Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 16:30   #361
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ok, onda od sada sirimo vidike
Ja ne smijem...i tako mi je sinek zabranio da prihvaćam frend rikveste od njegovih frendova na fejsu
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 16:38   #362
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ja ne smijem...i tako mi je sinek zabranio da prihvaćam frend rikveste od njegovih frendova na fejsu
Da, i ja imam slican problem
A nista, ostaju nam ovi nasi mladi forumasici
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:58   #363
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Ne zelim vredjati nimalo.
Ali rapsrava se razvila u ovom toku. Deda kaze da su prvlacnije mladje dobije napade sa strane. Ja to kazem diplomatski bez ikakve namjere uvrede ne dobijem napade nego izvrgavanje svojih rijeci.
Mladje su privlacnije to sam rekao ( barem fizicki ) Ovdje se vec dolazi do obrnutih teza recenicom nitko nije rekao da mladje nisu privlacne.
Po toj logici su starije privlacnije u kojoj to zemlji me zanima.
Bazirate usporedbe samo na fizickom i sexu.
A tema je o vezi sa starijom..
Vratite se u te okvire,pa nece biti rasprava cije je tjelo zategnutije i koja je privlacnije..
I nisu napadi ako nije misljenje identicno,ne znam koliko puta se to mora ponavljati pobogu..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 13:55   #364
Koliko zločestih i zrelih žena samo ima...
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 23:39   #365
@Deda iz mucki kompa koji ti je vrag, žene od 30-40 nemogu mladjem muškarcu ništa da ponude glede sexa i navodno su prestare? Koliko pogrešno! Pa te tek znaju što i kako da rade, koliko puta u gradu znam vidjet bar 5-6 žena u rasponu od 30-45 koje šiju mladje kolegice u 20-ima za duplo! Hoćeš od izgleda, lica, linije, stila oblaćenja koje ne izgleda nakaradno, nekog samopouzdanja, jednostavno se vide da zrače nečim posebnim. To mi je slična priča kao kad se netko u braku odjednom nakon 5-6 godina udeblja i onda kaže "ha godine jebiga" a ima tek 30-ak, a onda vidiš neki Kinez od 80 godina u parku svako jutro radi sklekove, zgibove, trči, jebale ih godine...

Ona žena koja se dobro čuvala i držala do sebe, fitness, zdrav način ishrane, dobro hendla stres, meditacije, uživa u onom što radi, uspješna u svom poslu ima svoje ciljeve, ta će i sa 50 izgledat bolje od neke koja ima 25-30 kojoj se živo fućka šta jede, opija se alkoholom, ima višak kilograma itd. Po meni žena apsolutno najljepše, najzrelije i seksualno najsnažnije djeluje u rasponu od 30-35, pa eto makar me svi popljuvali ali to je moje mišljenje.
Dan-danas kad se sjetim svoje profesorice iz hrvatskog u srednjoj klecaju mi koljena, znači tada kad sam imao nepunih 15 godina ona je imala 30-ak i bila mi je toliko brutalna da ja pod tim satom nikad nisam bio sav svoj pune četiri godine.

Prije par godina imao sam prvo seksualno iskustvo sa ženom starijom 14 godina tada i to je bilo nešto što neću zaboravit niti jedan moment dok god sam živ, ja klinjo od nekih dvadeset godina sa nekih 5-6 cura iza sebe glede sexa mislio eto sad ću ja kao njoj pokazat nešto moš si mislit, ma ni približno, rastavila ona mene na proste faktore. Ima nešto božanstveno u tome sa starijim ženama, nema tu onog glupog balavog dokazivanja, stresa, da nešto moraš dokazat kakav si jebač sl. jednostavno one su te koje znaju više, bolje, sigurniji si i nema tog pritiska, pa onda i izvuku onaj maksimum iz tebe, tako sam si barem ja to shvatio na osnovu nekog osobnog iskustva...

Inače, apropo teme, netko je dobro napisao da je stvarno pogubno za mladju osobu u 20-ima da bude u vezi sa nekim od 40 i sl. i ja se potpuno slažem, jedno je neka avantura par puta ali veze su veze jebiga...

I da, ajd molim vas nemojte kroistit onaj termin stara koka za starije žene, meni to tako ružno i odvratno zvuči usporedit jedno tako lijepo i graciozno biće kao što je žena sa kokoškom.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:01   #366
Slicna situacija

