Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2007., 10:24   #201
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
evo još jedna pohvala za fm parfeme i Ikomarci-a. stigao mi parfem prije pola sata, naručila u srijedu ili četvrtak. u svakom slučaju, jako sam zadovoljna
još jednom hvala drago mi je što si zadovoljna parfemima, to je najbitnije
lkomarci is offline  
Old 27.11.2007., 17:32   #202
evo još jednom popis, vidim da je link krepao

http://rapidshare.com/files/72667283/Popis.xls.html
lkomarci is offline  
Old 27.11.2007., 17:42   #203
Quote:
lkomarci kaže: Pogledaj post
evo još jednom popis, vidim da je link krepao

http://rapidshare.com/files/72667283/Popis.xls.html
Ja taj rapidshare ne mogu otvoriti...
klaunina is offline  
Old 27.11.2007., 18:35   #204
ja sam provjerio link i meni radi skroz ok. ako se nekome neće otvoriti možete mi poslati PM s e-mail adresom pa ću vam poslati
lkomarci is offline  
Old 28.11.2007., 23:08   #205
Evo, baš se moja frendica učlanila nedavno i sad mi druge frendice gledamo šta bismo i imam malu zamjerku a to je da nemate od Escade - Magnetism

Jel' će to možda doći?
__________________
x
Elektra is offline  
Old 29.11.2007., 00:34   #206
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Evo, baš se moja frendica učlanila nedavno i sad mi druge frendice gledamo šta bismo i imam malu zamjerku a to je da nemate od Escade - Magnetism

Jel' će to možda doći?
Uskoro sigurno ne. Otprilike svakih 6 mjeseci nekolicina parfema izlaze iz ponude i toliko novih ulazi. Ovaj mjesec je bila izmjena tako da nije za očekivati uskoro.

Mogli bi imati i puno više parfema u ponudi, ali onda bismo trebali nositi putne torbe sa sobom da bi nam svi testeri stali unutra
lkomarci is offline  
Old 29.11.2007., 10:44   #207
Znam ljude koji su preveslani od strane od FM. Njihova cura je fino pokupila novce, rekla poslat parfeme i zbrisala...

Tak ak sam i mislila kupiti parfem od njih - sad nema šanse.
Radije odem na www.radioton.hr i u njihovom webshopu vrlo povoljno kupim orginalne parfeme.
Mallina is offline  
Received Infraction
Old 29.11.2007., 10:46   #208
Quote:
Mallina kaže: Pogledaj post
Znam ljude koji su preveslani od strane od FM. Njihova cura je fino pokupila novce, rekla poslat parfeme i zbrisala...
Pa, valjda imaju podatke o toj curi pa se to prijavi?

I koja je to fora unaprijed davat pare nekome koga ne poznaš? Rekla bih da je to njihova glupost i naivnost. Svašta.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 29.11.2007., 11:39   #209
Slažem se s tobom da su ispali naivni. Ali koliko sam čula, ovo nije prvi put napravila i FM je obavješten o tome ali nikome ništa. Tako da, s takvom firmom ne želim ni poslovati....
Mallina is offline  
Old 29.11.2007., 13:18   #210
Quote:
Mallina kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom da su ispali naivni. Ali koliko sam čula, ovo nije prvi put napravila i FM je obavješten o tome ali nikome ništa. Tako da, s takvom firmom ne želim ni poslovati....
Zato se ovakve stvari rade samo s osobama u koje imaš povjerenje.
Ono, za svaki slučaj.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 29.11.2007., 13:37   #211
Quote:
Mallina kaže: Pogledaj post
Znam ljude koji su preveslani od strane od FM. Njihova cura je fino pokupila novce, rekla poslat parfeme i zbrisala...

Tak ak sam i mislila kupiti parfem od njih - sad nema šanse.
Radije odem na www.radioton.hr i u njihovom webshopu vrlo povoljno kupim orginalne parfeme.
Plačaš kod preuzimanja na pošti....
bedacha is offline  
Old 29.11.2007., 14:20   #212
Što se toga tiče ja sam već prije par tjedana obavijestio svoje sponzore o tome slučaju, otkrilo se tko ta osoba je, i razlog zbog čega nije poslala parfeme. Dotična studira u susjednoj zemlji tako da to još uvijek nije riješeno.

Ali zaista NIJE bistro govoriti da je FM nekoga prevario, onda u biti govoriš da sam i ja nekoga prevario time. Pa nikome se ne daje novac unaprijed, pogotovo nekome koga ne poznaš, ako imaš toliko povjerenja da nekome daješ unaprijed, onda je to na vlastitu odgovornost, pa ne može FM kontrolirati nekoliko stotina članova, to je stvar distributera i kupca na koji način će se obaviti razmjena. Aajme
lkomarci is offline  
Old 29.11.2007., 14:23   #213
Quote:
Mallina kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom da su ispali naivni. Ali koliko sam čula, ovo nije prvi put napravila i FM je obavješten o tome ali nikome ništa. Tako da, s takvom firmom ne želim ni poslovati....
Kao što sam spomenuo u postu iznad, RADI SE NA TOME. Dotična je izvan zemlje. Može se jedino tu osobu izbaciti iz FM članstva, ali onda cure nikada neće dobiti ono za što su platile. I ti ne posluješ s FIRMOM...po stoti puta, nego s distributerima, fizičkim osobama nee??
lkomarci is offline  
Old 29.11.2007., 19:50   #214
Mallina ili ninjaaa, ako otvoris hrpu accountova i popljujes nesto, a pohvalis nesto drugo, ne ispadas nimalo vjerodostojnija.
patientia is offline  
Old 29.12.2007., 13:17   #215
e, al nekaj mi nije jasno. ako fm firma (ili tko vec ) ima certifikat tih parfema, ne bi li u tom slucaju parfemi trebali biti isti? identicni?

edit: ovo pitanje sam postavila iz razloga jer netko kaze da su isti, neko kaze da nisu. ja ne osjecam razliku....
__________________
.
-ana- is offline  
Old 29.12.2007., 13:19   #216
btw, znam da su kvalitetni, upiknula sam i ja jedan, zadovoljna sam i ja ne osjecam razliku izmedju parfema kupljenog u parfumeriji i ovog fm-ovog.
__________________
.
-ana- is offline  
Old 29.12.2007., 13:24   #217
Ako je istina sto pricaju, definitivno je razlicita koncentracija. Moguce je da zato nastaje razlika u mirisu (koju samo neki osjete), a moguce je i da je maknuta pokoja nota...
patientia is offline  
Old 29.12.2007., 13:35   #218
ne kuzim to s koncentracijom, jer ako je certifikat u pitanju onda bi trebali biti identicni.
mislim, meni oni jesu isti s tim da su fm jaci, sto znaci da ipak nisu identicni.
__________________
.
-ana- is offline  
Old 29.12.2007., 13:57   #219
Navodno su FM zenski bas parfemi, a muski EDP-ovi, dok su u parfumerijama muski EDT-ovi, a zenski EDP-ovi ili EDT-ovi. Zbog te razlike nekima mogu drugacije mirisati.

A ne znam o kakvom se certifikatu radi. Moze jedna firma imati ne znam kakve certifikate, pa raditi dva slicna proizvoda koji nisu isti.
patientia is offline  
Old 29.12.2007., 13:59   #220
Evo recimo, indole:
http://en.wikipedia.org/wiki/Indole

U malim koncentracijama mirise po cvijecu, a u velikim po dreku.
patientia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.