Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 01:38   #41
Pretpostavljam da one kojima su sijede turn on su nešto starije..no zanima me dal sijede mogu biti turn on mlađim curama cca 22 god?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:10   #42
Kako ti to zamisljas - cura vidi nekog i ok joj je, a onda mu se priblizi, opazi sijede i napali se?

Privlacna (ili ne) je kompletna osoba - ono sve sto dolazi u paketu. Osim ako netko nema bas fetis na sijede.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:38   #43
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Kako ti to zamisljas - cura vidi nekog i ok joj je, a onda mu se priblizi, opazi sijede i napali se?

Privlacna (ili ne) je kompletna osoba - ono sve sto dolazi u paketu. Osim ako netko nema bas fetis na sijede.
Upravo tako.
Valjda gledas cijeli paket pa se napalis ili ne... kasnije samo uocis detalje tipa sijede...

Ne, ne volim sijede.
Svoje relativno uspjesno prikrivam...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:24   #44
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da one kojima su sijede turn on su nešto starije..no zanima me dal sijede mogu biti turn on mlađim curama cca 22 god?
Pa jel bi se ti napalio da vidiš sijedu curu od 22 god? Ili eto sa malo sijedih.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 01:32   #45
svi ce ti reci da sjeda kosa nije sve na tebi i ako si inace zgodan/simpa curama nece smetati.
Ali evo recimo ja te dobro razumijem, ja sam od nekoliko likova dobila nogu na prvu zbog ociju.
Naime imam skroz crne oce, bas bas crne, izgledala sam im creepy pa su me odjebali.
Onda ih se naslo par koji su ih obozavali.

Hocu reci ako se nekome stvarno svidjas nece biti bitno dali imas sjede ili nemas.

A ako imas lijepu glavu obrij se na celavo - i na to se dosta cura pali
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger