Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 17:49   #1
Zg-vikend izlasci-tehnjava?!?

Od Nove Godine povratništva u ovoj žabokrečini od europske moderne zapadno-orjentirane metropole zvanoj Zagreb, ne možeš naći nekakav disco/klub/underground u kojemu se mogu čuti kroz cjelovečernji program zvuci elektronike, nebitno jel (profresive/acid)house, klasični old school techno, ili neki radijski trance hitovi poput David Guette i slično

ništa, nula bodova...


silom prilike sam se vratio iz Berlina u "Lijepu Našu" i naprosto sam šokiran glazbenom scenom, seljačija žešča da ti se smuči, jel postoji u Zagrebu, toj modernoj EU metropoli mjesto na kojemu se barem 2-3 sata u komadu mogu osjećati kao da sam u najmanju ruku kao na Zrću ili se ipak moram priviknuti na opanke i zavrtanje žarulja u svakom drugom lokalu?!?

Nekada je Kašina grmila od tehnjave, jel to uopće postoji još?!

Gdje se u Zg može izići na takvo mjesto, usputno ovim putem i pozivam nekoga tko zna da mi se pridruži u izlasku ili se ja pozivam tj pridružujem ako ima nekoga tko izlazi na takva mjesta?!?



Rekli su mi da pokušam sa Aquariusom za koji i sam znam da bi ako je suditi po staroj slavi trebao biti ozvučen zvucima elektronike, ali su me upozorili da je Aquarius sada dječji vrtić sa ekipom od 15-16-17 godina i da svi preko 25 koji tamo ulete izlgedaju kao frikovi padobranci, maltene da muzika utihne kada netko takav uleti?!?


Ja naprosto ne vjerujem da u ovom "milijunskom" gradu ne postoji makar niti kakav privatni podrum ili skladište u kojemu se pušta takva glazba?!?!?


U kojem bih topiku uopće mogao postati upit za traženje ekipe za ovakav tip izlazaka?!? Nadam se da nisam previše fulao jer ovo je ipak topic za glazbu.
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 19:56   #2
Berlin ti je postavia ljestvicu previsoko.
Teško da ćeš se sa ičim zadovoljit nakon šta si okusia čari Berlinske scene..😰
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:04   #3
Quote:
theBella kaže: Pogledaj post
Berlin ti je postavia ljestvicu previsoko.
Teško da ćeš se sa ičim zadovoljit nakon šta si okusia čari Berlinske scene..😰
ma svjestan sam ja da išta tu može zasjeniti doživljaj berlinske glazbene scene tj ponude, ali kako rekoh, skromno, onak, makar da ima nekaj na 2-3 sata u komadu za klasični raverski fitness provod


šteta, izgleda da ništa do Zrća za malo ludog elektro provoda
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:41   #4
Depo, Das Haus, Katran, KSET (imaju par dobrih programa elektronske glazbe, tipa Kotlovnica), Pločnik (nisam još bio al navodno je super), Boogaloo, Aquarius (nisam bio 1000 godina ali tamo možeš naći mainstream elektroniku + kao što su ti rekli, tamo idu klinci većinom), Garden Brewery.

Zagreb sigurno nije na nivou Berlina ali smiješno je tvrditi da elektronske glazbe nema
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:44   #5
Ja idem u Masters, bude subotom super i puno ljudi.
Funk nekad isto ima dobre partyje, čak i preko tjedna.
Boogaloo
Sirup
Depo je malo seljana po mom ukusu
Das Haus kad je sezona

Uglavnom, ako pročitaš javi se da pravimo neki šou. Meni se ful ide, a nemam baš s kim.. + nek se javi tko hoće pa napravimo neki lomm

nek se neko javi pliz
dufus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.