Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 15:01   #1
Racing dijelovi za PC igre

Pozdrav, ljudi.

Nisam znao trebam li otvoriti ovu temu ovdje ili čak u Hardver podforum, pa admini slobodno mogu premjestiti temu tamo ako misle da treba.

Ukratko, želio bi si doma složiti što jeftiniji, osnovan racing setup za PC igre poput NFS-a i GTA, no ne znam gdje nabaviti, a niti koliko otprilike bi koštalo to sve. Stoga, zamolio bi bilo koga tko je u tim vodama da mi preporuči/složi što jeftiniji (ali ne baš smeće) racing setup za PC, napiše gdje bi dijelove mogao nabaviti i koliko bi sve otprilike koštalo.

Ne tražim nikakve ''savršene'' dijelove poput velikog ekrana i sjedala. Racing dijelove koje tražim su: volan, mjenjač, pedale (obavezno kvačilo, kočnica i gas) i ručna (ako postoji), to je sve.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:58   #2
Dobar volan je oko 500€(t500)...ispod g25- g27 ništa. Imam MOMO, ali to je lagano sranje.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 21:10   #3
Zasto slagat to za NFS i GTA?
Od toga nemas nikakve koristi u tim igrama.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:42   #4
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Zasto slagat to za NFS i GTA?
Od toga nemas nikakve koristi u tim igrama.
To sam baš ja htio napisati, ali sam očekivao da će me svi popljuvat. Samo sam čekao da to netko napiše.

Ako nije RFactor i Project Cars: ne vrijedi tog.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:59   #5
A DiRT Rally recimo? :P
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:44   #6
Dirt je ok ali rFactor je po meni majka svih igračih simulacija zapravo modovi su ti koji podižu igru na maximum. Među simulacije je sada ugurana i "automobilista", rekao bih kopija rFactora s proširenim podešavanjima ali nedovoljno još vozila i staza, nije da nema ali nema baš ono šta meni paše.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 11:21   #7
Tražim temu o sim racingu i pomislim evo jedna aktualna kad tamo on bi slagao setup za NFS i GTA. Pa kakvo je to svetogrđe? Kao što je već napisano rFactor je majka na tom polju, a i GTR2 je pravi gušt. Moderne još nisam probao. Uglavnom, Logitech Driving Force GT, ali nema kvačilo.
__________________
I don't necessarily agree with everything I say.
Ingwar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.