Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 22:42   #1001
evo da i ja kažem nešto o ovim našim "sjajnim" kreatorima......u moxl-u-komaaaaaaaaaaaaaa, croata-neki divlji brojevi, jebote nemaš izbora, i moraš čekat pun kurac, pa ako plaćam 2000,00 kn, onda neki mi se sašije kako ja hoću, ako je to croata, a očito nije, košulju, kravatu, prsluk i mandžete smo kupili u martinu arbanasu, a odjelo u austriju-pierre cardin, i bili smo sretni, jer smo jedva to našli, plus još šta je moja mama morala proširivati prsluk, jer su uski modeli, ja neznam kako se negdje može punija osoba obući, ako nema ničega u ponudi, košulju je morala uziti i kratiti, neki divlji broj, jedino kaj je kravata bila u redu.....a za branimir nemam riječ, niti broja, a kamoli izbora, ako oni u prodaji imaju broj 36, a ne 56 npr šta onda ovi ostali ljudi, pa nekima nije dosta ni 62....mislim stvarno ponude su nikakve, toliko o tome šta se nudi u našem zg-u
__________________
rodio se mali pišonja 11.3.2009 STIŽE MALI LIAM
VJENČANJE & FAMILY & BRAČNO PUTOVANJE
NAŠA MALA PIŠA
Ivelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:49   #1002
a kako je tek onda ženama... uf...

na svu sreću moj dragi je čista 50-ka pa se nadam da nećemo imati problema...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 10:34   #1003
E ovak,ne znam dal je neko već imo ovaj problem,pa pucam!Naime moj dragi je džudaš i znači da je jak ko životinja,al s obzirom da je nizak cijelih 175cm,teško nalazi hlače i košulje.E ovak,ima jake kvadricepse pa mora uvijek uzimat ogroman broj hlača jer su mu hlače za njegovu visinu uske,pa ih mora kratit kojih 10cm.A sakoi koji smo jednom probali svi za njegovu visinu pucaju na njegovim leđima,a oni koje može obuć su mu dugački rukavi.....ma grozno....na njemu samo dobro izgleda kimono...tako da žene pomagajte,di će biti susretljivi za njegov problem,a da prođemo sa svim kompletno(odjelo,prsluk,košulja,kravata) osim cipela ta 4000kn
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 10:38   #1004
ja sam švrljala po forumu nedavno...i jedna cura je napisala u 6-tom mjesecu (dakle nedavno) da je u Banovcu dala šivati odjelo za dečka..i da je cijena za komplet (odjelo, košulja, prsluk, kravata) bila 3600kn...
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 10:38   #1005
Daj pogledaj za odijelo u Vicontu, imaju dućan u dugom selu al ima ih i po gradu pogledaj na www.vicont.hr, doduše neznam kakvo odijelo tvoj dragi traži al što se tiče klasike su odlični (znači odijelo koje možeš nositi i poslije svadbe negdje ) a cijene su im jako prihvatljive, kvalitetom ne zaostaju za razvikanijima
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 10:49   #1006
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
Daj pogledaj za odijelo u Vicontu, imaju dućan u dugom selu al ima ih i po gradu pogledaj na www.vicont.hr, doduše neznam kakvo odijelo tvoj dragi traži al što se tiče klasike su odlični (znači odijelo koje možeš nositi i poslije svadbe negdje ) a cijene su im jako prihvatljive, kvalitetom ne zaostaju za razvikanijima
A čuj,on ne želi ono strogo crno,poslovno odjelo već ak će bit tamno onda s prugama i boje šampanjca prsluk i to...ili sve boje šampanjca....kaže on:nemoš sam ti bit zgodna taj dan,oću i ja....a slatkica
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 11:03   #1007
lol! onda škicnite u vicont, tamo će garan tnaći nešto tog opisa. Ja se pitam kako ću i dal uspjet nagovorit svog na ljubičastu kravatu? njemu je to sve gayish:P
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 12:27   #1008
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
lol! onda škicnite u vicont, tamo će garan tnaći nešto tog opisa. Ja se pitam kako ću i dal uspjet nagovorit svog na ljubičastu kravatu? njemu je to sve gayish:P
haha,a znam....teško im je to sve,al moramo ih razumjeti....ipak su odrastali na tom da je rozo za curice,a plavo za dečke
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 14:51   #1009
Al ljubičasto je onda za sve, to je spoj crvene i plave:P
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 14:55   #1010
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
Al ljubičasto je onda za sve, to je spoj crvene i plave:P
hahaha....to je za ove nedefinirane.....ma šalim se.....
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 14:55   #1011
evo mi smo odlucili za ovo, samo ce kilt biti tamnocrveni

__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 15:14   #1012
Meni je super ovaj tamni kilt upravo zato što inače jesu svi crveni
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 15:17   #1013
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
Meni je super ovaj tamni kilt upravo zato što inače jesu svi crveni
Ma haljina je onak tamno crvena, tipa boje vina pa cu uzet tu boju i za njega, da ne odudaramo.Ostatak kiltova je obicno zeleni ili jarkocrveni.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 19:29   #1014
skattemus, vi ste škoti ili...
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:49   #1015
Quote:
blaah kaže: Pogledaj post
skattemus, vi ste škoti ili...
On je
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 01:41   #1016
A koliko ja znam o kiltama- to ide po familiji u biti njegova familija ima svoj kilt- to jest boje- jako interesanto gdje ce biti pir tamo ili u hr??
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 17:23   #1017
Quote:
Adiedus kaže: Pogledaj post
A koliko ja znam o kiltama- to ide po familiji u biti njegova familija ima svoj kilt- to jest boje- jako interesanto gdje ce biti pir tamo ili u hr??
U Škotskoj, idemo za moj rođendan pogledati dvorac ali mislim da je sigurno taj koji sam većsnimila.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:35   #1018
UUU NAJS
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 19:48   #1019
jel netko mozda zna koje su cca cijene hugo boss odijela??
sremba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 10:15   #1020
evo dragi upravo kupio novu kolekciju Hugo Boss odjelo u Grazu.
Sa povratom mervera ispalo ga 3500 kn. . bez oko 4000 kn tamo.
U Hr 4500-5000 kn.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.