Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 23:15   #21
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Možete vrištati, plakati, reagirati kako želite, sad je moja zadnja.
Čekaj, skoncentriraj se ... opisuješ tu sebe a ne forumaše.
No ok, LP i naj se živcirat ... znaš kako kažu .. nemoj biti neurozan ko Marinko
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:25   #22
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ulazis u duboku diskusiju sa vrlo defenzivnim stavom i onda se cudis reakciji ljudi na tvoje postove u svakoj zivoj temi (unatoc relativno OK namjerama).

Postavil sam ti jednostavno pitanje koje glasi "Jesi ili nisi taj decko". Ti odgovoris plahtom nepotrebnog teksa.

I prestani sve uzima osobno (i fantazirat). Na forumu je dnevno aktivno tisuce clanove, bas se moderatoru da kopat u srz svake poruke i krizarit okolo. Pises gluposti.

"Nisam imao ocekivanja" ti zvuci jako.. djetinjasto. Koliko je tebi? 12? Da nisi imao ocekivanja, tema ne bi ni postojala.

Malo samokriticnosti ti ne bi skodilo. Razmisli malo, koje su sanse da smo SVI MI protiv tebe a koje su sanse da si TI u krivu?

Ono, skockaj se jebo ga.
ja nisam protiv kolege nenasmijanog.. čak mu aktivno držim stranu.. moja je nada da će se jednog dana vratiti na svoju zaključanu temu i uvidjeti moje malo-remek djelo i slatko nasmijati kao što sam se i ja smijao
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:50   #23
A gdje ti uopće upoznaješ cure? A da promijeniš to malo?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:03   #24
već dugo nisam upoznao ni jednu
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:27   #25
Jesi ti autor teme?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 17:14   #26
koautor
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 17:44   #27
Nema veze sa zdravim razumom

Originalna tema sa preko 75 % pristojnih i dobrih ljudi, sa tematikom na mjestu i pretežno raspravom na mjestu sadržavala je izuzev provokacija par ljudi ugodnu komunikaciju (jer smo mi te prozirne prelako shvatili i izignorirali). Tema je iz čista mira zatvorena.

Klon teme koji nije trebao ni postojati, još je tu, nema smislenu tematiku, nema tekst uopće, a svi korisnici (osim možda Calea-e) su ljudi koji NISU nikako vezani uz temu, provociraju i misle da će se naći netko dovoljno glup da im "diže" njihov ionako mali ego, komični su sami sebi, a u pravu su koliko i glasači HDZ i SDP. Oh pardon oni su identični Nemaju kartone, nemaju zabrane upisa, nemaju upozorenja, a tema se vrti bez ikakvih problema (jasno je kako funkcionira ovaj forum, baš kao i naši političari u takvoj državi, ovaj forum je preslika stanja u državi u nekim sekcijama). Je li nekome jasna poruka do sada? Vidite li što vidim i ja? Pogledajte moje upise sa prve strane, pa sad recite da su "dotični" u pravu i da sam dizao "galamu" oko ničega, te da sam bio u krivu. Pametnom dosta. I ne nemam namjere odgovarati ljudima koje bih u reali ignorirao, koji s temom nemaju ništa zajedničko, a došli su ovdje isključivo provocirati. Toliko od mene. Kakvo vođenje foruma
Nasmijan is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.06.2017., 18:10   #28
Nasmijan, postoji li nesto sto si u zivotu postigao i na sto si iznimno ponosan? Ne zajebavam, ozbiljno te navodim da se prisjetis - ma kako neisplativo i bezimeno bilo.
Uhvati taj momenat -nekog zadovoljnog sebe, kakvog interakcija s drugim ljudima samo oplemeniti moze, niposto naudit mu. S tim u vezi- sve neplanirano napisano, kako/cime te ugrozava?
Mensecini da svak ponaosob upravlja sa vlastitim crnilom, a -iz teme vidljivo je- jedino je imaginacija tvog mraka pretjerana i neiscrpna.
Drugim rijecima, nisu forumasi krivi sto su...khh....forumasi; ali ti si itekako kriv za svoj nasilni militantni odraz.
Plus, zagovaram maksimalnu depolitizaciju US-a.
Koji je, u onoj stvari, tvoj problem?
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:46   #29
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Napisao sam sve što sam imao u svoja zadnja dva komentara. Rasprava završena.
:klap:

bit´će da nije.
toliko si sretan u životi i voliš ovaj forum,priznaj?!

nitko te nije provocirao,to što ti imaš nonstop negativan stav skoro prema svem to je isključivo tvoj problem.

zapravo došao si ovdje tako sretan pisati isključivo o svome sretnom životi i pljuvati po svakoj ostaloj različitosti koja ne ide u prilog tebi.

toliko si energije uložio u ove beskonačne negativne tekstove i nisi prepoznao poneku šalu zajebanciju,što reći?!
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:54   #30
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
... sad je moja zadnja.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=17

Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Napisao sam sve što sam imao u svoja zadnja dva komentara. Rasprava završena.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=20

Napisao si to prije dva dana i evo te opet. Nisi dosljedan.
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:21   #31
Pa realno, lik nije daleko od istine.
Na svakoj temi dežurni no lajferi začetavaju, al baš na svakoj, svakodnevno, kad god pogledam neku temu eto njih, i to piskaraju ništa vezano uz temu, a nitko da bi na to odreagirao.
A da ne spominjem da ima gro većih kandidata teme za pod ključ.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:31   #32
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Tema je iz čista mira zatvorena.
Ja bih, umjesto suptilnog podjebavanja moderatora kakvome si prionuo, na tvome mjestu radije zapalio svijeću zahvalnicu tim istim moderatorima koji te, iz ne sasvim jasnih razloga , ostavljaju na životu u ovoj tvojoj inkarnaciji unatoč evergreen modusu operandi .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.