Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2003., 10:58   #1
Talking Rovinj

Jel ima netko slučajno da zna nekog tko iznajmljuje apartmane tamo? Prosim fino!

Gledala sam malo na webu, ali htjela bih i iskustva Forumaša. Prvi put idem tamo, pa me zanima kak je, di ima dobrih plaža i tak to...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 11:25   #2
Baš si zapela za Rovinj ili može i malo sjevernije, recimo Poreč?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 11:39   #3
Pa može i to.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 11:46   #4
U Poreču, Plava Laguna, imaš krasne apartmane Bellevue...prilično su skupi, ali isplati se svaki cent....novouredjeni, intimni, mir i tišina...
Ponavljam, dosta skupo, ali jako lijepo uredjen okoliš, apartmani čisti, uredni...
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 13:58   #5
sto se plaza tice porec (umag, novigrad) mozes prekriziti odmah, dok je s rovinjom nesto bolja situacija, medjutim, ovisi o tome sto preferiras.
uglavnom, ocekuj guzvu.

sto se smjestaja tice, tu ne bi trebala imati problema, barem tamo apartmana ima u obilju.
 
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 14:07   #6
Ja bi neku mirnu uvalicu....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 14:13   #7
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja bi neku mirnu uvalicu....
u rovinju tesko. sjevernije od rovinja jos manje.
odvezi se autom u raski kanal ili na rt kamenjak.
 
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 16:12   #8
Quote:
magdalena99 kaže:
u rovinju tesko. sjevernije od rovinja jos manje.
odvezi se autom u raski kanal ili na rt kamenjak.

Budem.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 16:41   #9
E da...problem plaža je veeeeelik.
Na Plavoj laguni su plaže loše, ima bazena, ali vjerujem da vama s kontinenta to i nije neki gušt...vi bi vjerojatno malo soli na koži htjeli osjetit.

Bilo ti je nedavno na HTnet-u puno informacija o svakakvim plažama, pa je spomenuta i neka Kopakabana blizu Rovinja, navodno malo ljudi zna za nju...probaj negdje to iskopat, Jamnice
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 18:33   #10
Ma imaš u Rovinju i divljih plaža.
Veštar, pa produžiš makadamom.
Osamljene plaže. Svi u toplesu ili goli, ali nije bed ako si i obučen.

U Poreču također predivnih plaža ima, samo treba znat.
Červar je dosta pust i sl.
Zelena i Plava laguna su dosta krcate plaže ali i vrlo lijepo uredjene.


Istra je najlipša.

Sto se tiče noćnog života.... Rovinj ima Monvi (ponovno otvoreni kompleks s cocktaila barovima, kaficima, dva diska, meksički restoran&night club...), Poreč ima disca poput Intera, Margerite, Lanterne... Te nekoliko popularnih kafica.
Trenutno je Monvi in za cijelu Istru.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 18:33   #11
Apsolutno najljepše plaže u Hrvatskoj ima Rabac.
To treba barem jedan dan odvojiti za posjetiti.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 18:35   #12
E osamljene baš i bi...mrzim plaže pune Poljaka, sam bog da se odmorim

Nego, kaj, mene ti ne zanimaju ti coctail barovi i takve "špica" furke, nego klubovi i bircevi s alternativa mjuzom
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 18:46   #13
Quote:
Crow Jane kaže:

...nego klubovi i bircevi s alternativa mjuzom
Nisam bio već dvije godine u Rovinju , pa se možda varam , ali koliko se sjećam tako nešto ne postoji.

A kad sam zadnji put bio ni Monvi nije radio pa je noćni život trajao negdje do crtanog filma prije dnevnika.

Meni se svidio neki kafić odmah ispod crkve , nemam pojma kako se zove , ali baš neka čudna , mračna atmosfera (istina i ja sam bio pjan ko letva pa je bilo još mračnije )


Što se plaža tiče , bio sam na jednoj zbilja osamljenoj. Ima mala šetnjica do nje , ali bilo je super mjesto. Ispod dva bora , nigdje nikoga u blizini ... mo`š šta te volja.
Ne znam kako se zove , ali pretpostavljam da je to ovo o čemu Karakala govori.
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 18:52   #14
BTW , Jano , pa Pula ti je iz Rovinja blizu , koliko znam noću se iz Rovinja svi tamo sele.


I ne boj se Poljaka ... tamo je talijanska okupacija
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 20:08   #15
Quote:
Urpanus kaže:
Nisam bio već dvije godine u Rovinju , pa se možda varam , ali koliko se sjećam tako nešto ne postoji.

A kad sam zadnji put bio ni Monvi nije radio pa je noćni život trajao negdje do crtanog filma prije dnevnika.

Čini mi se da je tak u svakom malom mjestašcu.

Ma računali smo na Pulu, no ko će cugat i vozit?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 20:27   #16
Naprotiv, varate se.
Ne sele se iz Rovinja ovo ljeto u Pulu, nego iz Pule u Rovinj.

U Puli se nema kamo ići.
Može se ići u Medulin, ali to više nije Pula.
U Puli postoje alternativa barovi i sl. ali rade samo preko zime. Bude super...

Btw, Monvi ima i jedan kafic Magnus, u kojem se pusta stariji rock i sl.; bude odlicna atmosfera uz kvalitetnu mjuzu. Vazno je za tebe Jane , sto bude i starije ekipe. Pretpostavljam da si starija. Hehehehehe. Mislim od 30 nadalje.

I da, u Rovinju, u samom starom gradu ima par kafića s nevjerovatnom atmosferom, ali za zaljubljene. Sjedi se na kamenima uz more, stol je veći kamen a osvjetljava svijeća. Imaju super dobre koktele no malo su skuplji. Ali ipak popiti koktel na takvom mjestu kraj mora uz voljenu osobu... Vrijedi.
Slična stvar postoji i u Poreču, kraj samog mora smješteno je 20 ležaljki, odovjenih jedna od druge, tj. postavljenih dvije zajedno, osvijtljenje bakljom. Jako lijepo, šank je smiješten malo unutra sav od drva.

U Puli zaista baš nema puno zabave preko ljeta.
Preporučam da promijenite ambijent ako Vam Rovinj nije dosta; Poreč, Rabac.
Novigrad, i sl. manji gradovi imaju par kafica za napit se.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 20:30   #17
Da, ako ste drugi vikend ovdje.
2.8 Mislim da to pada.
Znači ne ovaj nego drugi.
Idite na Rabac Summer festival.
To je jedan party, na kojem imate jedno 5-6 različitih vrsta glazbe.
Neki tzv. floorovi su smješteni na bazenu, neki na plaži, neki na terasi hotela i sl.
Super za rasplesati se i zabaviti, a i biti će puno puno ljudi.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 21:15   #18
Super, jesmo drugi vikend! Hvala na informacijama!

I imam 28 god.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 21:27   #19
Onda si jos koka koja je u prometu!
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 14:15   #20
Quote:
magdalena99 kaže:
u rovinju tesko. sjevernije od rovinja jos manje.
odvezi se autom u raski kanal ili na rt kamenjak.
Rt Kamenjak je jako daleko od Rovinja da bi se tamo išlo samo na kupanje svaki dan, a isto i raški kanal. Kamenjak je predivan, ali doći do tamo....svaki dan iz Rovinja...gnjavaža. Predlažem da onda iznajmiš nešto u Premenaturi, pa ti je do kamenjaka vrlo blizu
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.