Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2011., 19:25   #81
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
philadelphia cokoladni namaz

Gdje se to može kupiti??
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 21:55   #82
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Koja marka i gdje kupiti ( u Zg) ?
Na Tisak kioscima . Ne sjecam se marke, ali tamna je vrecica, nekak sumnjam da bas imaju puno razlicitih vrsti .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 22:36   #83
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
- Milka a la Vanille Pudding i Milka Birne iliti kruška - jako su mi se svidjele, iako više jedem gorke čokolade nego ove mliječne. Vanilija super miriše, a kruška se dosta osjeti (u svakom slučaju više nego kod Dolfin kruške koja me razočarala i koja je 2-3 puta skuplja). Oba okusa možete kupiti u Muelleru.
Ovo s vanilijom me zanima, u mulleru na trgu nema, jel netko vidio negdje drugdje?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:28   #84
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Gdje se to može kupiti??
ja kupila u billi
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 23:37   #85
Umak od zelenog papra uz njoke, a za desert krema (nutella+mascarpone+przeni ljesnjaci)... :P

To je bio dan za pamcenje (okusi, ne znas koji je bolji, hehe)
bezimena teta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:44   #86
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Gdje se to može kupiti??
Ima i u Dioni
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:21   #87
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Ovo s vanilijom me zanima, u mulleru na trgu nema, jel netko vidio negdje drugdje?
u cc1 ces lakse naci, cini mi se da se na trgu prije razgrabi. ja sam ih vidjela veceras, a subotom predvecer bude velika guzva. u supermarketima ne moras traziti, mislim da nijedan ne drzi, barem ne oni u koje ja zalazim.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:43   #88
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
u cc1 ces lakse naci, cini mi se da se na trgu prije razgrabi. ja sam ih vidjela veceras, a subotom predvecer bude velika guzva. u supermarketima ne moras traziti, mislim da nijedan ne drzi, barem ne oni u koje ja zalazim.
Šteta, ja sam centar/kvatric, pa necu do cc1, predaleko mi je
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:23   #89
japanska jabuka-kaki...savršeno,najbolje voće koje sam probala
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 19:17   #90

nije kao domaci, ali je i dalje jako fin
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 20:15   #91
džem koji sam danas spremila, od dunja s vanilijom i viskijem
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:00   #92
Probala sam ciklu, nakon što sam cijeli život provela u uvjerenju da je ne volim! Bila je predamnom, u kombinaciji s rižotom i pecorinom, gledala sam je, ona je gledala mene. Tanjur je jako lijepo izgledao, a ja sam ipak esteta. I tako dok sam uživala u ljepoti tanjura i gledala ciklu ispod oko, mozgom je protutnjala misao: "Kakvog je okusa cikla?" Upit za odgovorom je kružio mozgom, ali bezuspješno. Te informacije nije bilo. Da, do tad nisam nikad probala ciklu, a zašto nisam volila ciklu, tj. bila uvjerena da je ne volim hm... to je već pitanje za psihologe. Tada sam se odvažila, nabola kockicu cikle i otvorila usta. Bilo je fino, bilo je super fino, zašto sam si uskratila taj užitak do sada? A znala sam svašta probat, od puževa, zmijskog mesa, žaba do egzotičnog voća i povrća, uvijek bez predrasude, jer kako znaš da ti se nešto ne sviđa ako ne probaš prije? Ali kad si djete ta filozofija ne pali, tako je cikla bila na crnoj listi... sad s ponosom objavljujem da više nije.
__________________
PerfectLifeFood.com prvi healthy lifestyle portal u nas...
patri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:10   #93
Vindija puding od lješnjaka - rezultat kupovine bez očala, jer sam mislila da je čokolada. Odličan pa ja baš nisam luda za kupovnim pudinzima.