Dobar dan!
Eto zbog ove teme sam se registrirao na forum da cujem i vasa misljenja u vezi slicne situacije...
Imam vezu nedefiniranu sa zenom od 37 godina, ja imam 23. U pocetku je sve bila avantura, ali kako to ide kod smrtnika preraslo je u emocije, zaljubljivanje i stalni kontakt i vezu kao sto rekoh nedefiniranu iz mojeg straha o misljenju drugih, ne odobravanja obitelji i prijatelja u vezi mog izbora i naprosto me ta situacija crpi jer nemogu pravilno odluciti, borba srca i uma. Neki nemaju takav problem u vezi sa razlikom u godinama, ali mene muci i taj osjecaj srama i tjeskobe kada se moramo pojaviti negdje u javnosti, primjetio sam isti obrazac i u slucaju jedne prijateljice od 50 godina, naglasavam prijateljice, iz nekog razloga se taj glupi osjecaj javlja i lose se osjecam zbog toga, hrabro se mogu upustiti u raznorazne pothvate koji zahtjevaju muda, ali ovo me stvarno kopka i vidim da sam slab na tome podrucju.
O njoj mogu reci da je divna i daje mi ljubav, osjecaj sigurnosti, odlican sex, privlaci veliki broj muskaraca i izgleda 10 godina mlađe, ali samnom je, i ja njoj dajem pino toga. Imala je problema u djetinjstvu gdje ju je njezin otac zlostavljao cak i seksualno i ona nosi svoj dio kompleksa koji se odrazava kroz alkohol kod nje iako je rijesila ogromni dio svoje ovisnosti, ja imam problem vezan uz vlastitu sramezljivost i volio bih makar da me obitelj podrzi u slucaju izbora partnera, ali od njih ne dobivam nista kvalitetno, svi o toj zeni mi govore lose, a ne vide siru sliku i to me smeta.
Pokusali smo se i maknuti, raskinuti, vratiti se na staro kao avantura ali nejde, privlacimo se kao magneti i uvijek zavrsimo zajedno za 4-5 dana.
Jel se moja reputacija po vama rusi u mojem krugu obitelji i prijatelja, kakva je to obitelj i roditelji koji te na taj nacin zele zastiti ali u meni je veliki razdor izmesju nje i ostatka mojega drustva iz moje sjebanosti. Upoznao sam je sa roditeljima i dalje nema odobravanja, u medju vremenu sam ostao bez oca i jedan veliki teret mi je dosao na ledja u vidu svakodnevnog zivota, a dok sam s njom se osjecam bas super sve dok je netrebam pokazivati, a privlacna je i nebi trebao biti u tome stvar. Jednostavno mi je bitno misljenje drugih ljudi koji mi nisu bitni, ali ima i onih misljenja do kojih mi je bitno i neznam koja pitanja si postaviti sa rascistim taj odnos u smislu ostajanja ili odlaska. Should I stay or should I go?
Jasno mi je da sam grozan, ali u tome je i moj problem zato se obracam da cujem vasa misljenja i stavove jer eto mozda time prevagnem na normalnu stranu. Smjesno je sto trazim jos misljenja drugih ljudi
Pokusao sam i sa mladjima i imao sam veze i uvijek je propalo, imam osjecaj da nisam imao o cemu pricati sa osobama sa malo iskustva, doaadno mi je. Dok ovdje u ovome odnosu mi se cini sve good osim te razlike.

Da cujem po mogucnosti uspjesne razlikase
Picktracka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:31   #367
To što si ju upoznao s roditeljima, a imaš samo dvadeset i tri godine, ipak govori o nekoj dozi hrabrosti. Nije to baš lako u ovakvoj situaciji.
Nije ti išlo s mlađima, vjerojatno ni neće ...bar ne uskoro, a možda nikada. Koliko god se ponekad borimo protiv onoga u nama na kraju to moramo biti spremni prihvatiti, a kad prihvatimo onda možemo opušteno i sretno dalje bez srama i traženja potvrde okoline za ispravnost vlastitog ponašanja.

Privlačite se kao dva magneta? Onda uživaj dok traje, nemoj se opterećivati i baviti razmišljanjem što drugi misle!

Moguće da nemaš dovoljno samopouzdanja pa te zbog toga to opterećuje. Proći će vremenom...ili ćeš odustati putem, nebitno. Dok se nešto od toga dvoga ne dogodi budite jedno drugome društvo...ponekad je publika suvišna.

"Jer ljubav nije matematika i nije važna razlika u godinama što su između nas. Gledaju nas ispod oka, gle mlađi frajer i starija koka..." pjeva onaj iz Letećeg odreda.

A niš', ja podržavam magnetizam između mlađih frajera i starijih koka, što više reći?
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:39   #368
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
a kamo bi ona to trebala poletjeti, ako je to rezanje krila...ima 25g i taman je za udaju, a on sa 40 nije star, ako je nešto stvarao u životu onda je do tih godina već i stvorio, tako da i njoj život bude lakši

Ko si ti, da utvrdjujes da je ona sa 25 bas za udaju i da on od 40 nije star za nju? Za mene, on jeste prestar za nju! I nadam se da ce biti sve manje njih koje se udaju odmah nakon faksa! Takodje, ne trazi svaka zena da joj muskarac nesto stvori, nismo mi nesposobne da sebi nesto stvaramo, pa da moramo da jurimo one 15 godina starije!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:47   #369
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zeni od 30+ i s dvoje klinaca primjerenije je biti na otvorenom,na drustvenom dogadjaju setnji ili aktivnosti..a ne subitom navece pp nocnim klubovima ili cajkama..
Zasto je primerenije? Ko je to odlucio kako ce zena da provodi svoje slobodno vreme? Zasto stavljas sve zene u isti kalup?!
Najgore je sto si i ti zena, a ovako pises!

