Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2016., 10:47   #3221
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
zar je bolje da se auti parkiraju ljudima ispred ulaza u kuce/zgrade po plocnicima ili je ipak bolja varijanta da se napravi parking ispred crkve - koji je usput budi receno i predvidjen i ishodjena je dozvola?
o, ti misliš da je to za sirote teško pokretne vjernike? ... predviđeno u glavi nečijoj, sigurno. šta je dvjesta godina stara parkovna arhitektura spram balkanske potrebe da se sparkira na pljunomet.

ne, imaš ti praf, baš bi bilo zgodno sve te obodne livade malo srediti da se ljudi imaju kam parkirati kad idu na grah. umjesto da pješače da bi pješačili po parku, jer nema smisla.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 13:03   #3222
kakav grah ovaj grad nije planiran za toliki promet i toliki broj auta, ako se već ne grade javne garaže onda se moraju raditi nekakva parkirališta... nije grad muzej i u njemu se živi, ako je nešto potrebno onda treba naći način kako da se to napravi
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 13:13   #3223
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ako je nešto potrebno onda treba naći način kako da se to napravi
Ne kmeči i daj prijedlog ali ne na forumu već znaš-kome...
likvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 14:42   #3224
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
o, ti misliš da je to za sirote teško pokretne vjernike? ... predviđeno u glavi nečijoj, sigurno. šta je dvjesta godina stara parkovna arhitektura spram balkanske potrebe da se sparkira na pljunomet.

ne, imaš ti praf, baš bi bilo zgodno sve te obodne livade malo srediti da se ljudi imaju kam parkirati kad idu na grah. umjesto da pješače da bi pješačili po parku, jer nema smisla.
ne pada mi napamet ulaziti u polemiku s ekipom koja sve zna, upucena u svaku zavjeru a zapravo samo koristi priliku pljuckat po odredjenim subjektima - sigurno se tako netko bunio i kad je suma iskrcena da bi se stadion napravio, i kad je centar grada isusen od mocvara kako bi se moglo graditi zgrade s temeljima i slicno. crkva je imala od pocetka rjeseno pitanje parkinga, a moj komentar se odnosio na aute koji su sad sparkirani posvuda po plocniku.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 23:16   #3225
U centru (Donji grad) zgrade s temeljima?
Nnnnnjet. Potpuno krivo.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 23:24   #3226
eto njega opet prvi pokusaji gradnje na mjesti gdje je danas sjeverna strana trga su zavrsili tako da je sve utonulo u mocvaru. slicno na cijelom potezu do frankopanske i juznije. ali nije tema i pisalo se dosta o tome prije koju godinu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 17:43   #3227
To što se događaju stvari koje ni u bangladešu ne prolaze
http://www.index.hr/vijesti/clanak/f...ma/938357.aspx

Inače, sve te bus/tram stanice skupa s tim ogradama na aveniji dubrovnik su žešća sramota, izgledaju koda su bangladešu i mislim da nisu mjenjane NIKADA


Ali jebiga, kad se rodiš na kamenu/u blatu onda ti je sve dobro..
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 17:46   #3228
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
eto njega opet prvi pokusaji gradnje na mjesti gdje je danas sjeverna strana trga su zavrsili tako da je sve utonulo u mocvaru. slicno na cijelom potezu do frankopanske i juznije. ali nije tema i pisalo se dosta o tome prije koju godinu.
daj molim te nemoj s glupostima, imaš google pa pogledaj gdje se sve i na kakvim sve tlima rade neboderi/garaže/zgrade/podzemne itd itd...
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:19   #3229
postovi o biciklistima u snijegu
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:47   #3230
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
daj molim te nemoj s glupostima, imaš google pa pogledaj gdje se sve i na kakvim sve tlima rade neboderi/garaže/zgrade/podzemne itd itd...
daj citaj malo povijesne knjige, ja sam vrlo jasno napisao o prvim pokusajima a ti povidi kad se pocelo prvi put graditi na tom podrucju i kakva je tehnologija tada bila na raspolaganju.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 18:48   #3231
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
o, ti misliš da je to za sirote teško pokretne vjernike? ... predviđeno u glavi nečijoj, sigurno. šta je dvjesta godina stara parkovna arhitektura spram balkanske potrebe da se sparkira na pljunomet.
VANDALI

