Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2008., 14:46   #21
Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
Predlazem novu temu.
Pokusajmo dati neke svoje prijedloge najjeftinijih putovanja koje smo smislili u vlastitom aranzmanu. Pri tome mislim da obavijestimo i druge ako smo nasli neki super povoljan transfer ili smjestaj bez obzira na destinaciju.
Dakle, krenite sa prijedlozima!!!!!
presiroko pitanje..
odnosi li se to na putovanja u inozemstvo ili na ljetovanja na jadranu ili?
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:57   #22
Ja baš danas naletio na prejeftinu kartu. London - Los Angeles, od 1.-15.10., cijena je 250 EUR (pazite, cijena je sa svim taksama).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:58   #23
Ja baš danas naletio na prejeftinu kartu. London - Los Angeles, od 1.-15.10., cijena je 250 EUR (pazite, cijena je sa svim taksama).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 15:48   #24
Pa ja sam zamislila ovu temu kao neku vrstu prijedloga i preporuka. Meni je ispalo npr. nevjerojatno jeftino putovanje za dvoje na Maltu iz Venezie/Treviso/. Bila je neka akcija u vrijeme nogometnog prvenstva. Letjeli smo za 10 eura po osobi . Bili smo smjesteni u hotelu Burlington u St Juliansu za 170 eura 8 dana /nas dvoje u apartmanu/. Na kraju kad smo zbrojili troškove ispalo je jeftinije biti na Malti u hotelu i sa avionom 8 dana nego otici na vikend u Hrvatsku na neki otok / i brže svakako/.

Dakle, meni je uvijek zanimljivo cuti za neki super aranzman ili putovanje. Nije mi bitna destinacija ni vrijeme putovanja. Uvijek mogu dobiti slobodno tako da nisam ogranicena nekim određenim terminima što nekada isto puno utječe na cijenu.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:41   #25
Povratna avio karta Zagreb-Berlin 300 kuna. Germanwingsom. Kvaka je u tome da je rezervirana 5 mjeseci prije odlaska na put. Smjestaj bijednih 12-13 eura za privatnu sobu u dobrom hostelu; razlog je isto rezervacija jako puno unaprijed.

Isto tako, povratna avio karta Zagreb-London 700 kuna. Wizzariom. Rezervirana 5 mjeseci prije odlaska na put. Smjestaj u privatnoj sobi u centru grada (kraj London eyea) za 12 funti, jer smo rezervirali unaprijed. kad smo ostali jedan dan duze (neplanirano, zbog problema), smjestaj nas je dosao 28 funti

zakljucak: zelite li jeftino, planirajte put pola godine ranije il čekajte lastminute
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:53   #26
nedavno sam vidio sa Sarmelleka povratne letove za London za nekih 50tak € s Ryanom (jedan smjer je oslobođen taksi i karta stoji 5€ valjda, a povratni je poprilično jeftin)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 00:47   #27
ima jeftinog, al treba stalno visiti na webu i ubost povoljan let

ja sam si ionako sakrila kreditne kartice u pasoš tako da ne padam u iskušenje i ne kupujem jeftine karte
itapita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 09:47   #28
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ja baš danas naletio na prejeftinu kartu. London - Los Angeles, od 1.-15.10., cijena je 250 EUR (pazite, cijena je sa svim taksama).
Pa di to? Ajde linkaj neke korise stranice...
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 12:56   #29
www.kayak.com. Tamo se zna naći jeftinih stvari. Odeš pod Buzz, upišeš grad iz kojeg želiš letove i izbaci ti sve iz tog grada. Da mogu ići sigurno bi išao jer to je stvarno bagatela cijena za LA.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 15:47   #30
Ryanair ima letove za 1-JEDAN EURO!!! Uključene sve takse! Iz Trsta za Birmingham i nazad!!! Ljudi požurite,skoro pa nestalo
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 21:11   #31
Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
Predlazem novu temu.
Pokusajmo dati neke svoje prijedloge najjeftinijih putovanja koje smo smislili u vlastitom aranzmanu. Pri tome mislim da obavijestimo i druge ako smo nasli neki super povoljan transfer ili smjestaj bez obzira na destinaciju.
Dakle, krenite sa prijedlozima!!!!!
Jeftino do Indije se može doći Air Arabiom iz Istanbula. Air Asia ima jeftine letove između Kuala Lumpura i 20ak destinacija u Indoneziji, tajlandu, Kini, Australiji.....
Ja sam do sada napravio šest putovanja u sopstvenoj režiji.... super je i svakako se isplati!
__________________
http://www.jeftinaputovanja.net
miroslavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 21:24   #32
Quote:
miroslavg kaže: Pogledaj post
Jeftino do Indije se može doći Air Arabiom iz Istanbula. Air Asia ima jeftine letove između Kuala Lumpura i 20ak destinacija u Indoneziji, tajlandu, Kini, Australiji.....
Ja sam do sada napravio šest putovanja u sopstvenoj režiji.... super je i svakako se isplati!
koliko jeftino? ova tema je za jako jeftina putovanja, a ne jeftina. znači, ako se može za 300€ povratna ubost, onda postaj.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 22:36   #33
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
koliko jeftino? ova tema je za jako jeftina putovanja, a ne jeftina. znači, ako se može za 300€ povratna ubost, onda postaj.
Oprosti, ali nigde nije napisano da je 300 eura max. I Nukac je dao predlog od 250 eura u jednom pravcu iz Londona do Los Angelesa....
Ryan air ima karte iz Milana do Fez-a (Maroko) 45 evra (3.11 - 20.11)...
__________________
http://www.jeftinaputovanja.net
miroslavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 09:24   #34
Quote:
miroslavg kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali nigde nije napisano da je 300 eura max. I Nukac je dao predlog od 250 eura u jednom pravcu iz Londona do Los Angelesa....
Ryan air ima karte iz Milana do Fez-a (Maroko) 45 evra (3.11 - 20.11)...
Ovih 250 EUR je za povratnu kartu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 11:04   #35
500€ povratna karta zagreb-newyork
slučajno naletio na stranici aviokarte.hr
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 11:07   #36
Ima Ryan iz Pule za London i nazad u 10-tom mjesecu za 2 eura karta sa taxama.Strassssno!
A ovo za LA me totalno zapalilo. Vec sam pogledala kako doci do Londona i nazad jeftino. I sve se uspije jeftino organizirati jer taman Ryan ima tu akciju po 1 euro. Super!
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 11:30   #37
Uh, to znači da će te karta iz Pule do LA doći oko 252 EUR. Sve skupa ako uključiš prelazak s jednog aerodroma na drugi, ne više od 300 EUR. To je stvarno BAGATELA. Uživaj i za mene.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 11:32   #38
A ako trebate hotele, već smo spominjali stranicu www.ratestogo.com. Uglavnom se može naći jeftini smještaj, jedino je bitno da se traži 1-2 tjedna prije puta. Recimo, baš sam jučer rezervirao za Barcelonu, hotel je sa 180 EUR snižen na 60 EUR, s 4 zvijezdice.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 12:04   #39
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ovih 250 EUR je za povratnu kartu.
Bravo! Daj neki link ili naziv avio kompanije...
__________________
http://www.jeftinaputovanja.net
miroslavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 12:33   #40
Napisao sam ti gore. Odeš na www.kayak.com, odeš na Buzz i kao grad upišeš London. Izbaci ti sve jeftine karte iz Londona.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.