Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 22:40   #801
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Veliš, ako ne prije, u staračkom domu ću si sigurno nekoga naći.
To ti je zagarantirano jer ces imat priliku dobro ih upoznat prije nego krenes u akciju osvajanja
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:01   #802
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
A da smo potencijalno kompatibilni za vezu, zaključim samo na temelju izgleda?
Pa vec sam ti rekao, kada pridjes vidis kakva je osoba i da li ste kompatibilni za vezu. Stvarno ne kuzim o cemu pises, hoces garanciju unaprijed da ce ti neko biti kompatibilan za vezu prije nego sto progovoris i jednu recenicu sa tom osobom i upoznas ga ? jer tako je tesko pricati i upoznavati se sa ljudima, pa ti trebaju unaprijed garancije ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:09   #803
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Veliš, ako ne prije, u staračkom domu ću si sigurno nekoga naći.
Ma i prije Marsovko naša. A osim toga, koliko čujem, u staračkim domovima je prilično živopisno
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:13   #804
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma i prije Marsovko naša. A osim toga, koliko čujem, u staračkim domovima je prilično živopisno
Ocemo li se upisat da izbjegnemo guzvu poslije
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:26   #805
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Pa vec sam ti rekao, kada pridjes vidis kakva je osoba i da li ste kompatibilni za vezu. Stvarno ne kuzim o cemu pises, hoces garanciju unaprijed da ce ti neko biti kompatibilan za vezu prije nego sto progovoris i jednu recenicu sa tom osobom i upoznas ga ? jer tako je tesko pricati i upoznavati se sa ljudima, pa ti trebaju unaprijed garancije ?
Naravno da ne kužiš kad si muško (unatoč nadimku koji bi nekoga mogao zavarati).
Vi kompatibilnost s osobom suprotnoga (ili istoga ukoliko ste gay) spola vrlo jednostavno procijenite po stanju u vlastitim gaćama. Mi žene smo ipak ponešto sofisticiranije i kompleksnije u tom pogledu.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:28   #806
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ocemo li se upisat da izbjegnemo guzvu poslije
Kod nas je takvo stanje da je preporučljivo upisat se pri upisu u vrtić još. Ne znam kak je kod vas
Al bonde pobogu, pa ko će čekat do tad?!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:31   #807
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Vi kompatibilnost s osobom suprotnoga (ili istoga ukoliko ste gay) spola vrlo jednostavno procijenite po stanju u vlastitim gaćama.
Po ovome, da samo znas s CIM sve sam ja kompatibilan.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:32   #808
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Naravno da ne kužiš kad si muško (unatoč nadimku koji bi nekoga mogao zavarati).
Vi kompatibilnost s osobom suprotnoga (ili istoga ukoliko ste gay) spola vrlo jednostavno procijenite po stanju u vlastitim gaćama. Mi žene smo ipak ponešto sofisticiranije i kompleksnije u tom pogledu.
Meni se cini da ne kuzis ti ili se samo pravis da ne kuzis iz nekoga razloga ?
Ne znam kako da ti objasnim da fizicki izgled nije vazan ako imas priliku da se upoznas sa nekom osobom i vidis neke druge kvalitete te osobe osim fizickoga izgleda ?
Na koji ti nacin procjenjujes da li ti neko odgovara za vezu, seks sta god ?
Koji god da je nacin, taj nacin ce ti biti dostupan i ako ti pridjes nekome ili taj muskarac tebi. Nakon prilaska izgled prestaje biti vazan, osim ako nisi osoba kojoj izgled jeste jedino sto je vazno, a eto ti tvrdis da nisi
I ne, stanje u gacama moze uticati samo na zelju za neobavezan seksom. Nijedan normalan muskarac nece na osnovo toga procjenjivati da li bi zelio ista ozbiljnije sa nekom curom ili ne
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:34   #809
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Kod nas je takvo stanje da je preporučljivo upisat se pri upisu u vrtić još. Ne znam kak je kod vas
Al bonde pobogu, pa ko će čekat do tad?!
Nemam pojma, nisam se raspitivao al znam da je za vrtice guzva

Ajd stavljaj potpis, nije bitno ako ne docekamo '...jer sreca je lijepa samo dok se ceka, dok od sebe nagovjestaj da...' Desanka

jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:50   #810
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, nisam se raspitivao al znam da je za vrtice guzva

Ajd stavljaj potpis, nije bitno ako ne docekamo '...jer sreca je lijepa samo dok se ceka, dok od sebe nagovjestaj da...' Desanka


Ne vjerujem ti ja u ta patnička sranja Svidio mi se Werther, al sam ga prerasla
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 21:32   #811
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Izlazim u klubove, kafiće, kino, na koncerte svaki vikend ali jednostavno ih ne srećem... probao sam gledati i po dating stranicama, barem one koje imaju uredno popunjene profile s fotografijama ali su sve iznad mojeg ranga...
To su fejkovi, samo raspali po njima. Ak ih budeš zanimao uskoro ćeš dobit poruku tipa.. "hej samo da znaš, kak su ljudi glupi, ovo nisu moje fotke..."

