Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2009., 15:30   #1
Thumbs down Nissan Micra

Pišem ovo jer zanima me da li je netko prošao kao ja sa ovim "cijenjenim" japancem. Dakle, auto je Nissan Micra 2003., 1.2 motor 80KS visia plus model. Kupljen je na kredit, star tri godine, valjao svega jednu iza toga. Slijede popravci koji naravno nisu uobičajeni za prijeđenu kilometražu, a kako kažu u Nissanu ni za taj auto Bože dragi! Na 80.000 kn mijenjan lanac bregaste za 5000 kn. 10 mj iza toga otišao cijeli motor ponovno, uljna pumpa, ležajevi radilice....10.000 kn popravak. Prijedlog je da kupim cijeli motor od nekog karamboliranog vozila ili popravak, a onda čekam slijedeći enormno skupi kvar. Naravno, ovo im je prvi takav slučaj. Uglavnom toliko o japancima, dijelovi su preskupi, ne postoje zamjenski, ja moram i dalje plaćat kredit. Ja sam cura tako da ne vjerujem da sam ja pokidala motor i sumnjam da mi nisu oni nešto smrdali kad su stavljali taj lanac. Ma živi užas, ne znam što da radim, ali NIKAD VIŠE NISSAN!!!!!
Silverdawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 15:52   #2
Sam si kriv. Lanac je na tom motoru rak rana. Zašto nisi bio pozvan na reklamaciju - nebih znao. To riješi sa Nissanom Hrvatska. Ali da nisi čuo da lanac klepeće - e to mi nemreš tvrdit. Isto tako pozdravi servis ako su samo promjenili lanac bez lančanika - drek posel rekao bi moj kolega Wonder.

Problemi s lancem na tom motoru su poznati na dugo i široko. I ne samo to - Nissan je proveo službenu akciju saniranja problema (koliko se sjećam problem je sličan ko na Jugu45 - lanac se rastegne, hidraulički španer više ne može kompenzirati ptoduljenje, iskrivljeni segmenti lanca poglodaju zube na lančanicima i eto belaja). Zašto se Nissan Hrvatska pravi blesav (i da li se pravi blesav pitanje je sad)

Kako je kasnije došlo do havarije sa tlakom ulja - nebih znao. No ni to nije nešto što je trenutni kvar. Obično imaš vremena ugasit auto kad zasja izvjesna crvena lampica. Ako nastaviš .... e onda je druga slika.

Zadnje uređivanje Brazil : 21.10.2009. at 16:20.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 18:05   #3
možda je taj lanac kad se rastegnuo i glodao oko sebe bacao špenu koja je oštetila uljnu pumpu
neki nissanovi motori (diesel) koji su se ugrađivali u njihove terence imali su konstrukcijski navodno podimenzioniranu uljnu pumpu, pa je dolazilo do havarija motora, jbg svakoj firmi se nađe neki bug
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 18:11   #4
Takodjer Nissan Micra 1.4 Automatic od moje sestre mijenjan lanac na 45000km
Nije se culo nista da klepece niti se na vecini Micri cuje kad se rastegne koliko sam upoznat od vlasnika koji su imali takav problem samo se upali lampica senzora na tabli i to je to. Dijagnoza lanac i 5200kn gotovine.

Inace koje smo imali hebade sa nabavkom guma za taj auto ni jedan vulkanizer nije imao tu dimenziju guma kao sto je na Micri, a cujem da ovi istu muku muce sa QQ. Jel taj Nissan inace ima divlje dimenzije na svim novim modelima ili?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 18:28   #5
vjerojatno rijeđa dimenzija guma pa ne drže na lageru i vjerojatno skuplje nego neka uobičajena dimenzija za tu klasu, npr micra vjerojatno 175/60x15
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 19:02   #6
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Takodjer Nissan Micra 1.4 Automatic od moje sestre mijenjan lanac na 45000km
Nije se culo nista da klepece niti se na vecini Micri cuje kad se rastegne koliko sam upoznat od vlasnika koji su imali takav problem samo se upali lampica senzora na tabli i to je to. Dijagnoza lanac i 5200kn gotovine.