Je li izlazak u klub, kafanu, kafic rezervisan samo za slobodne? Samo za muskarce? Ona koja uvece izadje automatski ne ide u setnju, pozoriste, galeriju? Losa je majka?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:23   #370
Ima jedna caka zanimljiva ako si baš zapeo za vezu sa starijom od sebe.

Imao sam vezu sa 12 god starijom, zajebanom, energičnom i pravom mačkom. Premda na prvu netko drugi je ne bi tako ocijenio. Ali ona je imala ono nešto, onako mala i dinamitna.

Caka koju sam spomenuo je vrlo simple! A to je da ste u stanju dugo, dugooo razgovarati, o bilo čemu, a da se među vama osjeti neki magnetizam. Ona te gleda u oči, ti prema njoj i njenoj zrelosti osjećaš poštovanje. A ona recimo uzvraća poštujući tvoju bolju naobrazbu....

Jer ako ste u startu dobri prijatelji....sve ostalo je - nebitno!
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:42   #371
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Moja svekrva od svojeg 7...on mrtav od 2001.-e...a ona evo gazi 82
Hehehe, pa logično da žene budu s mlađima kad ionako dulje žive.
Meni je iskreno, najiskrenije žao mladih curki koji završe s nekim 35+. Kojoj ženi treba neki dilber s reklame za afričku šljivu?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 19:04   #372
Žene su ko vino, što starije to bolje
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:24   #373
Vec sam prije pisao na ovoj temi.

Ako ostanes sa njom moglo bi ti se desiti sljedece.

Ti imas 34 ona 48. Neka od 25 ili 26 se zagleda u tebe, primjerice odes sa frendom van koji ima curu nekoliko godina mladju od sebe a tebe doma ceka zena starija 14 godina.
Mnogi ovdje govore ma godine su samo broj, onda pisu na drugoj temi da je izgled jedino bitan.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2021., 20:13   #374
Ja sam sa 22 godine ušao u seksualnu vezu sa ženom od 40 godina. Nakon toga je sve krenulo ozbiljno i bez obzira šta je ona imala tada propali brak i dvoje djece skoro mojih godina. Ove godine smo skupa već 14 godina i 13 godina braka, te u tih 14 godina smo dobili troje prekrasne djece (dva sina i kćer).
Makaveli777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2021., 12:35   #375
Quote:
Makaveli777 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa 22 godine ušao u seksualnu vezu sa ženom od 40 godina. Nakon toga je sve krenulo ozbiljno i bez obzira šta je ona imala tada propali brak i dvoje djece skoro mojih godina. Ove godine smo skupa već 14 godina i 13 godina braka, te u tih 14 godina smo dobili troje prekrasne djece (dva sina i kćer).
Primi moje saučešće.
__________________
Radujte se siromašni, jer je vaše kraljevstvo nebesko!
Milo-Dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2021., 21:57   #376
Quote:
Makaveli777 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa 22 godine ušao u seksualnu vezu sa ženom od 40 godina. Nakon toga je sve krenulo ozbiljno i bez obzira šta je ona imala tada propali brak i dvoje djece skoro mojih godina. Ove godine smo skupa već 14 godina i 13 godina braka, te u tih 14 godina smo dobili troje prekrasne djece (dva sina i kćer).

Čestitam. Srteno dalje.
Imaš najboljeg prijatelja i ljubavnicu..dalje opusteno , puno razgovarati i ne bojati se eksperimantiranja
Leon.Agramer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 13:25   #377
Ja 33 ona 48 i solidno to gura za sad
Reno182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 13:31   #378
Quote:
Makaveli777 kaže: Pogledaj post
Ja sam sa 22 godine ušao u seksualnu vezu sa ženom od 40 godina. Nakon toga je sve krenulo ozbiljno i bez obzira šta je ona imala tada propali brak i dvoje djece skoro mojih godina. Ove godine smo skupa već 14 godina i 13 godina braka, te u tih 14 godina smo dobili troje prekrasne djece (dva sina i kćer).

Promašio si podforum, bajke su na pdf-u knjige. Znači žena od 40 je nakon rastave s klincem još troje stigla naštancat, u kojem to paralelnom svemiru. Vi ste medicinski fenomeni onda, čudi me da i novine nisu pisale o tome. Možda si nešto sanjao.
Nick Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 13:34   #379
Moja baka je prije 80 godina rodila sve svoje 4 djece poslije 40-e. To stvarno nije baš tak čudno .

Znam i ja jedan takav par, on je imao 21, ona 38. Par godina kasnije dobili su dijete. Zadnji put kad sam čula za njih (prije 2 godine, početak je bio prije 20), još su bili skupa.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2021., 13:47   #380
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Moja baka je prije 80 godina rodila sve svoje 4 djece poslije 40-e. To stvarno nije baš tak čudno .

Znam i ja jedan takav par, on je imao 21, ona 38. Par godina kasnije dobili su dijete. Zadnji put kad sam čula za njih (prije 2 godine, početak je bio prije 20), još su bili skupa.
Gdje su sad forumašice koje na 15 godina razlike (ON-ONA) vrište da je on stari jarac i pedofil?
Helter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger