Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2009., 21:26   #61
Copenhagen

Restoran Herman, Tivoli gardens, Kopenhagen



















Fali jedno glavno jelo i dio drugog glavnog jela, ali nisu mi bas nesto ispale te fotke, pa mi mrsko da stavljam. Takodje fali i desert uz kafu koji smo dobili i razne vrste kruhova.
Kujna je danska, novoprotumacena. Toplo preporucujem!
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 12:44   #62
Ajme, Cannelle (to ti je cimet na francuskom ), divne su ti ove fotke! Ove neke su totalno profi! Kojim aparatom slikas (mozes i na PM)...

Sto se tice restaca, mozes probati i kod Hélène Darroze u istoimenom restoranu u ulici Assas na Saint-Germain-des-Prés, ili njezin bistro "Toustem" (rue de l'Hôtel Colbert u 5. arondismanu).

Pa onda imas famozni "Le Cinq" u hotelu George V, "lagani" meni za 160 eura.
Evo kopipejst:

"Young Sprouts and Baby Vegetables in a Tangy Escabeche-Style Marinade with Wild King Prawns from Palamós

Fresh Duck Foie Gras from the Landes Region, Roasted with Black Sarawak Pepper, Braised Rhubarb, Gariguette Strawberries with Elderberry Juice

***

Char from the Des Plans Meunière-Style with Garden Herbs, Braised Small Broad Beans and Morels, Periwinkles, Bergamot Sabayon

or

Guinea Fowl from the Dombes Region, Breast Fillet Browned with Château Chalon Wine, Watercress Macaroni, Gras de Cuisse and Mousseron Mushrooms with Cream

***

Red Fruit Vacherin, Tangy Lemon Meringue

EUR 160.00
(This menu is available for lunch and dinner)"
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 16:59   #63
Jongno Bossam
Jongno-3-ga, Jongno-gu
Seoul, Korea



Za prste oblizati.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 17:05   #64
Hehe, je li ovo za 8 osoba?
Interesantno izgleda. Opisi, molim te, sta je to sve. Ovo okolo u malim zdjelicama mi izgleda jos primamljivije
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:11   #65
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Hehe, je li ovo za 8 osoba?
Interesantno izgleda. Opisi, molim te, sta je to sve. Ovo okolo u malim zdjelicama mi izgleda jos primamljivije
Pa imas klice na "salatu", imas ljute chili papricice (zelene) uz njih cesnjak. Imas nesto slicno po izgledu kao nas ajvar ali ne po okusu....ovo glavno jelo je dugo kuhana svinjetina (pa se raspada) a ovo sastrane ti je kimchi - fermetirani kineski kupus u zacinima gdje je glavno ovo crveno a to je tucana ljuta paprika + cesnjak + luk - te iznad toga su ti sirove kamenice.

To sve na velikom tanjuru stavis u list zelene salate, dodas cesnjaka i tog sosa ali ajvar, zamotas i pojedes u jednom zalogaju. Dobro ide uz cugu - odnosno najvise se za to servira.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 01:12   #66
Evo restorana za preporučiti. Zove se Nobu. Zapravo je u pitanju uspješni lanac restorana, rasprostranjen po cijelom svijetu.

Za Nobu sam prvi puta čuo 2005. kad sam putovao u New York. Strašno ga je hvalio Frommersov travel guide. Još kada sam skužio da se radi o kombinaciji japansko-peruanske kuhinje, odlazak u taj restoran je bio neizbježan.

U Nobu-u sam jeo četiri puta, svaki puta na drugoj lokaciji. U New Yorku, Hong-Kongu, Honolulu-u, te prije dva tjedna u Londonu.
Možda je zanimljivo reći da je jedan od vlasnika lanca Robert de Niro.

Inače, Londonski Nobu na Park Lane-u ima jednu Michelinovu zvjezdicu i nalazi se na 34. mjestu liste najboljih restorana na svijetu.

Sve restorane karakterizira opuštena i vesela atmosfera i nema nekog strogog dress koda. Na Hawaiima su gosti npr. dolazili u trofrtaljkama na večeru.

Posluga je besprijekorna, brza i informativna. Za svaki tanjur koji donose, daju objašnjenje jela (vjerujte potrebno je).

Što se tiče hrane, dominira japanska kuhinja, prije svega jela od ribe, iako ima i mesa. Peruanska hrana je dosta začinjena. Nezaobilazan je sushi koji je recimo na razini našeg Takenoka, dok su ostala jela u Nobu-u znatno bolja od Takenoka.

Kako prvi puta nisam znao što jesti, poslušao sam savjet iz Frommersa i naručio „omakese“. Omakese znači otprilike „prepuštam tebi na izbor“, što znači da prepuštam chefu kuhinje da mi složi slijed od 6 jela. To je zgodno za uzeti, jer kroz takav slijed dobiješ dobar izbor karakterističnih jela.

Kada naručiš omakese, trebaš reći i iznos koji si spreman platiti. U Londonu za večeru on minimalno iznosi 70 funti, a može i na 90, 110 itd..... Što više platiš, to su sastojci bolji. 70 je sasvim dovoljno.

Zanimljiva zgoda; supruga je jela „black cod in miso“, bakalar (svježi) u umaku miso (nema veze sa juhom miso). Riba super, topi se u ustima. Pojela je sve osim dvije košćice koje je ostavila na rubu tanjura. Kod slijedećeg jela, prilazi nam voditeljica tog dijela restora i ispričava se kako su u kuhinji u tanjuru vidjeli kosti, da im se to inače ne događa, da kosti nije smjelo biti i da nam taj tanjur neće naplatiti. Rekli smo da za to nema potrebe jer je jelo bilo super, ali nije bilo pomoći. Nisu naplatili i uštedio sam 32 funte koliko košta taj tanjur.

Izvrstan restoran za svaku preporuku. Rezervacija obavezna jer su stalno puni.

Zadnje uređivanje One & only : 01.05.2009. at 01:24.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 11:57   #67
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Rekord drzi Tokio, vjerovali ili ne... Ja sam se isto iznenadila. Ne da mi se sad provjeravat, al maloprije sam vidjela da ima osam restorana s tri zvjezdice od opcenito 191 sa zvjezdicom. Stodevedesetijedan.

EDIT: 60% "okrunjenih" restorana fura japansku kuhinju.
I ja sam zinuo na ovaj podatak, ali postoji objašnjenje. Paris ima cca. 15.000 restorana, New York 25.000, a Tokyo 160.000 !!

Evo link za web stranicu jednog entuziasta koji je opčinjen restoranima sa 3 Michelinove zvjezdice, pa putuje po svijetu i jede u njima. Tu su naravno i svi novopridošli japanski restorani.

http://www.3starrestaurants.com/mich...star-guide.asp
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 02:02   #68
Londonski Nobu je takodjer poznat i kao mjesto u kojem je Boris Becker "oplodio" konobaricu.

Ispricavam se na digresiji, al' nisam mogla.
rokolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 09:40   #69
Quote:
rokolina kaže: Pogledaj post
Londonski Nobu je takodjer poznat i kao mjesto u kojem je Boris Becker "oplodio" konobaricu.

Ispricavam se na digresiji, al' nisam mogla.
To samo potvrđuje moje navode o veseloj i opuštenoj atmosferi u restoranu.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 15:31   #70
Cure i decki, htjela sam samo podijeliti s vama srecu pomijesanu s nevjericom da sam uspjela rezervirati tri mjesta za petak (doba rucka) u pariskom L'Astrance, tri zvjezdice u Michelinovom vodicu (u citavoj Francuskoj ima ih "samo" 26).

Valjda mi nece iskociti neke nepredvidjene obaveze.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:07   #71
Idemo ja, ti i tko jos?
Super, javi mi, pa cu i ja mozda pokusati rezervirati u doba rucka
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 21:49   #72
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Cure i decki, htjela sam samo podijeliti s vama srecu pomijesanu s nevjericom da sam uspjela rezervirati tri mjesta za petak (doba rucka) u pariskom L'Astrance, tri zvjezdice u Michelinovom vodicu (u citavoj Francuskoj ima ih "samo" 26).

Valjda mi nece iskociti neke nepredvidjene obaveze.
ououououououououuououou

ništa više neću reć
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 01:11   #73
Sarajevo

Bez sumnje fantastičan restoran Park prinčeva, smješten na jednom od brda koji okružuju Sarajevo. Sve je divno - hrana, ambijent, usluga, pogled.

Bila sam tamo prije dvije godine i da me ubiješ nemam pojma više što smo jeli, ali znam da je bilo brzo, obilno i jako kvalitetno. Naravno, radi se o tradicionalnoj bosanskoj kuhinji.

Solidna i ne preskupa vinska karta
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 23:06   #74
Park princeva je meni bez veze.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 15:41   #75
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Park princeva je meni bez veze.
"Park princeva" ima prekrasan pogled i opcenito ugodan ambijent (barem ljeti, kad sam ja bila).
Hrana mi nije ostala u sjecanju kao nesto izvanredno, fascinantno, ali ako nista, bilo je donekle izbora.
Zapravo, u citavom Sarajevu nisam naisla na restoran koji bi bio u rangu vrhunskih europskih/svjetskih (disklejmer: bila sam u petnaestak restorana i to prije nekoliko godina, moguce je da takav ipak postoji, a da sam ga iz nekog razloga propustila).
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 16:30   #76
Bila sam napisala post o jucerasnjem posjetu L'Astrance i onda mi se sve izbrisalo i sad sam ljuta.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 17:28   #77
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
"Park princeva" ima prekrasan pogled i opcenito ugodan ambijent (barem ljeti, kad sam ja bila).
Hrana mi nije ostala u sjecanju kao nesto izvanredno, fascinantno, ali ako nista, bilo je donekle izbora.
Zapravo, u citavom Sarajevu nisam naisla na restoran koji bi bio u rangu vrhunskih europskih/svjetskih (disklejmer: bila sam u petnaestak restorana i to prije nekoliko godina, moguce je da takav ipak postoji, a da sam ga iz nekog razloga propustila).
Ima jedan, malo drugaciji, bila je fina hrana i restoran je moderniji. Ali sad mu se ne mogu sjetiti imena.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 18:53   #78
Možda nije direktno za temu, pošto ne znam niti ime restorana niti u kojem je točno gradu bilo... Uglavnom, bila sam na proputovanju Kinom i u 4 tjedna sam posjetila oko 20-ak gradova, tak da mi se sve zbrčkalo u glavi, iako sam marljivo vodila dnevnik...

U vezi restorana - vodič mi je bio jedan frend iz Šangaja i on je rekao da je taj restoran jako slavan i na glasu kao odlično mjesto. Bilo je to negdje na jugu, možda čak u Guangzhou. Stvarno se ne sjećam više

Dobro, nagovori on mene da idemo tamo jest i ja sad očekujem nešto slično onome što smo imali u hotelu... a kad tamo! Jebote! kad sam to vidjela, samo što me nije infarkt lupio
Ogromni okrugli stolovi na ulici, stolice pohabane, sve zafufljano u trimilepizdemater'ne... ali on me hrabri - 'ajde, ajde svidjet će ti se'. I dobro, sjednema ja, bojažljivo, al mislim si - imam uvijek taj aktivni ugljen i samo da mi ne uvale nekog psa ili mačku...

Kad smo sjeli, prvo je dotrčao neki spetljani konobar s flašm rakije, ja si pomislila, 'aj, super, aperitiv', a kad tamo pošprica on malo po stolu za dezinfekciju

Onda smo se primili za rukice i išli birat kaj ćemo jest, u izlogu je bilo koječega, od raznog povrća, zelenjave, salate, mesa, iznutrica i svakakvih kuglica i taškica od tjestenine. Pitaj boga šta je bilo u njima.

Kad smo izabrali (ja sam birala sve neku zelenjavu u strahu da se ne zarazim nečime) onda su nam za stol donjeli plamenik sa loncem u kojem je bila bistra juha od magarca u koju smo trpali sve što smo si naručili i nakon nekog vremena pecali štapićima, tak da je ispalo da nismo ni morali birat, jer je svatko jeo ono šta je upecao.

Hrana je bila iznenađujuće ukusna i nisam dobila nikakve probavne poteškoće.

E sad, pitate se koja je poanta, poanta je u tome da niti u jednom hotelskom restoranu (koji uglavno svi liče na evropske i američke) ne možete okusiti ono što se može nazvati autohtonom kineskom kuhinjom. Tako da preporučam - samo hrabro. Kasnije sam shvatila da od hrane rijetko da se može razboljeti, uglavnom im voda nije pitka, zato se uglavnom pije čaj ili pivo (koje je vrlo slabo, oko 2% alkohola).
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:03   #79
CINNAMON, tražim te i vidi gdje sam te našao. Sad mi sline počele curiti.
Kako ću ja prije tebe u Pariz, možda nađem neki Michelin, pa dobiješ recenziju.
Nego, šaljem ti poruku, a inbox ti je prepun . Ajde molim te počisti malo. Možeš obrisati moje.
Ispričavam se ostalima što uzurpiram forum u privatne svrhe, ali ja nisam kriv. Ona je, ona je!!!
__________________
It's like the heartbreak hotel,
with the heartbreak but nowhere to stay (B.S.)
parizerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 20:08   #80
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Bila sam napisala post o jucerasnjem posjetu L'Astrance i onda mi se sve izbrisalo i sad sam ljuta.
Boli me uvo, pisi ponovo!
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.