Inace koje smo imali hebade sa nabavkom guma za taj auto ni jedan vulkanizer nije imao tu dimenziju guma kao sto je na Micri, a cujem da ovi istu muku muce sa QQ. Jel taj Nissan inace ima divlje dimenzije na svim novim modelima ili?
To je onda jeftinije rješenje - jer se lanac nije toliko rastegnuo da izgubi napetost nego se samo poremeti odnos senzor bregaste - senzor na radilici i ECU zna što je na stvari.

A kako to da domaći auti nisu pozvani na besplatnu zamjenu? Netko se pravi mutav?

@Neno - ako se vidi da je sve puno špene - jel se onda sve zatvori nazad ko da se ništa nije dogodilo ili se čisti sito ....

Evo australske procedure:
http://www.micra.com.au/technical-ar...-procedure.php
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 19:13   #7
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post

@Neno - ako se vidi da je sve puno špene - jel se onda sve zatvori nazad ko da se ništa nije dogodilo ili se čisti sito ....

Evo australske procedure:
http://www.micra.com.au/technical-ar...-procedure.php
e sad ti znaj jel je sve to rađeno na autu po proceduri ili djelomično kak naši vele po potrebi
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 22:51   #8
Pozdrav.

Biti ce da sam ja sretnik,imam slican motor u Micri(K11)koja ima slicna rjesenje.Pri kupovini ,sam cuo zvceckanje lanca,i tosu mi sredili(mali lanac koji spaja bregaste i spaner).Spaner je samopodesavajuci,napinjega tlak ulja,poteskoce se desavaju ako se mala plasticna cjevcica zacepi pri dugom stajanju auta na mjestu.Kada se motor starta,spaner ne napne,nego lanac pocme udarati po spaneru i podere plasticni dio,kasnije dodje do metalnog i alke se stanjw i cijeli lanac strada.Zamjena kratkog lanca traje 30 minuta i ima se pristup na dekni,ostavljen je dovoljan prostor,lanac dodje 44 franka spaner 50tak,dok je dugacki koji ide prema radilice malo teze,to se radi na sledeci nacin: (ako nije vec motor medjuvrmeno stradao),otvori se motor odozgora,odpoji se lanac,i spoji sa novim,polako se radilica zakrece dok se novi dio lanca nepojavi.

Nebi da ureknem svoj,ali za ovih 12 godina koliko ima sada(u obitelji je 4 godine i 135.000km) i pri 241.000 km,jos ima prvi aupuh,svakih 50.000 km dobije nove svecice ,15.000 km i toje to

Sada su velike akcije za osnovnu izvedbu, sa klimom dodje 9200 eura

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/De...0&page=1&row=3
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 20:23   #9
Odgovor od majstora: zamjena uljne pumpe, ležajeva radilice, brtve, karike, korpa lamele.....i još hrpa toga, cijena cca 13000 kn. Nema teorije! Odluka je ovakva: nema smisla kupovati skupe nove dijelove za auto star 6 godina, tražim karamboliranu micru i kupujem cijeli novi motor. Do tada pješke, a kredit uredno vraćaj budalo.

Zahvaljujem svima koji su mi odgovorili!
Silverdawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 20:46   #10
hm, uljna pumpa gecrkt, pa prolupali ležajevi na radilici, karike ostale na suho, pitanje u kakvom je stanju blok...ali kako je dovraga uspio spaliti lamelu i strgati korpu?
a i čini mi se da bi se lampica ulja prilikom cijelog tog procesa trebala crvenjeti kao Tiananmen na Dan Republike..osim ako naravno nije neispravna, ili nevidljiva.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 23:25   #11
Sad koliko ti je pametno kupiti drugi motor za koji neznaš u kakvom je stanju, a lamelu i korpu vjerojatno mjenja kada se već skida getriba.
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 23:30   #12
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post

