Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 22:47   #1
Question Strije

E, ovako. 2015. sam naglo počela raditi vježbe za zatezanje guze i zbog toga sam dobila strije, ali sam 2016. dobila dva moždana i provela nakon drugog tri mjeseca ležeći u bolnici, kao i tijekom prvog. E, sad, od ležanja, nedovoljnog kretanja i debljanja (zbog zdravlja i lijekova su me stalno trpali tabletama što je zahtijevalo da puno jedem i zbog toga sam se udebljala, no prije toga sam bila dosta mršava, a prije toga najviše sam imala 52 kile) sam dobila strije, po bicepsima kod pazuha, iza koljema, po bedrima, po guzi, čak i po grudima jer su napokon počele rasti i tako dalje. E sad, moje pitanje je, mogu li se te strije nekako ukloniti ili ne? Neke strije su mi crvene, neke su mi bijele. Neki mi govore da određene kremice pomažu dok i nekoliko njih mi je reklo da je to sve glupost i da ništa ne pomaže. E, sad, znate li vi kakav lijek? Je li to od tromjesečnog ležanja, nedovoljnog kretanja i debljanja ili?
Unaprijed hvala i lijep pozdrav!
Blah9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:16   #2
Strije su pukotine u koži. Šta misliš, od čega su?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:21   #3
Mnogi su navodno oduševljeni rezultatima laserskog tretmana. Možda da guglaš iskustva i proceduru.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 00:47   #4
Kantarionovo ulje, pomaze s ožiljcima, pogotovo kod friških striji.
Ne očekivati čuda, meni je stare strije dosta smanjilo, onako izglača kožu, vidi se bijela crta ali nije više opipljiva.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:59   #5
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Kantarionovo ulje, pomaze s ožiljcima, pogotovo kod friških striji.
Ne očekivati čuda, meni je stare strije dosta smanjilo, onako izglača kožu, vidi se bijela crta ali nije više opipljiva.
A kako se koristi to ulje ?
Dobila sam bočicu ali ne znam dozu
Da l se kapne jedna kap pa se razmaže i tako svaku striju ili se razrijedi prethodno sa nekim drugim uljem ( maslinovim i sl .. ) ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:08   #6
Neobično je da si dobila toliko strija. Bez obzira na promjenu kilaže. Najbolje je da to ispričaš svojoj doktorici jer to može biti znak i hormonskog poremećaja!
AnaDeVill is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:38   #7
dio strija se povuče, dio ne (najčešće). debljanje i mršavljenje uzrokuju pojavljivanje strija.
sretno!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:08   #8
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
A kako se koristi to ulje ?
Dobila sam bočicu ali ne znam dozu
Da l se kapne jedna kap pa se razmaže i tako svaku striju ili se razrijedi prethodno sa nekim drugim uljem ( maslinovim i sl .. ) ?
Staviš koliko je potrebno za razmazati. Ne treba ga razrjeđivati.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:29   #9
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Staviš koliko je potrebno za razmazati. Ne treba ga razrjeđivati.
Hvala !
Javim rezultate 😊
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:06   #10
Da ne otvaram novu temu, ovdje ću napisati. Što je dobro za spriječavanje strija, ako se uopće može spriječiti? Kada sjedim, strije se na stomaku ne vide, barem ih ja ne vidim. Kada sam u stojećem položaju, vide se, ali ne tako jako. Ulja, kreme za kožu, nešto?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:14   #11
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, ovdje ću napisati. Što je dobro za spriječavanje strija, ako se uopće može spriječiti? Kada sjedim, strije se na stomaku ne vide, barem ih ja ne vidim. Kada sam u stojećem položaju, vide se, ali ne tako jako. Ulja, kreme za kožu, nešto?
Ne znam je li mi ovo cringe ili je to nekima način da ostanu normalni razmišljajući o svemu osim o pandemiji.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:14   #12
Možeš se mazati svim mogućim mastima
Ako ćeš popucati onda ćeš popucati
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:30   #13
Imaš cijeli jedan podforum o mamama i bebama pa ćeš tamo sigurno naći odgovor na pitanje
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:34   #14
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne znam je li mi ovo cringe ili je to nekima način da ostanu normalni razmišljajući o svemu osim o pandemiji.
Zašto bi bio krindž? Jedino možda zbog oživljavanja stare teme ili nepostavljanja teme na Kozmetiku ili gdje već. Ali pitanjen kao takvo je ok.
Ako netko razmišlja o tome, ne znači da uopće ne razmišlja o pandemiji.
Niti je ovo korona pdf, niti moramo o tome 24h.
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:36   #15
Quote:
Midsomer kaže: Pogledaj post
Zašto bi bio krindž? Jedino možda zbog oživljavanja stare teme ili nepostavljanja teme na Kozmetiku ili gdje već. Ali pitanjen kao takvo je ok.
Ako netko razmišlja o tome, ne znači da uopće ne razmišlja o pandemiji.
Niti je ovo korona pdf, niti moramo o tome 24h.
Ma sve OK, nisam nikoga kritizirala, samo razmišljala naglas.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 11:56   #16
Gdje onda da postavim pitanje, može li link? Na Google-u sam ukucao "strije forum.hr" i izbacilo mi je ovu temu i jednu stariju iz 2004. godine.

