Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 21:16   #5241
Slažem se sa upotrebom nevenove masti, kupio sam je u DM proizvod od encijana, ali nisam previše zadovoljan sa njom. U DM sam slučajno vidio pčelinju mast od 50 mg pakiranje u žutoj kutiji cijena 29,00 kn, kod mene je napravila jako dobre rezultate. Do sada sam probao skoro sve što je opisano na ovom forumu od kortikostereoida do ostalih sličnih mazarija, za sada pčelinja mast vodi po svim karaktiristikama kao najbolja. Da se nebi zavaravali ne lijeći pso, ali definitivno pomaže.
milivoj12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 10:46   #5242
Quote:
milivoj12 kaže: Pogledaj post
Slažem se sa upotrebom nevenove masti, kupio sam je u DM proizvod od encijana, ali nisam previše zadovoljan sa njom. U DM sam slučajno vidio pčelinju mast od 50 mg pakiranje u žutoj kutiji cijena 29,00 kn, kod mene je napravila jako dobre rezultate. Do sada sam probao skoro sve što je opisano na ovom forumu od kortikostereoida do ostalih sličnih mazarija, za sada pčelinja mast vodi po svim karaktiristikama kao najbolja. Da se nebi zavaravali ne lijeći pso, ali definitivno pomaže.
Milivoje,
nevenova krema od encijana koju spominješ je jako loša i isušuje kožu i to nije ono o čemu govorimo.
Dakle pravi proizvod je nevenova mast 250ml proizvođač BALEA!!
Nadam se da će ti pomoći!

Pozdrav!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 15:59   #5243
Quote:
deer_hunter kaže: Pogledaj post
pozdrav svima koji me ne znaju
ukratko imam psorijazu vulgaris po cijelom tijelu već 15 godina i probala sam nebrojene kreme i masti, a jedino su mi znali pomoći korikosteroidi i sunce
igrom slučaja sam ovdje čitala 10-15 svjedočanstava ljudi koji su se mazali samo nevenovom masti i imali sjajne rezultate, a kako ju uvijek imam u kući, probala sam se mazati svaku večer prije spavanja....
nakon skoro dva mjeseca te prakse (bez kortića), mogu reći sljedeće: koža mi se očistila od ljuskica već drugi tjedan i održavam ju takvom krugovi gdje su bile krastice su depigmentirani kao i uvijek kad nestanu krastice, ali sve su manjeg promjera
naime, trup sam uspjela skoro posve očistiti kad sam bila na moru prije dvije godine (leđa čista, a prednjica tu i tamo malo imam), a nevenom sam išla rješavat ruke i noge koje nisu reagirale ni na kortiće nekad na neven reagiraju sjajno
inače, mast košta 10 kuna u DM-u
toliko o skupim preparatima i svakojakim bljuzgama koje sam isprobavala godinama, a cijelo vrijeme sam imala rješenje pod nosom

preporučam vam da probate, ako nemate sekundarne upale, nego običnu pločastu psorijazu vulgaris... možda i vama pomogne
Jel to ta Balea krema od nevena u dm?
Mojzivot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:29   #5244
Quote:
Ern kaže: Pogledaj post
Nabavio sam čaj i kremu za psorijazu od gosp. Georgi Rangelova iz Srbije. Dali je neko ispitao ima li u kremi ima kortikosteroida ili dali neko zna gdje se može dati krema na analizu?
bok svima,probao sam ja tu terapiju ali se ništa posebno nije dogodilo koristio sam je oko 6mj. za kortikosteroide neznam da li ih ima....inače iz vlastitog iskustva znam da samo pomožu prirodne terapije
tokmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:45   #5245
Quote:
Bek23 kaže: Pogledaj post
Hormoni . Povraćala sam punih 9 mjeseci trudnoće pa čak i za vrijeme poroda tak da ne mogu reć da sam bila spokojnija ili mirnija.
A eto ženske ako se želite riješiti psorijaze zatrudnite i tako dok ne dođe menopauza.
potpis
sad se bacam na euten
da li je moguće da od kortikosteroida izostane menga? help
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 19:33   #5246
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
potpis
sad se bacam na euten
da li je moguće da od kortikosteroida izostane menga? help
Od sistemske primjene (tbl, intravenski) ili od lokalne?
Ako je mazanje u pitanju teško da se mogu apsorbirati tolike količine u cirkulaciju da bi to utjecalo endokrini sustav, da ne govorim da izostanak menstruacije nije uobičajena nuspojava čak ni kod sistemske primjene.
Tako da ne, to ne bi trebalo biti uzrok.
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 21:17   #5247
Quote:
Gerta kaže: Pogledaj post
Od sistemske primjene (tbl, intravenski) ili od lokalne?
Ako je mazanje u pitanju teško da se mogu apsorbirati tolike količine u cirkulaciju da bi to utjecalo endokrini sustav, da ne govorim da izostanak menstruacije nije uobičajena nuspojava čak ni kod sistemske primjene.
