Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.10.2007., 00:06   #10
Mene užasno zanima kako recimo neki voditelj može kontrolirati 100 ljudi... Npr. dođeš učiti autogeni trening u grupi od 100 ili više ljudi... Taj voditelj mora da je superman, jer ipak treba analizirati problem od svake osobe, dalje među njima ima i onih koji imaju veću potrebu tj. puno gadnije probleme, neki su zdravi pa žele poboljšati svoje zdravlje, ali zar je to moguće sa toliko mnogo ljudi... Ja se sjećam da profesori nisu znali popamtiti ni sva imena od jednog običnog razreda sa 30-tak učenika... Kad netko govori o grupi onda mi je nekako brojka do 20 ljudi logična 100 ljudi mi više izgleda kao neki koncert ako ih ne dođe i više
Tu već počinje komercijalizacija... Nemam ništa protiv plaćanja da bi se autogeni trening naučio, ali mi se čini da ta osoba treba imati neke granice i da bolesniji ljudi trebaju imati malu prednost... Također treba biti tolerantna, osjećati da osoba ima potrebu tj. da joj treba pomoć... Grudena iskreno nisam nikada osobno upoznao, ali se slažem s njime u dosta stvari koje je napisao u svojim knjigama...
mustangx10 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.