Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2011., 21:50   #1
Automatsko paljenje svjetala s odgodom

surfajuci bespucima interneta pronasao sam cuda svakakvih sema i modula za paljenje svjetala, ali to nije ono sto trebam.
e sad mene zanima paljenje svjetala s odgodom par sekundi dok se stabilizira napon u autu zbog xenon svjetala.
znaci ako se okrene kontakt tada se pale svjetla i dok se pali auto ne rade pa se opet pale sto je stetno za zarulje pa bi za to trebao nesto.
jel ima tko kakvu semu a da to nije modul od 200-300 kuna. spojit, polemit znam, al nemogu ovo osmislit.
zahvaljujem ekipi na pametnim odgovorima
type-r is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 21:55   #2
otvori lijepo datasheet od NE555 i ako kazes da znas sve spojit i polemit znat ces i to malo izmozgat, slozi se sve za 10kn
IQ500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 22:03   #3
Pije mi krv! Imam ja to na Transitu iz 91-e. Uglavnom sustav po malo počinje živjeti ne ovisnim životom. Po pravilu svjetla bi se trebala upaliti kada se upali motor, jedno vrijeme je tako i bilo, a onda je počelo

Slučaj br 1: Dam kontakt svjetla se upale. Upalim motor, svjetla se ugase, i više se ne pale. Upalim ručno, ali ne dopušta mi ručno kratka svjetla, samo poziciju. Dam gas, i nakon nekoliko trenutaka pod gasom svjetla se upale.

Slučaj br 2: Dam kontakt, i ništa se ne događe dok ne upalim motor. Motor upaljen svijetla rade. Tako bi trebalo uvijek

Slučaj br 3: Upaljen motor, svijetla ne rade, vozim se pola sata svjetla se upale.

Slučaj br 4: Svjetla upaljena, vozim se, i u jednom trenutku skopčam da su se ugasila, i ne rade više. Ovog me u biti najviše strah, jer ne bi bilo dobro da se ugase negdje u magli i mraku

Zaključak => ručno palenje svjetla traje oko 3 sekunde, nemoj biti lijen paliti ih.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 22:10   #4
Ok, proucim..
A gle 3 sekunde nije problem, ali kad se po danu vozam ovdje i ondje pa zaboravim upalit ili zaboravim ugasiti, iritira me, a znam da se moze lako rijesiti.. Ako ne bude radilo maknem sklop i palim normalno..
type-r is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 21:15   #5
Quote:
type-r kaže: Pogledaj post
surfajuci bespucima interneta pronasao sam cuda svakakvih sema i modula za paljenje svjetala, ali to nije ono sto trebam.
e sad mene zanima paljenje svjetala s odgodom par sekundi dok se stabilizira napon u autu zbog xenon svjetala.
znaci ako se okrene kontakt tada se pale svjetla i dok se pali auto ne rade pa se opet pale sto je stetno za zarulje pa bi za to trebao nesto.
jel ima tko kakvu semu a da to nije modul od 200-300 kuna. spojit, polemit znam, al nemogu ovo osmislit.
zahvaljujem ekipi na pametnim odgovorima
gotovi modul, vremenski prekidač, 97 kn i još ti treba automobilski relej (jer ovaj modul podržava struju do 50 mA), malo truda i vjerujem da će to riješiti problem.
http://www.elmatis.hr/Products.aspx?categoryId=120
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Pije mi krv! Imam ja to na Transitu iz 91-e. Uglavnom sustav po malo počinje živjeti ne ovisnim životom. Po pravilu svjetla bi se trebala upaliti kada se upali motor, jedno vrijeme je tako i bilo, a onda je počelo
ti imaš problem sa reglerom ili četkicama na alternatoru.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 21:32   #6
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
gotovi modul, vremenski prekidač, 97 kn i još ti treba automobilski relej (jer ovaj modul podržava struju do 50 mA), malo truda i vjerujem da će to riješiti problem.
http://www.elmatis.hr/Products.aspx?categoryId=120

ti imaš problem sa reglerom ili četkicama na alternatoru.
misliš? Bio je kod električara, i nisu ništa uočili. Morao bih otići nekom drugom električaru
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 22:06   #7
nisu uočili na autu sa toplim motorom i alternatorom koji je dotad radio.
treba izmjeriti struju punjenja ujutro, kad je alt hladan. kad počne puniti i koliko.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 22:16   #8


Ide li to s ovim? Imam baš takav, do sada sam se samo s njim borio dok sam popravljao slušalice, i tako neke sitnice lemio. Napon će izmjeriti sigurno, to sam već isprobavao.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 22:30   #9
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
...
Ide li to s ovim? Imam baš takav, do sada sam se samo s njim borio dok sam popravljao slušalice, i tako neke sitnice lemio. Napon će izmjeriti sigurno, to sam već isprobavao.
To je slabo za mjeriti struju punjenja,za napon je OK.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 22:36   #10
Trebaju ti strujna kliješta http://www.probus.hr/elektrotehnika/...a-klijesta.htm
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:50   #11
To bi mogle biti četkice na izdisaju!
U tom slučaju niti ne moraš mjeriti!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 12:00   #12
Ja sam nešto slično davno slagao pomoću releja. Relej je bio spojen na "+" dok ga je aktivirao napon sa alternatora. Dakle kad se auto upali, zavrti i alternator postigne stabilan napon, on aktivira relej i pali svjetla.
Krikesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 13:28   #13
moguce je i tako, ja sam mislio plus uzeti kad se da kontakt i od tada 8-10 sekundi da priceka i onda da se pale svjetla. da ne petljam s altarnatorom.
type-r is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 20:30   #14
Quote:
type-r kaže: Pogledaj post
moguce je i tako, ja sam mislio plus uzeti kad se da kontakt i od tada 8-10 sekundi da priceka i onda da se pale svjetla. da ne petljam s altarnatorom.
Nekako mi taj plan ima rupa. Što ako slučajno ne upali auto? Što ako daš kontakt samo zbog radija i slično?

Neznam o kojem se autu radi, ali neki imaju da recimo ventilacija ne radi ako je auto ugašen (npr Citroen Saxo to ima) pa možeš od tud aktivirati relej.
Krikesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 21:49   #15
Krikesa, to je jako dobar i jeftin način. Koliko u prosjeku sekundi treba dok se svjetla ne upale, tj. dok alternator počne filati kako treba?

Jedina mana je ako ste negdje po noći s komadom na zadnjem sicu, a auto radi zbog grijanja. Onda ti baš svjetla i ne trebaju.

Tu bi se onaj plus sa akumulatora mogao prekinuti nekim prekidačem u kabini, a dobro bi došlo i u ljetnom periodu računanja vremena
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 21:54   #16
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Krikesa, to je jako dobar i jeftin način. Koliko u prosjeku sekundi treba dok se svjetla ne upale, tj. dok alternator počne filati kako treba?

Jedina mana je ako ste negdje po noći s komadom na zadnjem sicu, a auto radi zbog grijanja. Onda ti baš svjetla i ne trebaju.

Tu bi se onaj plus sa akumulatora mogao prekinuti nekim prekidačem u kabini, a dobro bi došlo i u ljetnom periodu računanja vremena
Mislim da je grijanje najmanje potrebno u navedenom slučaju.
Kad si se već sjetio tog prekidača, trebalo bi ga postaviti na neko ne vidljivo mjesto da ne nagrđuje auto. Mogao bi biti i pod haubom, ionako treba samo dva puta na godinu, nije problem otvoriti haubu, i kliknuti ga.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"

Zadnje uređivanje hasnfefer : 18.11.2011. at 22:01.
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 23:06   #17
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Krikesa, to je jako dobar i jeftin način. Koliko u prosjeku sekundi treba dok se svjetla ne upale, tj. dok alternator počne filati kako treba?

Jedina mana je ako ste negdje po noći s komadom na zadnjem sicu, a auto radi zbog grijanja. Onda ti baš svjetla i ne trebaju.

Tu bi se onaj plus sa akumulatora mogao prekinuti nekim prekidačem u kabini, a dobro bi došlo i u ljetnom periodu računanja vremena
kakve ti to veze ima?
čim ti daš kontakt, svjetla će raditi. u najboljem slučaju, svjetla će proraditi čim isključiš anlaser, a tada alternator sigurno još nije stabilizirao napon.
jer i nije samo stvar do alternatora, nego i do stabilnog napona u cijeloj instalaciji, koji nije stalan zbog anlasera koji pije puno struje i ruši napon.

trebaš onakav modul i preko njega spojiš napajanje za svjetla. svjetla piju previše struje pa napajanje mora ići preko releja, i to sa zadrškom koju odrediš na modulu.
nađi nekog električara kojem se da zezat s time i sve složiš za 150 kn, pive uračunate.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 23:30   #18
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
...
trebaš onakav modul i preko njega spojiš napajanje za svjetla. svjetla piju previše struje pa napajanje mora ići preko releja, i to sa zadrškom koju odrediš na modulu.
nađi nekog električara kojem se da zezat s time i sve složiš za 150 kn, pive uračunate.
Ne treba mu dodatni relej,onaj sklop koji si preporučio upravlja postojećim relejom od svjetala.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 00:22   #19
A ja bih i da se gase s odgodom pa da imam follow me home funkciju

Wonder jeli to onaj sklop SK1020 iz linka gore?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 10:13   #20
Treba mu vremenski prekidač (relej).... ali sa manjim područjem od ovoga SK1020 (0-5 min) jer neće uspjeti podesiti potenciometar na 10-ak sekundi ili manje koliko mu treba kašnjenja.Idealno područje bi bilo 0-30 sekundi.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.