Quote:
a i više volim upoznavanja uživo od virtualnih dopisivanja. U maloj firmi gdje radim je muška ekipa, ima par žena ali su zauzete. Na ulici ovako nasumično je naravno glupo uletavati, niti bih to radio. Nije valjda vrag da samo ove zgodnije izlaze u provod?
? Gdje ti to izlaziš?

Quote:
Izgled mi je objektivno 5/10 i neki moj cilj su one koje su 3/10 ili max. 4/10, mislim da sam realan u očekivanjima. Možda je veća šansa za uspjeh kod neke za koju pretpostavljam da joj je jako malo muškaraca prišlo u životu nego kod neke koja dnevno dobiva ulete... a možda se varam
Shvaćam te, zgodne ženske su mnogima (pre)teške za održavanje. Istina i jesu.

Al ak trebaš koju fakat krš žensku, možda pitam koju da se upoznate i da je zavedeš.


Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
na pravom si mjestu
Haha evo čovjek od iskustva kaže da raspališ s upucavanjem po forumu
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 22:11   #812
Radije bih da mi nitko nikad ne priđe, nego da mi priđe zato što je, eto, procijenio da sam dovoljno ružnjikava za njega.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 22:16   #813
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Radije bih da mi nitko nikad ne priđe, nego da mi priđe zato što je, eto, procijenio da sam dovoljno ružnjikava za njega.
Kako ćeš ti znati to?
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:42   #814
Ma stojim tu na ovom forumu vec neko vrijeme i jbm pas ali pol tema ne kuzim.
Naslov ove teme? Cemu? I sto znaci fizicki manje atraktivan? Prema cijim mjerilima?
Postoji toliko muskaraca koji po nekim mjerilima uopce ne bi bili fizicki atraktivni, ali imaju ono nesto. Npr Darko Rundek (ok, sad je vec mator, pa se malo umanjilo) kad pogledas dio po dio uopce nije zgodan muskarac, ali sveukupno to je fakat bio hebozovan muskarac (oci, glas...).
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 17:45   #815
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Naravno da ne kužiš kad si muško (unatoč nadimku koji bi nekoga mogao zavarati).
Vi kompatibilnost s osobom suprotnoga (ili istoga ukoliko ste gay) spola vrlo jednostavno procijenite po stanju u vlastitim gaćama. Mi žene smo ipak ponešto sofisticiranije i kompleksnije u tom pogledu.
kaj, stanje racuna?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 07:17   #816
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Naravno da ne kužiš kad si muško (unatoč nadimku koji bi nekoga mogao zavarati).
Vi kompatibilnost s osobom suprotnoga (ili istoga ukoliko ste gay) spola vrlo jednostavno procijenite po stanju u vlastitim gaćama. Mi žene smo ipak ponešto sofisticiranije i kompleksnije u tom pogledu.
boze dragi, koje godine, a koje razmisljanje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 08:44   #817
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Radije bih da mi nitko nikad ne priđe, nego da mi priđe zato što je, eto, procijenio da sam dovoljno ružnjikava za njega.
Nego bi mu trebala biti najljepša u birtiji iako si možda objektivno najružnija? I onda ćeš se bunit da ti pijanci prilaze...

Vi žene nikad zadovoljne.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:48   #818
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Nego bi mu trebala biti najljepša u birtiji iako si možda objektivno najružnija? I onda ćeš se bunit da ti pijanci prilaze...

Vi žene nikad zadovoljne.
ti bi bio zadovoljan-da dobiješ tretman koji opisuješ?
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:01   #819
Treba malo biti i realan u životu...
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:49   #820
Da se vratim na temu... upoznao prije dva tjedna jednu ženu, još je prerano reći ali po dosadašnjoj situaciji moglo bi dobro funkcionirati. Izvještavat ću o razvoju situacije
Večeras je još jedan dejt
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.