Inace koje smo imali hebade sa nabavkom guma za taj auto ni jedan vulkanizer nije imao tu dimenziju guma kao sto je na Micri, a cujem da ovi istu muku muce sa QQ. Jel taj Nissan inace ima divlje dimenzije na svim novim modelima ili?
kakvu jebadu?
ja sam se u prolazu zaustavila u vulkalu, pitala jel imaju, odabrala firmu, popila kavu kod njih i odvezla se dalje

moja ima 50.000, voze ju 4 vozača svak na svoj način (uglavnom ja, ali i ostatak obitelji povremenu ju voza), do sada su jedini trošak bile spomenute gume i redovan servis u mlaki
i znamo da ide 195 po autobanu
1.4 tekna
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 00:50   #13
Quote:
Silverdawn kaže: Pogledaj post
Odgovor od majstora: zamjena uljne pumpe, ležajeva radilice, brtve, karike, korpa lamele.....i još hrpa toga, cijena cca 13000 kn. Nema teorije! Odluka je ovakva: nema smisla kupovati skupe nove dijelove za auto star 6 godina, tražim karamboliranu micru i kupujem cijeli novi motor. Do tada pješke, a kredit uredno vraćaj budalo.

Zahvaljujem svima koji su mi odgovorili!
Malo cudno,lezajevi stradali a da radila nije,karike stradale a cilidri zdravi, samo tako uljna pumpa da strada,da nema neke veze sa njenim pogonom, mislim opet preko lanca?
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 01:59   #14
Nissan Micra 2004.

Lanac mijenjan negdje na 20 000 km.... I da, lampica se na jebenom displeju upalila DVA DANA nakon isteka garancije

balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 09:51   #15
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Sam si kriv. ....
Ona je žensko !!!
Zar si mislio da će neki muški Homo Balcanicus kupiti Micru???

Quote:
Silverdawn kaže: Pogledaj post
... Ja sam cura tako da ne vjerujem da sam ja pokidala motor...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:22   #16
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Ona je žensko !!!
Zar si mislio da će neki muški Homo Balcanicus kupiti Micru???
Sudeći po postovima ovdje, Micra nije ni za M ni za Ž.
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet

Zadnje uređivanje sprint1 : 23.10.2009. at 10:27.
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:30   #17
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
kakvu jebadu?
ja sam se u prolazu zaustavila u vulkalu, pitala jel imaju, odabrala firmu, popila kavu kod njih i odvezla se dalje

moja ima 50.000, voze ju 4 vozača svak na svoj način (uglavnom ja, ali i ostatak obitelji povremenu ju voza), do sada su jedini trošak bile spomenute gume i redovan servis u mlaki
i znamo da ide 195 po autobanu
1.4 tekna
A kad si kupila Micru?

Kao sto sad nema za Qashqai tih dimenzija guma bas svagjde, ali vjerujem da ce za godinu dana imati svaki vulkanize tako je i bilo s Microm jedan vulkanizer u Zagrebu je imao nekim cudom tu dimeniziju i to samo Toyo gume, a Conti i ove druge nije bilo ni trag ni glasa o takvoj dimenziji, a sad ih ima svugdje.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:39   #18
Renault je vlesnik Nissana tako da Micra nije japanac već francuzzzzzzz.
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:42   #19
Quote:
Silverdawn kaže: Pogledaj post
auto je Nissan Micra 2003., 1.2 motor 80KS visia plus model. Kupljen je na kredit, star tri godine, valjao svega jednu iza toga. Slijede popravci koji naravno nisu uobičajeni za prijeđenu kilometražu,
godina je 2009, a star tri godine...ili si ga kupila starog tri godine?

a ako si ga kupila polovnog u kakvom salonu rabljenih, kako znas da nisi kupila auto sa skidanom kilometrazom? pa je na satu pisalo 60000 umjesto stvarnih 222000?

inace ni ja ne bih vozio, ni kupio, ni jednog nissana mladjeg od 9, 10 godina...jer sve vise kvalitetom sustizu citroen, peugeot, renault...
eeeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:57   #20
Quote:
mpo kaže: Pogledaj post
Renault je vlesnik Nissana tako da Micra nije japanac već francuzzzzzzz.
Istina je da im kvaliteta pada otkad ih je preuzeo Reno. Ali benzinci u Micrama su Nissan motori i nemaju veze s Renoom, tak da se za ove probleme ne može kriviti francuze. Osim ak namjerno sabotiraju Nissane da ne bi bili bolji od vlasnika

Ja sam isto čuo horor priče s tom Microm.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.