I topinambur (jeruzalemska artičoka, laška repa ili kako god). Nariban u salati s ribanom mrkvom
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:19   #94
Quote:
patri kaže: Pogledaj post
Probala sam ciklu, nakon što sam cijeli život provela u uvjerenju da je ne volim! Bila je predamnom, u kombinaciji s rižotom i pecorinom, gledala sam je, ona je gledala mene. Tanjur je jako lijepo izgledao, a ja sam ipak esteta. I tako dok sam uživala u ljepoti tanjura i gledala ciklu ispod oko, mozgom je protutnjala misao: "Kakvog je okusa cikla?" Upit za odgovorom je kružio mozgom, ali bezuspješno. Te informacije nije bilo. Da, do tad nisam nikad probala ciklu, a zašto nisam volila ciklu, tj. bila uvjerena da je ne volim hm... to je već pitanje za psihologe. Tada sam se odvažila, nabola kockicu cikle i otvorila usta. Bilo je fino, bilo je super fino, zašto sam si uskratila taj užitak do sada? A znala sam svašta probat, od puževa, zmijskog mesa, žaba do egzotičnog voća i povrća, uvijek bez predrasude, jer kako znaš da ti se nešto ne sviđa ako ne probaš prije? Ali kad si djete ta filozofija ne pali, tako je cikla bila na crnoj listi... sad s ponosom objavljujem da više nije.
Bravo za tebe!
To je pravi stav.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:31   #95
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
I topinambur (jeruzalemska artičoka, laška repa ili kako god). Nariban u salati s ribanom mrkvom
Čičoka, yes, predivna biljčica, na žalost ove je godine još nisam vidio kod nas na tržnici.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:39   #96
Ja sam dobila na poklon dva gomolja, bacili smo u zemlju na vrtu kod frenda i raste ko sumanuto Izgleda ko tri metra visok suncokret
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 22:14   #97
Quote:
patri kaže: Pogledaj post
Probala sam ciklu, nakon što sam cijeli život provela u uvjerenju da je ne volim! Bila je predamnom, u kombinaciji s rižotom i pecorinom, gledala sam je, ona je gledala mene. Tanjur je jako lijepo izgledao, a ja sam ipak esteta. I tako dok sam uživala u ljepoti tanjura i gledala ciklu ispod oko, mozgom je protutnjala misao: "Kakvog je okusa cikla?" Upit za odgovorom je kružio mozgom, ali bezuspješno. Te informacije nije bilo. Da, do tad nisam nikad probala ciklu, a zašto nisam volila ciklu, tj. bila uvjerena da je ne volim hm... to je već pitanje za psihologe. Tada sam se odvažila, nabola kockicu cikle i otvorila usta. Bilo je fino, bilo je super fino, zašto sam si uskratila taj užitak do sada? A znala sam svašta probat, od puževa, zmijskog mesa, žaba do egzotičnog voća i povrća, uvijek bez predrasude, jer kako znaš da ti se nešto ne sviđa ako ne probaš prije? Ali kad si djete ta filozofija ne pali, tako je cikla bila na crnoj listi... sad s ponosom objavljujem da više nije.
Ja isto ne volim ciklu, ovak ko kak ni ti nisi voljela

Zapravo, ne volim nikakvu zimnicu, a nikad ju nisam ni jela.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 22:25   #98
@freakette

probaj tako je ni ja nisam voljela dok je nisam probala prošle zime mislim - a sad bih se ubila u cikli pečenoj u rerni, s maslinovim i češnjakom
s tim da kiselu i dalje ne volim - ali znam da ne volim, jerbo sam ih probala više i sve su mi prekisele

ontopično, zadnje fino što sam probala bio je kolač od šljiva i oraha; nisam ljubiteljica šljiva, ali ovo mi je uz čaj bilo savršeno
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 14:25   #99
Da, možda bih trebala probat samo kuhanu/pečenu ciklu, a ne ukiseljenu... Evo budem prvom prilikom

Ja danas probala Milku sa vanilijom i Milku sa kruškom. Ova s vanilijom, nije loša, makar meni malo previše bourbon-vanilija, al ova s kruškom je neočekivano savršena
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:05   #100
s obzirom da obozavam camembert, nisam mogla ne probati ovo. u toplom sendvicu je
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.