kirchhoff- ove sezone u epizodi klasični komadi sa lakiranim twistom super je to što, čak i kad su all black and white, nema šanse da ih se zamijeni s nekim drugim rispekt! definitivno jedna od dražih njihovih kolekcija. želim te cipele







__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 20:17   #258
naravno, ne bi to bilo to da nisu bar na neki način odali počast courtney love i kinderwhore stilu :F







__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 20:43   #259
Jako volim Simone Rocha; njene igre sa tilom su mi uvijek predivne, njene cipele s prozirnim detaljima su mi nedosanjani san, a kad sam ove zime neke komade iz zadnje zimske kolekcije vidjela uživo, bila je to apsolutna ljubav: bijela vuna umotana u bijeli til, savršenstvo Nova zimska kolekcija me nije baš tako bacila u trans, ali svejedno je jako slatka, zanimljiva i apsolutno nosiva - a jedva čekam slike detalja (i već sad sam zaljubljena u bež i glitter roze cipele).



xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 20:45   #260


xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.