Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2015., 07:51   #281
Hvala za savjete oko traper haljine, mislim da ću ju uzeti
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 10:12   #282
I meni se svidja traper haljina ali je preskupa


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 14:52   #283
Ja ju jucer uzela! :klap:
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 17:06   #284
ajde ju pliz recenzirajte kad stigne!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 20:16   #285
Znači ovo je veličina 8, moja visina je 167cm.
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...

Zadnje uređivanje P.Candy : 23.03.2015. at 21:03.
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 20:21   #286
Quote:
P.Candy kaže: Pogledaj post
Znači ovo je veličina 8, moja visina je 167cm.
super ti stoji!
koliki ti je opseg prsa otprilike?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 21:05   #287
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
super ti stoji!
koliki ti je opseg prsa otprilike?
A ne znam, nemam metar, nešto manje od 90cm valjda. Al ima lufta u haljini, čini mi se da bi mogla komodno stat u broj manju, osim možda ramena, al tu me ima.
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 06:15   #288
Frupy, naravno da ću je recenzirati!

P.Candy, suuuper ti stoji! I ja sam uzela vel. 8, ali svijetli traper.
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 07:52   #289
Mene zeza nesrazmjer mjera prsa-struk, zbog moram uzet najveći broj. Valjda neće biti šlampava u struku.

EDit: uzela 16-icu.

Inače, ova etiketa na vratu me jaaako podsjeća na one "jessica" iz C&A, sjećam se da sam lani tamo vidjela slične haljinice po 280 kn.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 08:17   #290
Meni su ove haljine uzasno skupe


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 08:35   #291
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
Frupy, naravno da ću je recenzirati!
nisam ni sumnjala.
s kojeg linka si ti uzela?
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Mene zeza nesrazmjer mjera prsa-struk, zbog moram uzet najveći broj. Valjda neće biti šlampava u struku.
a mene pak trenutno zeza trbuh nakon poroda, ne usudjujem se opseg struka ni izmjeriti.
znaci, cice su mi broj vece nego inace, trbuh pet brojeva veci nego inace, bokovi dva broja veci.
ima li uopce smisla kupovati haljinicu u takvim uvjetima...?
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Meni su ove haljine uzasno skupe
nisu jeftine, zato cekam recenzije da se ne zeznem.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 12:37   #292
Ukoliko naručujete s ebaya

koliko kupujete na stranim stranicama, uključujući ebay, registrirajte se ovdje kako bi pri svakoj kupovini dobili nazad 3% od iznosa kupne. Znaci na ebates stranici kliknuti ebay, preusmjeri vas na ebay, tada obaviti kupnju i nakon dan-dva dobijete lovu na ebates balance, svaka tri mjeseca vam to prebacuju na paypal na available balance, koji vam prvog u mjesecu sjeda na racun. Jednostavno i dobro. Dodatna pitanja dobrodošla Evo linka: http://www.ebates.com/rf.do?referrer...%3D&eeid=26471
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 13:42   #293
Frupy s ovog linka sam uzela. Nemam pojma zašto sam se za taj odlučila.

Trudna foka,da, nije jeftina, pogotovo kako je dolar skočio. Al računam da bi je kod nas platila bar 50% skuplje. Kako sam kući na porodiljnom nemam vremena hodati po dućanima, ovako "uveseljavam" i oraspoložujem malo sebe zbog nespavanja.

Tartaruga, i mene zezaju mjere prsa-struk, al sam skuzila da Kinezi to rijetko kad dobro napišu pa sam gledala struk i ramena, cu već nekako ugurati.
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 13:47   #294
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
Kako sam kući na porodiljnom nemam vremena hodati po dućanima, ovako "uveseljavam" i oraspoložujem malo sebe zbog nespavanja.
I hear ya sista!

Inace, moram napisati da mi je dosla ova majica/tunika/haljina koju si ti recenzirala i preporucila i taaakooo mi je savrsena da sam uzela i drugu boju a i uzasno mi je zao sto ne mogu nigdje naci zelenu iako je kod puno sellera ima na fotkama.
ako ju netko negdje spazi, neka vice!

nema tko me nije pitao otkud je majica.
hvala ti!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 15:13   #295
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
vestidos femininos Black Ruffle Brief Party Midi Vintage pencil dress dear -lover sexy woman summer dresses vestido estampado

link







Naručena 18.2., stigla za cca 2 tjedna. Naručila sam ju za sestru koja je naš M i 170 visoka, ona je uzela L i savrseno joj stoji. Dođe joj odmah iznad koljena.

