Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2008., 23:37   #61
Quote:
Stevie kaže: Pogledaj post
di bi ti to mogla nac?...
u hrvatskoj malo teze ali mogu ti poslati postom
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 12:51   #62
Quote:
ljubimteucelo kaže: Pogledaj post
Di ima kupit to Diksonovo? Bi li mi uspilo skinut tamno smedju sa blagim crvenim odsjajem do moje prirodne svijetlo smedje? Cije je to Color Oops? Di ima za kupit? Ljubim u celo onog ko mi odgovori.
cekajte, jeli onda ima to u nas za kupit ili ne
Stevie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 12:53   #63
Ima to kupiti u ZG, u Top stilu na kajzerici. Zove se Subtil color out, košta 134 kn i u kutiji ima dovoljno za tri nanošenja (kod kose do ramena). Radi svoj posao odlično - skida farbe ali JEZIVO smrdi.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 18:19   #64
Da li je neko koristio skidac farbe, a pre toga radio pramenove blansem?
Kakve boje postanu pramenovi koji su sada belo/zuti?
EkatarinaVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 18:48   #65
ja imam trenutno srednje smeđu boju. i farbam se u tu boju godinu dana. 10 god sam bila plava i sada hoću opet. e sada će neke možda moj plan zgroziti, ali sljedeći vikend ja planiram sljedeće: 2 puta izbjalhati cijelu kosu. već znam da će mi prvo biti crveno, pa žuto-narančasto. e kada dođem do toga onda ću si staviti neku pepeljastu plavu. jel mislite da sam luda šta to namjeravam sve u jednom danu? znam da će mi kosa biti katastrofa,jer sam se blajhala 10 god, ali nemogu zamisliti da šećem neko vrijeme cestom sa narančastom kosom. tako da ja namjeravam drugu subotu ići van kao plavuša
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 19:07   #66
ajde frizeri utješite me barem da neću ostiati čelava
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 02:09   #67
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Ima to kupiti u ZG, u Top stilu na kajzerici. Zove se Subtil color out, košta 134 kn i u kutiji ima dovoljno za tri nanošenja (kod kose do ramena). Radi svoj posao odlično - skida farbe ali JEZIVO smrdi.
pa to nije diksonov skidac farbe.
to je takodje na bazi blansa
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 02:10   #68
Quote:
EkatarinaVelika kaže: Pogledaj post
Da li je neko koristio skidac farbe, a pre toga radio pramenove blansem?
Kakve boje postanu pramenovi koji su sada belo/zuti?
budu ti boje kao sto ti je prirodna boja kose ako koristis diksonov skidac. svi drugi su na bazi blansa, tako da ti pramenovi budu samo svetliji i unisteniji
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 02:12   #69
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
ja imam trenutno srednje smeđu boju. i farbam se u tu boju godinu dana. 10 god sam bila plava i sada hoću opet. e sada će neke možda moj plan zgroziti, ali sljedeći vikend ja planiram sljedeće: 2 puta izbjalhati cijelu kosu. već znam da će mi prvo biti crveno, pa žuto-narančasto. e kada dođem do toga onda ću si staviti neku pepeljastu plavu. jel mislite da sam luda šta to namjeravam sve u jednom danu? znam da će mi kosa biti katastrofa,jer sam se blajhala 10 god, ali nemogu zamisliti da šećem neko vrijeme cestom sa narančastom kosom. tako da ja namjeravam drugu subotu ići van kao plavuša
celava neces biti ali ce ti kosa biti grozna a sa dva blajhanja i farbanjem plavom farbom, verovatno sa 12% hidrogena, mozes i ostati bez kose. u najboljem slucaju ce ti se kosa razvlaciti kao zvaka
lepo nabavi dikson skidac i imaces plavu i zdravu kosu.
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 15:21   #70
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
pa to nije diksonov skidac farbe.
to je takodje na bazi blansa
Vjeruj mi, nije dikson jedini koji proizvodi skidače farbe. Svi blajhovi su zapravo persulfati. U tim tekućinama nema nikakvih persulfata.

Sastav tekućine br.1 Aqua, Citric acid, Xanthan Gum
Sastav tekućine br. 2 Aqua, Sodium Hydroxymethane Sulfonate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Parfum, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone

Kao što vidiš, od blajha nema tu ni "b".
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 16:46   #71
i kaj sad? da kupim taj subtil color out od diksona?
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 16:47   #72
i dal u tom skidaču ima sve u kutiji ili moram posebno kupiti hidrogen?
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 17:06   #73
una ludice pa ne možeš samo tako doći do platinaste, osim naravno ako nećeš spaljotinu na glavi
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 17:31   #74
imala sam spaljotinu 10 god pa mogu i sada ma probati ću nešto iskemijati. idem sutra u dučan gdje prodaju frizerski pribor i vidit ću šta će mi ženska tamo reći.hoću se smeđe riješiti što prije. i već sam obavijestila svog frizera da sve to namjeravam sama napraviti i da će me morati pošteno ošišati. a šta ću kad sam luda. prebilo me da hoću natrag svoju plavu kosu i ne odustajem koliko god koštalo truda i živaca... i spaljotine
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 18:04   #75
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, nije dikson jedini koji proizvodi skidače farbe. Svi blajhovi su zapravo persulfati. U tim tekućinama nema nikakvih persulfata.

Sastav tekućine br.1 Aqua, Citric acid, Xanthan Gum
Sastav tekućine br. 2 Aqua, Sodium Hydroxymethane Sulfonate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Parfum, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone

Kao što vidiš, od blajha nema tu ni "b".
bolje da ne komentarisem ovakve postove
svako moze da radi sa svojom glavom sta hoce
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 18:53   #76
@ una

U kutiji je sve kaj ti treba. Oni doduše preporučuju da se nakon svakog nanošenja na kosu stavi 3% hidrogen na par minuta da se vidi je li farba skroz skinuta (zaostale molekule farbe odreagiraju s hidrogenom i promijene boju). Sve ti unutra piše, jasno o detaljno tak da si bez brige.

@ nisam luda

Daj molim te nekaj prokomentiraj, još se nisam danas nasmijala od srca
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:10   #77
ne zelim treba da ti se zahvali sto joj pomazes da sprzi kosu
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:16   #78
Baš šteta, a zbilja sam se veselila tvojim mudrim i znalačkim komentarima
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:39   #79
uopste necu da se spustam na taj nivo razgovora
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 20:46   #80
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
uopste necu da se spustam na taj nivo razgovora
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.