Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 20:37   #4601
Baš zato sam i ovdje tražio savjet a ne prodike (Nagrišpana) to što ona priča to nema veze s vezom jebate, kao da uvijek tetovaže moraju imat i predstavljat nekakvo značenje, što i nije istina, onda nitko na svijetu ne bi imao tetovažu. Da imam nešto posebno što mi predstavlja u životu onda bi i napravio na temelju toga tetovažu, ali pošto nemam onda ni ne budem nego neku koja mi se svidi i kako se dogovorim s čovjekom koji me bude tetovirao.

Hvala svima na pomoći !
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 01:50   #4602
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku gdje u Zg raditi malu tetovažu, ovak neki đir:
https://www.instagram.com/p/BMW8GbmgmNB/

Znam da dosta poznatih tattoo majstora okreće s očima na sve kaj nisu zmajevi prek cijelih leđa .

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
To ti moze napraviti 95% majstora u Zg-u.

A boldano nije istina.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 01:53   #4603
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nikka iz Octopusa
Ja bih na tvoje jos dodao Petru iz tattoo Kenfa. Ona obozava takve tetovaze.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:37   #4604
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nikka iz Octopusa



Iz posta bi se dalo primjetit da nemaš baš ni nešto puno pojma o aftercareu odnosno o tome da je tetovirat se ljeti jedna vrlo, vrlo blesava ideja. Ako ideš radit sezonu i želiš se tetovirat dodaj još jedno 7 vrlo prije blesava.
Da, smiješ se kupat u moru (nije da se preporuča), ali friška tetovaža ne smije na sunce barem mjesec-dva. Barem.
Bila sam nedavno na dogovoru i u razgovoru sa tattoo majstorom spomenem kako bi htjela čim prije (radi ljeta), a on mi veli da masa ljudi misli da se ne smije tetovirati ljeti radi sunca a da to uopće nije bitno. Ostavio je jako dobar dojam na mene i jako je stručan... dakle, nije amater koji ne zna što govori. I meni je bilo logično da sunce smeta friškoj tetovaži, prijatelj koji je radio par tetovaža u zadnjih par godina ih uopće nije pokrivao. Ja sam prvu tetovažu napravila u 8.mj i išla na more odmah, sunčala se i kupala nakon par dana, sve je bilo ok. Tako da MOŽDA ima istine u tome što kaže čovjek. Ali bolje ne riskirati.

E da, ako netko treba povoljno lasersko uklanjanje tetovaže, u Vlaškoj 133 (Kvatrić) je tattoo studio koji ima laser i to rade.
Atomic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:50   #4605
Po cijelom forumu skupljam nazive pudera za tetovaze. Na kraju se ne mogu odluciti
Je li tko odavde probao neki da konkretno kaze drzi li postojano i preporucuje li?
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:16   #4606
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Po cijelom forumu skupljam nazive pudera za tetovaze. Na kraju se ne mogu odluciti
Je li tko odavde probao neki da konkretno kaze drzi li postojano i preporucuje li?
Kaj je puder za tetovaže?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 18:16   #4607
puder koji prekrije tetovažu da se ne vidi uopće.
iliti stvar zbog koje holivudske zvijezde mogu zaraditi kruha, inače ne bi mogle
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:48   #4608
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
puder koji prekrije tetovažu da se ne vidi uopće.
iliti stvar zbog koje holivudske zvijezde mogu zaraditi kruha, inače ne bi mogle
Ahaaaaa...

Znam da si je jedna frendica tetovažu pokrivala s Art Deco kamuflažom.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:53   #4609
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ahaaaaa...

Znam da si je jedna frendica tetovažu pokrivala s Art Deco kamuflažom.
ovo mi je totalna novost, nijedan kamuflazni puder nije tako jeftin. Hvala
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:58   #4610
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
ovo mi je totalna novost, nijedan kamuflazni puder nije tako jeftin. Hvala
Nema problema. Nisam je testirala na tetovažama, ali može potpuno prekriti madež.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:55   #4611
ima li netko iskustva s kik tattoo u osijeku? imaju radova na fejsu koji mi se sviđaju, ali nedovoljno velik uzorak
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 20:15   #4612
Bas gledam radove, dobar je amigo, ako su to sve radovi jednog covjeka, sto sumnjam jer mi je studio prevelki za jednog majstora.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:31   #4613
hej! imas li još koju info vezanu za uklanjanje tetovaze tamo?

E da, ako netko treba povoljno lasersko uklanjanje tetovaže, u Vlaškoj 133 (Kvatrić) je tattoo studio koji ima laser i to rade.[/QUOTE]
linija11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:31   #4614
Realizam roby tatoo

Pozdrav. Nasao sam jednu tetovazu koja je realizam. Prije koji godinu sam se tetovirao kod Roby and Senfa i jako sam zadovoljan.