Ja sam takvu istu naručila sebi s Asosa u rujnu i platila je oko 50 eura (recenzirala sam je u rujnu, jedino se ne sjećam je li ovdje ili na temi "asos"). Materijal moje i sestrine nije isti. Moj je kvalitetniji, ali ni njezin nije loš (rastezljivi poliester). Dobro je sašivena, nije smrdila. Komunikacije sa sellerom nije bilo. Za te novce svakako preporučam!

Ima li na ebayu haljina predivna je


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 15:42   #296
Frupy Aj baš mi je drago zbog majice!
Meni još nije došla na red za nošenje

Sad me zanima jel netko ima ovo?
Zuta mi je u zadnje vrijeme.
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 10:37   #297
Bok ljudi,
da li je mozda netko naletio na ovu suknju i topic https://m.facebook.com/saptac.cipela...pe=1&source=43
Imate li link?
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 11:07   #298
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
I hear ya sista!

Inace, moram napisati da mi je dosla ova majica/tunika/haljina koju si ti recenzirala i preporucila i taaakooo mi je savrsena da sam uzela i drugu boju a i uzasno mi je zao sto ne mogu nigdje naci zelenu iako je kod puno sellera ima na fotkama.
ako ju netko negdje spazi, neka vice!

nema tko me nije pitao otkud je majica.
hvala ti!
Jao Frupy i Jež, divna mi je ova majica, super što dijelite svoje ulove...
Gledala sam par sellera pa imaju dosta različite mjere... Jeli bi na moje cice od 93 cm L bila prevelika? Ne bi baš htjela mi bude ful na knap, a i jako sam visoka, pa se bojim da bi mi M previše otišao u širinu i izgubila na dužini, ili?
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 12:46   #299
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Jao Frupy i Jež, divna mi je ova majica, super što dijelite svoje ulove...
Gledala sam par sellera pa imaju dosta različite mjere... Jeli bi na moje cice od 93 cm L bila prevelika? Ne bi baš htjela mi bude ful na knap, a i jako sam visoka, pa se bojim da bi mi M previše otišao u širinu i izgubila na dužini, ili?
evo, budem ja prva., jez neka kasnije napise svoje iskustvo.

trenutno sam u cicama 92 cm i uzela sam M.
Super mi stoji (ah, kako sam skromna), bas kao na ovim fotkama. znaci, majica se siri odozgo prema dolje, ali je materijal "tezi" pa fenomenalno pada., onako nekakva viskoza+pamuk.
i super mi je to sto se uopce nisam uznojila u njoj, a inace nosim skoro samo pamuk, ne podnosim sintetiku.

mislim da ti nece biti na knap ako uzmes M.
koliko si visoka?
ja sam 165 i stvarno mi je duga odostraga, do malo ispod koljena.

edit: ima i jeftinijih linkova, ali sam ih nasla tek nakon sto sam kupila s ovog pa ne znam jesu li jednako dobri svi selleri. evo:
http://www.ebay.com/itm/251743651880...%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/Sexy-Loose-T...item5d55cab6e7
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 13:00   #300
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
evo, budem ja prva., jez neka kasnije napise svoje iskustvo.

trenutno sam u cicama 92 cm i uzela sam M.
Super mi stoji (ah, kako sam skromna), bas kao na ovim fotkama. znaci, majica se siri odozgo prema dolje, ali je materijal "tezi" pa fenomenalno pada., onako nekakva viskoza+pamuk.
i super mi je to sto se uopce nisam uznojila u njoj, a inace nosim skoro samo pamuk, ne podnosim sintetiku.

mislim da ti nece biti na knap ako uzmes M.
koliko si visoka?
ja sam 165 i stvarno mi je duga odostraga, do malo ispod koljena.

edit: ima i jeftinijih linkova, ali sam ih nasla tek nakon sto sam kupila s ovog pa ne znam jesu li jednako dobri svi selleri. evo:
http://www.ebay.com/itm/251743651880...%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/Sexy-Loose-T...item5d55cab6e7
Hvala na brzoj informaciji...:-) 179 cm, čisto zbog toga sam mislila da bi mi L bio bolji, ali opet ne želim da visi na meni kao šator...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.