Tako da ne, to ne bi trebalo biti uzrok.
od lokalne,krema belosalic
hvala,idem dalje tražiti uzroke ()
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:37   #5248
Ja bi bila jako zahvalna kad bi mi netko mogao nešto napisati o tabletama neotigason. Zanimaju me iskustva s njima. Da li ih još netko pije?
Trenutačno koristim elocom kremu i mogu reć da mi dosta pomaže.
Unaprijed hvala.
Bek23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 10:36   #5249
haj ljudi!da vas pitam,jer netko probao i koristio maticnu mlijec za nas problem.i dal se isplati kretat s tim.
Mojzivot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:38   #5250
Quote:
Mojzivot kaže: Pogledaj post
haj ljudi!da vas pitam,jer netko probao i koristio maticnu mlijec za nas problem.i dal se isplati kretat s tim.
Ja zadnjih par mjeseci koristim propolis i stanje mi je se osjetno popravilo-iako neznam dali je samo to razlog poboljšanju,jer sam uveo i neke druge promjene(svakodnevno konzumiranje voća,stres sam drastično smanjio,lagano trčanje kad imam vremena,nevenova krema,poslije tuširanja sav se namažem baby uljem). Za matičnu mliječ kažu da je najbolji proizvod od dragih pčela tako da mislim da se svakako isplati oprobat,jer ako ne pomogne protiv psorijaze(a uvjeren sam da hoće koliko toliko) svakako će poboljšat zdrastveno stanje-ali rezultate nemoj očekivat bar za mjesec do dva.
ćelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 16:01   #5251
ja cu vam staviti slike mojih laktova prije terapija i sad nakon 8 dana , imam još 12 dana terapija . poboljšanje je vidljivo jako
__________________
20.06.2009
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 21:42   #5252
stavljam tekuće srebro i povlaći se
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 21:55   #5253
Molim vas samo da ne spominjete tekuće srebro ovdje na pdf-u Zdravlje jer odmah dobijem ospice kad vidim s čime se ljudi sve truju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:35   #5254
Quote:
ćelo kaže: Pogledaj post
Ja zadnjih par mjeseci koristim propolis i stanje mi je se osjetno popravilo-iako neznam dali je samo to razlog poboljšanju,jer sam uveo i neke druge promjene(svakodnevno konzumiranje voća,stres sam drastično smanjio,lagano trčanje kad imam vremena,nevenova krema,poslije tuširanja sav se namažem baby uljem). Za matičnu mliječ kažu da je najbolji proizvod od dragih pčela tako da mislim da se svakako isplati oprobat,jer ako ne pomogne protiv psorijaze(a uvjeren sam da hoće koliko toliko) svakako će poboljšat zdrastveno stanje-ali rezultate nemoj očekivat bar za mjesec do dva.
svasta probavamo i lose,dobro tak da ovo vjerujem da moze sam dobro,sam neznam koliko za Ps.valjda ju je netko koristio...javit ce se!
Mojzivot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:04   #5255
Quote:
tokmak kaže: Pogledaj post
bok svima,probao sam ja tu terapiju ali se ništa posebno nije dogodilo koristio sam je oko 6mj. za kortikosteroide neznam da li ih ima....inače iz vlastitog iskustva znam da samo pomožu prirodne terapije
meni ništa nije pomoglo kao terapija od Rangelova.15 eura mast i 15 čaj.Mada čim prestaneš koristiti sve se vrati.
clannad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:26   #5256
koliko je vjerojatno da se psorijaza pojavi na licu?
pojavile su mi se neke ljuskice po čelu, uz rub vlasišta...i traje to već neko vrijeme. ne povlači se samo od sebe. a isto takvo nešto mi se ponekad pojavi na obrazima. pa sam odmah pomislila na "najgore".
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:53   #5257
Quote:
sunshine-girl kaže: Pogledaj post
koliko je vjerojatno da se psorijaza pojavi na licu?
pojavile su mi se neke ljuskice po čelu, uz rub vlasišta...i traje to već neko vrijeme. ne povlači se samo od sebe. a isto takvo nešto mi se ponekad pojavi na obrazima. pa sam odmah pomislila na "najgore".
Može biti na licu, iako rijetko izolirano, bez da postoje lezije i drugdje po tijelu.
Ovo tvoje po opisu više zvuči kao seboroični dermatitis, ali trebaš se naravno obratiti dermatologu.
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:04   #5258
jel tko provao ulje konoplje????
whayme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:09   #5259
Quote:
Gerta kaže: Pogledaj post
Može biti na licu, iako rijetko izolirano, bez da postoje lezije i drugdje po tijelu.
Ovo tvoje po opisu više zvuči kao seboroični dermatitis, ali trebaš se naravno obratiti dermatologu.
da, moguće da je to.
stara mi ga je imala. koliko se sjećam, nikad ga se nije zapravo riješila.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:41   #5260
Quote:
whayme kaže: Pogledaj post
jel tko provao ulje konoplje????
da,ovo se dosta provlaci kroz medije i moglo se citat o tome i bas sam htio pitat!Kazu da je cudo od pripravka..
Mojzivot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.