Pa me sad zanima da li netko zna kakvi su oni sa realizmom. Radio bi si preko cijelih prsa. Nije mala tetovaza pa me strah da mi netko od njih ne sfusa ako realizam nije njihova grana.
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:35   #4615
Quote:
Atomic blonde kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno na dogovoru i u razgovoru sa tattoo majstorom spomenem kako bi htjela čim prije (radi ljeta), a on mi veli da masa ljudi misli da se ne smije tetovirati ljeti radi sunca a da to uopće nije bitno. Ostavio je jako dobar dojam na mene i jako je stručan... dakle, nije amater koji ne zna što govori. I meni je bilo logično da sunce smeta friškoj tetovaži, prijatelj koji je radio par tetovaža u zadnjih par godina ih uopće nije pokrivao. Ja sam prvu tetovažu napravila u 8.mj i išla na more odmah, sunčala se i kupala nakon par dana, sve je bilo ok. Tako da MOŽDA ima istine u tome što kaže čovjek. Ali bolje ne riskirati.

možeš mi reći o kojem se majstoru radi? možeš i u inbox ako nećeš javno, jer ja se tetoviram zadnjih 12 godina i imam popriličnu kolekciju tinte po sebi i nijedna osoba nikad mi ovo nije rekla- dapače, neki dan sam sudjelovala u razgovoru gdje je curka došla na tetoviranje, planira ići kroz neko vrijeme na more, pa je došla pitati da li bi se mogla kupati i sunčati nakon tetoviranja- lik ju je 'ladno odbio jer to nikako nije pametno.
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:57   #4616
Pozdrav.

Jel bi mi netko mogao reci okvirnu cijenu ovakve tetovaze pocevsi od ramena? Izbacio bih ruze i ptice. Otprilike je velicina 18x10cm.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...3ebdd99881.jpg

Lp
johnzveR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:23   #4617
Quote:
mahunarka kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, tetovirala sam se krajem devetog mjeseca i dan danas me to mjesto zna luđački svrbit. Prva tetovaža mi je iz 2009 te, ali se ne sjećam da me tako neugodno svrbilo. Što da radim, jel imao itko sličnu situaciju?
Ista takva stuacija je i kod mene, tetovaža je na rebrima, cijelom dužinom (od ispod pazuha do početka bedra), ne svrbi me stalno, ali npr, ako me grudnjak jako stegne plus znoj ubija me svrbež a ne usudim se po njoj baš grebati pa trpim, pomaže malo hladan oblog, i npr ako slučajno po njoj prođem sa noktima nakon toga isto zna svrbiti jako ili ručnikom. Je li to još uvijek spada pod proces zarastanja? tetovaža je napravljena 07.10.16.

Tnx....
Theuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:17   #4618
Quote:
Theuta kaže: Pogledaj post
Ista takva stuacija je i kod mene, tetovaža je na rebrima, cijelom dužinom (od ispod pazuha do početka bedra), ne svrbi me stalno, ali npr, ako me grudnjak jako stegne plus znoj ubija me svrbež a ne usudim se po njoj baš grebati pa trpim, pomaže malo hladan oblog, i npr ako slučajno po njoj prođem sa noktima nakon toga isto zna svrbiti jako ili ručnikom. Je li to još uvijek spada pod proces zarastanja? tetovaža je napravljena 07.10.16.

Tnx....
mene tetovaža svrbi max 10-ak dana..nakon 6 mj bi tetovaža trebala biti potpuno gotova, u smislu zacjeljivanja. ne bi trebala svrbiti nikako. možda da malo više probaš hidratizirati kožu..
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 12:50   #4619
Quote:
Theuta kaže: Pogledaj post
Ista takva stuacija je i kod mene, tetovaža je na rebrima, cijelom dužinom (od ispod pazuha do početka bedra), ne svrbi me stalno, ali npr, ako me grudnjak jako stegne plus znoj ubija me svrbež a ne usudim se po njoj baš grebati pa trpim, pomaže malo hladan oblog, i npr ako slučajno po njoj prođem sa noktima nakon toga isto zna svrbiti jako ili ručnikom. Je li to još uvijek spada pod proces zarastanja? tetovaža je napravljena 07.10.16.

Tnx....
Gdje ste se tetovirale?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:19   #4620
Imaš takvu kožu, ako te još uvijek svrbi. Godina dana je puno vremena, tetovaža zaraste i ne bi trebala svrbiti.
Probaj si više prati tetovažu s neutralnim šamponom, imaš dm ov gel šampon ph 5.5. Probaj ga nanositi jednom tjednom i vidi kako će biti.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.