Zdebljao sam se 10 kila pa sam odlučio na dijetu. I jutros, nakon 14 dana dijete, primijetim na stomaku strije, ali nisu dobro vidljive. Namazao sam se Niveinom kremom za kožu nakon tuširanja i sada se još manje vide, dok se u sjedećem položaju ne vide.

Planirao sam raditi vježbe za trbuh, ali mislim da bi to samo pogoršalo stanje.

Imam bademovu kremu za kožu. Možda je ona bolja? Ili neka već dobra isprobana mazalica?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 12:09   #17
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Imaš cijeli jedan podforum o mamama i bebama pa ćeš tamo sigurno naći odgovor na pitanje
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Gdje onda da postavim pitanje, može li link? Na Google-u sam ukucao "strije forum.hr" i izbacilo mi je ovu temu i jednu stariju iz 2004. godine.

Zdebljao sam se 10 kila pa sam odlučio na dijetu. I jutros, nakon 14 dana dijete, primijetim na stomaku strije, ali nisu dobro vidljive. Namazao sam se Niveinom kremom za kožu nakon tuširanja i sada se još manje vide, dok se u sjedećem položaju ne vide.

Planirao sam raditi vježbe za trbuh, ali mislim da bi to samo pogoršalo stanje.

Imam bademovu kremu za kožu. Možda je ona bolja? Ili neka već dobra isprobana mazalica?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 12:47   #18
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Bježi tamo. Dovoljan mi je šok što sam se namazao kremom za tuširanje, jer se inače nikada ne mažem ni sa čim.

Ima neki podforum za trudnice, ali nema tamo ništa.

Odoh na chat na kozmetici, valjda je to to.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 12:55   #19
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Bježi tamo. Dovoljan mi je šok što sam se namazao kremom za tuširanje, jer se inače nikada ne mažem ni sa čim.

Ima neki podforum za trudnice, ali nema tamo ništa.

Odoh na chat na kozmetici, valjda je to to.


Sorry, ali i meni je smiješno kao i Simpsolini.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2020., 13:21   #20
Strije su pukotine u koži koje nastaju kad se meso ispod kože prenaglo širi. Kako ćeš spriječiti da navlaka za dvosjed popuca kad je kreneš navlačiti na trosjed? Nikako, nemoj je navlačiti na trosjed.

Nisi strije dobio od mršavljenja nego od debljanja, samo što ih od sala do sad nisi vidio.

Ako stekneš dovoljno mišićne mase da ti koža opet popuca teško da će ikome smetati tvoje strije, gle kako žene drkaju na Momou.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.