Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.05.2003., 17:32   #16
ZeLim samo jedno reci:

da su u Hrvatskoj skoro jos svi proizvodi prirodni!
S time mislim meso, krumpir, voce i povrce!
Kad odem negdje u Hrvatskoj na trznicu vidim robu koja mi lici na ono na sto treba i da lici, ima okus po onome sto treba, nije spricano pesticidima jer ga neka baba donjela iz svog vrta i gdje ne upotrebljava te stvari. I to se osjeti i po okusu.
Roba nemora preci tisuce kilometara, nemora biti u hladnjacama, nemora rast pod neprirodnim uslovima kao zagrijavanja staklenika itd.


Dok u Njemackoj VECINA hrane, u bilo kojem supermarketu nije ni blizu onim stvarima sto se kod nas prodaje!
Sve je zapakirano u vrecice u paketice, jabuka mora imati jednu odredenu velicinu da bi se uopce smjela prodavati (takvi cu zakoni). Da bi se to dostiglo mnogo neprirodnih stvari se radi.
To se osjeti i po ukusu!


Naravno da ima i prirodne hrane, BIO-proizvodi i slicno...
Ali to samo mali broj gradana kupuje, a mnostvo se hrani s onim sto se prodaje u obicnim supermarketima.
Ili k´o mi zeli reci da nase salame ne prijaju sto put bolje nego one pakirane bilo gdje na zapadu!


U ostalome... rajcica ako nije iz Nizozemske, ako je narasla u bilo koje vrtu u Njemackoj opet ne prija kao ona iz Hrvatske, jer je klima druga i kvaliteta zemlje!

Kod sve jos nije tako jako...
Ima kod nas puno straniih proizvoda, frizideri su puni raznoraznih sokova, cokolada, kakao, prasak za umake, kozmetika itd.
Masa toga! Ali one osnovne namirnice su HRVATSKE, dali iz osobnog vrta ili iz ducana. Zato sto je svjeze, nemora daleko putovati, jer je pod prirodnim uslovima naraslo, u dobroj zemlji manje vise sa dosta sunca - to se osjeti!
Lakse je napraviti dobro jelo sa takvom robom nego onom "umjetnom"! Zar me niko ne kuzi?

Reci te da niste kusali razliku izmedu naseg mesa i njemackog!
Njemacko je puno aroma, tvrdo...
Nase mekano i nekako mljac!
Rajcice... ovdje kad je rezes ima korjen kao stablo!
A u Hrvatskoj je to sve jos ok! Lici na ono nasto treba da lici!
Kolaci ovdje su kao nacrtani, skoro pa izgleda da nisu realni a kad udes u nasu slasticarnu to lici na kolac.
Juha je juha sama po sebi, nemora se dodavati neke praske i sta ja znam!
Umak za paste je ukusan! Ovdje moras uzet rajcicu iz konzerve, ma to je... bljak!
Pa cak osjetim razliku u mljecnim proizvodima!
Nisam valjda jedina koja to osjeti?
N-i-N-a is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.