ma ja već godinama govori da treba preko cijele države bacit jednu betonsku deku pa smo mirni za sva vremena ponegdje i preko nekih ljudi....
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 18:48   #3232
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
daj citaj malo povijesne knjige, ja sam vrlo jasno napisao o prvim pokusajima a ti povidi kad se pocelo prvi put graditi na tom podrucju i kakva je tehnologija tada bila na raspolaganju.
trolaš bezveze.
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:42   #3233
Smetaju mi prosjaci koji izgledaju bolje obučeni od mene i koje takve gledam već godinama. Također mi smetaju mladi ljudi koji odustanu od života pa prose, a ja sam se u svojim ranim 20- tima već dobrano rasturio i od posla, i od truda i od učenja, neimaštine, bolesti i sl. i idem dalje bez osvrtanja.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 03:19   #3234
Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Smetaju mi prosjaci koji izgledaju bolje obučeni od mene i koje takve gledam već godinama. Također mi smetaju mladi ljudi koji odustanu od života pa prose, a ja sam se u svojim ranim 20- tima već dobrano rasturio i od posla, i od truda i od učenja, neimaštine, bolesti i sl. i idem dalje bez osvrtanja.
u 8 sati prosenja ak si pametan i ak znas sta radis mos namaknut vise para neg sto profesor u skoli zaradi u danu, gro njih se bavi time iako ustvari nisu beskucnici to je biznis, pogotovo cigani, oni su mafija, ima cijela hijerarhija kod njih, a nitko im nista ne smije zato kaj su manjina
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 14:09   #3235
smije, smije. itekako

smije im se prestati davati.

kad se tim profesionalnim prosjacima prestane davati, kad posao prestane donositi zaradu, prestat će to raditi. ostat će nam oni pošteni prosjaci koji će ipak biti manja smetnja
zvizdaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 19:04   #3236
I mene živciraju, nedavno sam jednu vidjela koja ima jaknu od najmanje cca 800-900 kn na sebi. A vidjela sam i djecu kako broje uprošeni utržak u tramvaju, nabrojili su preko 200 kn, a bilo je 3-4 popodne pa si vi mislite koliko to zaradi...
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:20   #3237
sjećam se priče od ljudi koji su prodavali sladoled iz Ledo škrinja na Glavnom kolodvoru, uglavnom tamo su prije cigani žicali ljude novce: frekventno mjesto, ljudi dolaze sa vlakom u grad i izlaze iz pothodnika, uglavnom
neka televizija je radila anketu jel bi dali prosjacima pa su došli do žene na Ledo škrinji, ona kaže da im nebi dala ni lipu jer ih gleda cijeli dan kako žicaju, kad skupe dovoljno odmah idu do nje i kupe najskuplji sladoled
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:07   #3238
neki dan u tramu dijete cigana prosi i ok bi sve bilo da mu nisu dali laznu staku da se pravi invalid, od metle su otpilili drsku i to mu je kao staka lol, a vidi se s marsa da glumi da je invalid, roditelje procesuirati a dijete u dom, ne znam sta radi policija
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:23   #3239
ispred Super Konzuma u Vukovarskoj zna biti cigana, stoje ispred kružnih vrata sa djetetom u kolicima (fol žicaju za malo dijete)
a kad niko ne izlazi van onda dijete izađe iz kolica i trči okolo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 05:15   #3240
nema to veze s rasizmom u vecini slucajeva, ljudi bi se ponasali jednako prema skupini hrvata koji se ponasaju kao sto se ponasaju ti cigani, oni su zasticeni prvenstveno zato sto su dobro biracko tijelo koje se da kupiti i zato kaj su manjina
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.